SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Dnia 05.12.2013 o 21:21, Sandro napisał:

Większym kwasem jest fakt że w wieku gimnazjalnym spłodził syna, numery z wysyłaniem zdjęć z aukcji są stare jak świat.

Ja nie dawno miałem polewkę na forum z gościa który kupił usługę premium do BFa4 myśląc że to dodatki z podstawką... ludziom się nawet nie chce przeczytać dokładnie co kupują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2013 o 23:55, Darkstar181 napisał:

Większym kwasem jest fakt że w wieku gimnazjalnym spłodził syna


Spróbuj znaleźć gimnazjum, w którym nie ma chociaż jednej dziewczyny z brzuchem bądź po porodzie ;)

Dnia 05.12.2013 o 23:55, Darkstar181 napisał:

Ja nie dawno miałem polewkę na forum z gościa który kupił usługę premium do BFa4 myśląc
że to dodatki z podstawką... ludziom się nawet nie chce przeczytać dokładnie co kupują.


Ma nauczkę. Za głupotę się płaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2013 o 20:25, Tyler_D napisał:

Trochu mimo wszystko mało humanitarne ... Już chyba lepiej zainwestować w typowe łapki
albo trutki imho.

To trochę jak mówić o niehumanitarności pewnych rodzajów amunicji. Raczej nie będą cię wychwalać że zabiłeś je w ten czy inny "humanitarny" sposób. Poza tym możesz im tam trutkę wrzucić, chodzi o to że ta pułapka jest lepsza w ich łapaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2013 o 20:25, Tyler_D napisał:

Trochu mimo wszystko mało humanitarne ... Już chyba lepiej zainwestować w typowe łapki
albo trutki imho.


Ech, jak tak popatrzę na mojego kota i to, jak łapie myszy po lasach, a potem przynosi je pod dom i "bawi się" z nimi aż je zamęczy, to chyba nawet topienie jest bardziej humanitarne od najbardziej klasycznej metody na myszy, czyli wynajęcia takiego leniwego łowcy...

@up: takie mamy czasy. Z drugiej strony, w miarę bezbolesna śmierć zawsze jest bardziej humanitarna... Tylko czy na pewno np. taka trutka nie powoduje cierpienia równie wielkiego, co utopienie?
O tym, że właśnie sytuacja z różnymi rodzajami amunicji jest w dzisiejszych czasach zabawna (takie zabijanie jest humanitarne, a takie nie) nie wspominam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2013 o 20:28, Hubi_Koshi napisał:

To trochę jak mówić o niehumanitarności pewnych rodzajów amunicji.

Cóż ... każda broń i amunicja powodująca w konsekwencji zgon jest niehumanitarna z zasady jakby. I nikt raczej tego nie kwestionuje.
>Raczej nie będą cię

Dnia 08.12.2013 o 20:28, Hubi_Koshi napisał:

wychwalać że zabiłeś je w ten czy inny "humanitarny" sposób. Poza tym możesz im tam trutkę
wrzucić, chodzi o to że ta pułapka jest lepsza w ich łapaniu.

Biorąc pod uwagę kwestie stricte konstrukcyjne - owszem. I nie chodziło mi o wychwalanie lub nie ale zwyczajnie lepiej jest by taki gryzoń wpadł w łapkę i padł w przeciągu jak sądzę chwili niż miałby się topić i męczyć, that''s all.

A tak swoją drogą to czy myszy nie mogłyby w razie konieczności przeżreć tego wiadra? ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2013 o 20:33, Tyler_D napisał:

Biorąc pod uwagę kwestie stricte konstrukcyjne - owszem. I nie chodziło mi o wychwalanie
lub nie ale zwyczajnie lepiej jest by taki gryzoń wpadł w łapkę i padł w przeciągu jak
sądzę chwili niż miałby się topić i męczyć, that''s all.

Miewałeś kiedyś myszy w domu i ich chrobotanie nie pozwalało ci spać i doprowadzało cię do szału? Szybko byś humanitarność wyrzucił przez okno, gwarantuję ci to :-3

Dnia 08.12.2013 o 20:33, Tyler_D napisał:

A tak swoją drogą to czy myszy nie mogłyby w razie konieczności przeżreć tego wiadra?
;-P

Możliwe, trzeba by było przetestować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2013 o 20:36, Hubi_Koshi napisał:

Miewałeś kiedyś myszy w domu i ich chrobotanie nie pozwalało ci spać i doprowadzało cię
do szału?

No może z tym szałem to przesada ale mieć miałem. I łapki załatwiły wszystko.
>Szybko byś humanitarność wyrzucił przez okno, gwarantuję ci to :-3
Nie topiłem ich. :-P

Dnia 08.12.2013 o 20:36, Hubi_Koshi napisał:

Możliwe, trzeba by było przetestować.

Challenge accepted? Lol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2013 o 20:14, Hubi_Koshi napisał:

Albo kupcie sobie kota XD

Kot srot. Nie ma to jak zamamu złapać toto, chwycić spasione bydle w garść, spojrzeć w te małe, czarne ślepki i wycedzić "Wyp****". A potem wywalić z domu na mróz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2013 o 20:38, Tyler_D napisał:

No może z tym szałem to przesada ale mieć miałem. I łapki załatwiły wszystko.

Good for you! Heh u nas w sumie łapek już nawet nie potrzeba, od kiedy mamy kota myszy się nawet do domu nie zbliżają.

Dnia 08.12.2013 o 20:38, Tyler_D napisał:

Nie topiłem ich. :-P

Ja też nie, gdybym miał shotguna to pewnie tym by je załatwił XD

Dnia 08.12.2013 o 20:38, Tyler_D napisał:

Challenge accepted? Lol.

Good Luck


@Zadymek
Naaah to już czysta psychopatia, nie miałbym do tego cierpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się