SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Dnia 27.11.2009 o 22:59, Baluk25 napisał:

Łoł, demot z pierwszego miejsca w top 10, nikt zapewne go nie widział :P.

Wybacz, rzadko zaglądam na demoty, a linki ktoś mi podesłał. Uznałem, że warto się podzielić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2009 o 23:01, Fumiko napisał:

Nie każdy śledzi demoty na bieżąco.


I Bogu dzięki! (ups, może nie powinienem tak mówić odkąd zadeklarowałem się jako ateista:P)

Mnie najbardziej demotywuje to ilu ludzi nie ma większego celu w życiu poza oglądaniem demotywatorów na przykład. Przeglądając tamtejsze komentarze i zachowania dostrzegłem ile osób nie robi nic poza marnowaniem czasu. A życie jest takie krótkie... Także po krótkim czasie rzuciłem ten zgubny nałóg dla Guild Warsa i pisania na forum gram.pl. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.11.2009 o 22:51, Outlander-pro napisał:


Osobiście jestem przeciw obowiązkowej maturze z matmy, ale nawet taki matematyczny głąb jak ja wie co to jest kolejność działań... Więc proszę nie mylić idiotów z humanistami :P (w sumie wg mnie powinni znieść obowiązkowe przedmioty, niech każdy zdaje co chce i ile chce, oczywiście z ustalonym min. i max.)

TheAbsurd=> Ja przeglądam regularnie demoty, czasami kilka razy dziennie (po parę minut), ale ograniczam się do głównej (poczekalnia ma niesamowicie żenujący poziom), a i komentarzy nie czytam, bo po co. Ponoć głupota zaraźliwa jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2009 o 23:07, Markush napisał:

/.../


Faktem jest (już olewam temat całego forum), że ostatnio w tym temacie zrobiła się nieuzasadniona pyskówka. Sam nie mam nic przeciwko seksistowskim żartom (dystans trza mieć do wszystkiego), ale teraz to zaczyna być przesadą. Przypomina mi to podejście do nieznajomej blondynki i przez bite 4 godziny opowiadanie jej żartów o blondynkach, rechocząc przy tym idiotycznie.
Naprawdę. To było śmieszne przez chwilę, teraz jest co najmniej godne politowania.
W końcu natura z jakiegoś powodu obdarowała człowiekiem czymś takim jak "opanowanie".
No i tradycyjnie, byleby nie było spamu:

20091128004022

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Basha chyba dawno tu nie było ...

<eXide> Jeśli chodzi o okultyzm, zabobony i marnotrawienie czasu to kiedyś byłem w kościele.

*****

<Filthy> starzejemy sie...
<Magda> ale wiesz ze kobietom wieku sie nie wyponina ?
<Magda> a ja chce ci przyponimc ze jestem kobietą
<Filthy> przepraszam, powiem inaczej
<Filthy> czuje magdo ze z roku na rok mamy coraz większą zniżke w vision expressie

*****

(+Dying) Jak kiedys dostalam od taty skaner..skanowalam sobie cycki :D

*****

<clever> ja tam nie rozumiem tego basha... wchodzę tam co parę dni ale tam nigdy nic nowego się nie pojawia :/
<atendi> a próbowałeś wchodzić w "najnowsze"?
<clever> yyy o_O

*****

<ja> U nas w akademiku koleś wypadł z okna
<ja> i miednicę sobie tylko złamał
<616LAUSU4> to dobrze, że skakał z miednicą
<616LAUSU4> to trochę go zatrzymała jak leciał
<ja> ... O_o

*****

<wiewiorka> bo nikogo tu nie ma ptasia grypa ich dopadla
<wiewiorka> :P
<ndv> na wiewiórki tez pewnie niedlugo przejdzie ;>
<wiewiorka> spoko ja szczepiona jestem nie dam sie :D
<wiewiorka> zreszta moj las i tak jest chroniony przed wszelkimi ptakami :P
<c00lfon> bosz
<c00lfon> ale mi się skojarzyło.

*****

<jacabarcafan> Mam pytanie. Tylko sie nie smiejcie i wogole;) chciałbym rozbrajac miny wodne.. co musze skonczyc/
<DK>To chyba szkoła wojskowa coś w tym stylu.
<Sonic> Napewno coś z chemią ;p
<gokish> według mnie sapera na ekspercie

*****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.11.2009 o 23:07, Markush napisał:

Ej, ej ej Michałku. Z tymi tytułami to był sarkazm... Zawsze (no może nie zawsze) uważałem,
że po randze nie powinno się oceniać człowieka który siedzi po "tej drugiej stronie internetu".
Ale prawdą jest, że kiedyś ten wyższy tytuł to było coś.

Sarkazm nie sarkazm, racje jednak miałeś :}

Dnia 27.11.2009 o 23:07, Markush napisał:

A i drodzy ludzie, burdel tu teraz jest, nie pamiętam, żeby 2 lata, półtora roku temu
tak tu było jak teraz. Teraz przyjdzie tutaj jakiś człowiek zacznie się pytać dlaczego
mu blokują wszystkie duble, albo po prostu wejdzie ktoś zacznie bluzgać, spamować, trollować,
kiedyś tak nie było, tzn. było, ale na zupełnie inną skalę. Może jest to też wina modków
takich jak Wojman, bo najpierw da bana komuś, ten założy kilka innych kont, potem będzie
zakładał nowe tematy o tym jaki to Wojman jest nie dobry. Owszem, moze troche czasem
przesadza, ale taka już jego robota, próbuje jakoś zapanować nad tym śmietnikiem jako
jedyny z moderatorów... Właśnie, moze to też kolejny powód tego syfu, że tylko Wojman
coś tu robi.

Wina leży zapewne po każdej ze stron. Jedni użytkownicy czasami trochę przeginają, jak i jed(e)ni modkowie też trochę za dużo by chcieli zrobić dobrego. Chociaż, może i takie zachowania modków pomogą, nie wiadomo...

Dnia 27.11.2009 o 23:07, Markush napisał:

A ty Shego... jesteś na gramie od 27 dni, skąd wiesz jak tu było 2 lata temu?

Moze... z opowiadań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łapajta. Od gościa który wyprodukował Charliego, więc... wiecie czego się spodziewać ;P
http://www.youtube.com/watch?v=kRX0AQKFtwU
A jeśli ktoś nie zna stronki na której zamieszczone są wszystkie filmiki tego pana - http://filmcow.com/movies.html
Polecam Ferretsy, Cloaka, Spatula Madness... oczywiście jeśli lubicie takie rzeczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się