SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

<judasz> uważaj na swoją kuzynke. mówiła, że chce Cię namówić na ścięcie
<bohun>ścięcie czego?
<judasz> włosów
<bohun> ludwikowi xvi też pewnie mówili ''''chodź ludwik, zetnij się, fajnie będzie'''' i wiemy jak to się skończyło

***

<wroniak> wpadnę do ciebie, ok?
<inka> spoko, ale za jakąś godz., muszę posprzątać
<wroniak> po co, skoro jutro i tak będziecie mieć syf? ;P
<inka> to, że jutro też się zesrasz, nie oznacza, że dziś masz nie wycierać d*py...

***

<patryczek> mój stary jechał dzisiaj do Empiku po jakies ksiazki i płyty. jak wychodził to mówię mu: "tato weź kup mi nowa płytę iron maiden." ojciec pieć razy się jeszcze dopytywał o nazwę. wrócił i zgadnij co dostałem?
<jul> ?
<patryczek> soundtrack z Iron Mana.. :/

20110403200702

20110403200746

20110403200830

20110403200838

20110403200948

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro już jesteśmy przy requestach - ktoś może kojarzy taki filmik na którym jakiś nastoletni Amerykaniec [ najbardziej prawdopodobne ] wypija jednym tchem dzban piwa [ chyba dzban albo kufel, nie jestem pewien ]? Pamiętam tylko że to przewinęło się na pewno przez co najmniej jeden zagraniczny serwis z funny videos, u nas było prawie na stówę na joemonsterze ale ni cholery nie mogę tego znaleźć. Pamiętaj jeszcze że miało to jakiś podtytuł w stylu "czy wiesz co robi twój syn / kuzyn po szkole?" czy coś takiego.

20110404195906

20110404195919

20110404195935

20110404195946

20110404195959

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znajomi się umówili na strzelankę w starym, opuszczonym budynku, który stał obok szpitala psychiatrycznego. Klimat pierwsza klasa. W miarę jak potyczka przybierała coraz ostrzejszego charakteru, ludzie przestali zwracać większą uwagę na otoczenie. Nikt nie zauważył, kiedy z budynku przenieśli się na dwór. Ani kiedy też wszystko przeniosło się do lasu.
A kiedy się rozchodzili, nie zauważyli, że kogoś im brakuje.

A teraz wyobraźcie sobie, że idziecie rankiem ze swoją dziewczyną skrajem lasu, rozmawiacie o pszczółkach, kwiatkach i różnych przyjemnych tematach i nagle widzicie, jak z lasu wychodzi człowiek - w ciuchach moro, z karabinem przewieszonym przez ramię, o twarzy czarnej, umazanej Bóg wie czym, o spojrzeniu mętnym (bo niewyspanym)... Ku waszemu przerażeniu ten człowiek zauważa was, podbiega i pyta:
- Przepraszam, czy wiecie może, gdzie jest najbliższy szpital psychiatryczny?
-------------------------------------------------------------------------
Putin z wizytą na Kubie. Na spotkanie z nim przyszli wszyscy oficjele i oczywiście Fidel. Po jakimś czasie Putin pyta Fidela.

- Stary. Jak to możliwe żeby wszyscy u was chodzili w podartych butach. Do czego to podobne ?
- No nie mów mi ,że wy w Rosji chodzicie wszyscy w butach, które nie są zniszczone !!
- No oczywiście !!
- Nie wierzę !!!
- No to leć ze mną do Rosji. Jak zobaczysz kogoś w podartych czy też dziurawych butach, to możesz go zastrzelić. Słowa nie powiem.

Polecieli.

Na lotnisku jak tylko wysiedli z samolotu podchodzi do nich brodacz w podartych butach. Fidel wyjmuje kałacha i bez namysłu go rozwala.

Nagłówki w rosyjskich gazetach następnego ranka : "Fidel Castro rozstrzelał ambasadora Kuby w Moskwie".

20110405140244

20110405140326

20110405140400

20110405140444

20110405140521

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2011 o 18:27, zajacisko napisał:

http://www.joemonster.org/art/16729/Rymy_ktorymi_niekoniecznie_zablysniesz_wsrod_znajomych
- śmiem stwierdzić, że jest to jeden z najzabawniejszych artów na JM:)


Bardzo fajne, niestety w ostatnim obrazku błąd powinno być Übermenschen. Powinno się dobrze znać język swojego wroga ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2011 o 18:45, Perry_Cox napisał:


Growy kwas miesiąca (IMHO).

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=N7aC5Ko0UNI

Od dziś za granie chcę dostawać wynagrodzenie, toż to praca jest!

Widać że autor nie ma pojęcia o czym mówi. Wrzuca wszystko do jednego wora, z jednej strony narzeka że w grach coraz mniej grania, a więcej oglądania cutscenek, po czym... przypierdziela się do metra 2033, gdzie praktycznie nie ma W OGÓLE scen filmowych (poza ostatnią, outrem).
Jednocześnie narzeka że gry zbyt absorbują emocjonalnie (!?) przez co są gorsze... eee, zaraz, czy on właśnie traktuje wczucie się w klimat gry jako WADĘ ? Jednocześnie jest to totalny bullshit, bo nie wierzę by 20 lat temu człowiek nie był w stanie dać się wciągnąć w granie w mario.

Totalny bełkot. Masz rację, growy kwas, pasztet miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Na Polygamii niezły syf się z tego zrobił, nawet tamtejsi redaktorzy przygotowali kontrargumenty, później autor tego wideofelietonu napisał swoją kontrargumentację dla czytelników i redaktorów. Ale prawdziwą klasę pokazuje dopiero w swoich komentarzach, dzięki czemu wszedłem z nim na ścieżkę wojenną. Ale swoją rolę spełnił, narobił szumu i to się liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Było sobie kiedyś w Polsce pewne niewielkie miasteczko, jego mieszkańcy byli przykładnymi katolikami więc i spowiadać się co jakiś czas chodzili. Proboszcz miał pełne ręce pracy ... z czasem jednak mieszkańcy zaczęli bardzo często spowiadać się z jednego charakterystycznego grzechu - zdrady małżeńskiej. Nasiliło się to do tego stopnia że ksiądz miał już serdecznie dość słuchania tego samego od tych samych osób. Zebrał więc parafian i ogłosił że gdy będą chcieli się wyspowiadać ze wspomnianego uczynku mają mówić że poślizgnęli się przy fontannie ... Parafianie się zdziwili no ale że była to wola proboszcza to ją zaakceptowali i zaczęli wdrażać w życie. Ludzie dostawali pokutę, księdzu łatwiej się tego słuchało - można by powiedzieć że i wilk syty i owca cała. I tak to się utrzymywało przez kilka lat ale w pewnym momencie proboszcz zmuszony był opuścić swoich parafian ... I na jego miejsce przyszedł nowy ksiądz. A ludzie nadal spowiadali się po staremu ... ksiądz początkowo zdziwiony niczego nie komentował ale po paru miesiącach wysłuchiwania w końcu wybrał się do burmistrza.

Panie burmistrzu - co wy tu macie z tą fontanną? Mnóstwo ludzi się tam potyka, może byście coś z nią zrobili? Zabezpieczyli jakoś czy coś?

Burmistrz nic nie odpowiedział tylko uśmiechnął się pod nosem ...

Ksiądz odparł ... Heh, panie burmistrzu, niech pan się tak nie śmieje, pańska żona się już cztery razy poślizgnęła w tym półroczu ...

20110408193759

20110408193833

20110408193921

20110408193943

20110408194033

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2011 o 18:45, Perry_Cox napisał:


Growy kwas miesiąca (IMHO).

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=N7aC5Ko0UNI

Od dziś za granie chcę dostawać wynagrodzenie, toż to praca jest!

W moim teście, podjętym w czasie oglądania tego, co ma większą twardość - moje czoło, czy biurko - zwyciężyło biurko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2011 o 11:32, SpecShadow napisał:

Polygamia - i wszystko jasne. Swoje ugrałem w życiu ale to co facet gada to zwykły bełkot.



Dlaczego? Ma rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.04.2011 o 18:45, Perry_Cox napisał:


Tylko, że to wcale nie jest kwas, a czysta prawda :) Dziś osoba, która gra tylko po to, żeby się autentycznie rozerwać czy zabić czas, to gracz pomniejszej kategorii (czyli ''każual''). Prawdziwym graczem jest natomiast tylko tzw. ''hardkor'', który gra w "gry ambitne" (co często jest oksymoronem w wypadku niektórych tytułów), które - jak powiedział pan na filmie - z dawnymi, dobrymi grami (nad którymi każdy taki gracz się z reguły rozpływa) nie mają nic wspólnego.
To jest fakt, a nie żart. Inna sprawa, że niektórzy są zbyt zaślepieni i nie potrafią na to po prostu spojrzeć z dystansu - ale to już co innego :)

Pozdrawiam,
M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się