SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Nie wiem skąd scenarzyści W-11 biorą pomysły ale ich ułańska fantazja jest bardzo ... oryginalna. Oprócz tego że jak zwykle gracze komputerowi to chamy, prostaki i urodzeni mordercy [ własnych rodziców ] należy dodać do tego fakt iż nie grają na komputerach - a dokładniej zamiast poczciwego monitora LCD mają projektor i ekran gdzieś tak na pół ściany. Po prostu genialne. O tym że grają tylko w "głupie, durne szczelanki" i "zły internet" nie ma nawet co wspominać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Jakby nie patrzeć film Robocop jest bardziej realistyczny niż W-11. Nie widziałem zbyt dużo odcinków tego drugiego, więc się spytam: czy któryś z funkcjonariuszy kiedykolwiek tam się uśmiechnął? Oo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba tylko jak odbierali swego czasu Wiktory publiczności czy coś takiego. W każdym razie jakieś śmieszne statuetki o prawie zerowej wartości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2010 o 20:47, Tyler_D napisał:

Nie wiem skąd scenarzyści W-11 biorą pomysły ale ich ułańska fantazja jest bardzo ...
oryginalna. Oprócz tego że jak zwykle gracze komputerowi to chamy, prostaki i urodzeni
mordercy [ własnych rodziców ] należy dodać do tego fakt iż nie grają na komputerach
- a dokładniej zamiast poczciwego monitora LCD mają projektor i ekran gdzieś tak na pół
ściany. Po prostu genialne. O tym że grają tylko w "głupie, durne szczelanki" i "zły
internet" nie ma nawet co wspominać.

Argh! Ja mam taki monitor, do tego same FPS`y na dysku. No to pięknie, jedyne co mi zostało, to zabicie własnych rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2010 o 21:17, PAPISHON napisał:

Argh! Ja mam taki monitor, do tego same FPS`y na dysku. No to pięknie, jedyne co mi zostało,
to zabicie własnych rodziców.

Ja tam już od roku daję bez nich rady. Co ciekawe - to miejsce w ogródku gdzie ich zakopałem szybko obrosło trawskiem. Więc jest luz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warszawa, rok 2020. Wycieczka szkolna uczniów szkoły podstawowej zwiedza stolicę.



- Uwaga, dzieci, dochodzimy do ulicy Lecha Kaczyńskiego, która przez wiele lat była nazywana Krakowskim Przedmieściem mówi pani nauczycielka.

- Jak to? Przecież przed chwilą byliśmy na ulicy Lecha Kaczyńskiego!

- Oj, Piotrusiu, znowu nie uważałeś. To nie była ulica, tylko aleja, i nie Lecha Kaczyńskiego, tylko Prezydenta Kaczyńskiego.

- Psze pani, a co to za budynek?

- To Sanktuarium Lecha Kaczyńskiego Jedynego Prezydenta IV RP, dawniej był to Pałac Prezydencki.

Chciałabym wam zwrócić uwagę na stojące przy bramie krzyże. Wiecie skąd się wzięły?

- Kogoś tu ukrzyżowali?

- Nie, Wojtusiu. No jak to? Nie wiecie?

- Nie wiemy, psze pani.

- No przecież macie w tygodniu po 5 lekcji z historii życia Lecha Kaczyńskiego.

- No tak, ale w podstawówce przerabia się tylko młodzieńcze lata Kaczyńskiego, ostatnio mieliśmy lekcje o Pierwszej Komunii pana prezydenta.

- Jak to młodzieńcze lata? A reszta?

- Resztę żywota Lecha Kaczyńskiego przerabia się dopiero w gimnazjum i liceum, psze pani.

- Aaaa, chyba, że tak. No więc słuchajcie, drogie dzieci. Ten wielki krzyż postawiono tu po śmierci pana prezydenta,

aby oddać cześć jego pamięci i przez długie lata toczono walki, aby mógł tu pozostać.

Na szczęście teraz może tu stać i nikt go nie zabierze.

- Psze pani, a można sobie przy nim zrobić zdjęcie?

- Można Martynko, ale uważaj, aby go nie dotknąć, bo jest na nim metalowa siatka, która jest pod wysokim napięciem.

To takie zabezpieczenie, gdyby ktoś próbował zabrać stąd krzyż.

- A ten mniejszy krzyż to skąd?

- Ten mniejszy postawiono, aby uczcić pamięć tych, którzy bronili tego dużego krzyża.

- Psze pani, a wejdziemy do środka pałacu?

- Niestety, nie możemy, bo właśnie jest w nim remont. Włoscy malarze malują olbrzymi fresk na suficie.

- Psze pani, a co to jest fresk?

- Takie malowidło na suficie, widzieliście przecież fresk w Kaplicy Sykstyńskiej.

- Ja nie widziałem.

- Jak to, Wojtusiu? Nie byłeś z nami rok temu na wycieczce Śladami Wielkiego Męża Stanu misje zagraniczne Lecha Kaczyńskiego?

- Nie, bo byłem wtedy chory.

- A, psze pani, a co będzie na tym fresku namalowane?

- Arcydzieło, moje drogie dzieci. Będzie na nim przedstawione jak Bóg przekazuje Lechowi Kaczyńskiemu berło i koronę,

aby zaprowadził porządek na Ziemi.

- Oj, to szkoda, że nie można wejść do środka i zobaczyć.

- Mówi się trudno, ale możemy obejrzeć pałac, to znaczy sanktuarium z zewnątrz, też jest co oglądać.

- Ooo, a co to są za tablice?

- To 14 stacji przedstawiających mękę Lecha Kaczyńskiego, jaką przeszedł w czasie swojego życia.

- Stacja 7 Lech Kaczyński kłóci się z Donaldem Tuskiem o krzesło w Brukseli po raz drugi fajne!

- A patrzcie tu: Lech Kaczyński przez Niemców kartoflem nazwany!

- No już starczy, musimy iść dalej mamy jeszcze tyle do zobaczenie w Warszawie.

- O kurcze! Patrzcie to! Co to za wielkie bryły, psze pani?

- Oj, Piotrusiu, przecież widać, że to buty.

- A po co ktoś postawił taki wielki pomnik butom?

- To nie jest pomnik butów, tylko pierwszy element budowanego pomnika Lecha Kaczyńskiego.

Na razie zrobili mu tylko buty, ale cały czas budują resztę postaci.

- Ale psze pani, ten pomnik będzie tak wielki, że jego głowy w ogóle nie będzie widać z ziemi!

- No, w Warszawie na pewno nie da się zobaczyć twarzy pana prezydenta,

ale za to z Moskwy jego srogie spojrzenie będzie widoczne doskonale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<dzic> Przebojem ma być gra PZPN 2009 RPG jesteś szefem mafii, prawdziwego państwa w państwie zajmującej się szwindlami w lidze piłkarskiej kontrolujesz sprzedawanie meczów dbając o interesy swoje i kolesi. Wspiera Cię mafia międzynarodowa UEFA i FIFA z którymi musisz się dzielić zyskami.
<guki>Zapomniałeś o grywalości i nieskończonym trwaniu wartkiej akcji dodatkowo można ściągnąć patch w postaci kuratora.
<2760kt>Kolega zapomniał wspomnieć także o specjalnym trybie kariera. Na początku możesz grac jako Fryzjer, Prezes PZPN lub jego zastępca, po skończeniu pierwszego sezonu do tej trójki dochodzi także pewien trener, który trenował między innymi Koronę Kielce i Legię Warszawa. Podobno po dziesięciu sezonach grasz. To już niespodzianka.
<macio>Pokonując ostatniego boss`a - Platiniego, stajesz się Don Listkiewiczem.
<pakk3>Świetne! a w wersji demo, będzie można tylko dwoma klubami sprzedawać mecze.
<buk>Tak. Ale kiedy działa tryb multiplayer gdzie możesz grać z innymi graczami na pozycjach piłkarzy, sędziów i działaczy. Każdy z nich może mieć swoje lewe ciemne interesy - często sprzeczne z innymi . Gra jest wtedy bardziej wciągająca i emocjonująca.
<hannibal>I co najważniejsze - możesz trwale eliminować swoich przeciwników nieopodal warszawskich mostów.

20100824232613

20100824232625

20100824232653

20100824232720

20100824232748

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2010 o 20:47, Tyler_D napisał:

Nie wiem skąd scenarzyści W-11 biorą pomysły ale ich ułańska fantazja jest bardzo ...
oryginalna. Oprócz tego że jak zwykle gracze komputerowi to chamy, prostaki i urodzeni
mordercy [ własnych rodziców ] należy dodać do tego fakt iż nie grają na komputerach
- a dokładniej zamiast poczciwego monitora LCD mają projektor i ekran gdzieś tak na pół
ściany. Po prostu genialne. O tym że grają tylko w "głupie, durne szczelanki" i "zły
internet" nie ma nawet co wspominać.


Też to dzisiaj widziałem, dosłownie urywek. Najbardziej zdziwił mnie ten 200 calowy monitor na ścianie O_o.
Ktoś wie co to była za gra? Pierwszy raz widziałem tą grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2010 o 17:03, Piotrbov napisał:

> Ma ktoś link do filmiku na którym się pytają ludzi o błysk i grzmot podczas burzy?


Sam tego linka tutaj dawałem :) Trzymaj: http://www.youtube.com/watch?v=VjKN4dy3kGY


Wicie może czemu youtube tak zamula? Nie mogę już spokojnie obejrzeć filmiku na 720p, kiedyś lagowało mi tylko przy 1080, a teraz jest makabra. nawet TEN filmik, jeszcze parę dni temu oglądałem go na hd. Pytam tutaj bo obraca się najwięcej tu chyba największa społeczność YT z forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się