Zaloguj się, aby obserwować  
Johnny_Bravo

Rise of Nations: Rise of Legends – oficjalny temat gry

453 postów w tym temacie

Dnia 14.08.2006 o 20:14, gmx napisał:

hmm, chyba dzien pytan - gdzie sie mozna dowiedziec co jest w sciąganych poprawkach? do tej
pory to bylo max 15MB a wlasnie sciagna mi sie klocek 70MB i hmm, wczesniej byl edytor scenariuszy?


http://www.bighugegames.com/riseoflegends/patchnotes.html - info o dotychczasowych poprawkach do gry. Też dziś ściągnąłem tego kloca :) PS. Edytor map już był :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2006 o 00:10, Galileo napisał:

http://www.bighugegames.com/riseoflegends/patchnotes.html - info o dotychczasowych poprawkach
do gry. Też dziś ściągnąłem tego kloca :) PS. Edytor map już był :)

znalazlem wczesniej ale i tak dzieki :) nie chcialem odpisywac na wlasnego posta - zaraz pod oknem pojawil by sie tlum ze sznurami i pochodniami krzyczacy "spamer, dawac go tu" :) a narazie spokojnie ubijam sobie boga slonca cuotli :) tzn ubijal bym gdyby nie dziwny bug - po sciagnieciu poprawki, po 15min. grania, na drugim kompie przestaje dzialac net i zaraz nad moja glowa pojawiaja sie wspollokatorki brzeczac ze "cos sie zepsulo" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm, podczas ladowania sie jednej z map w kampanii cuotli jest nieprzetlumaczony text. hmm, ostatnio w dziale polonizacji cdp dzieje sie chyba cos bardzo niedobrego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2006 o 15:49, gmx napisał:

hmm, podczas ladowania sie jednej z map w kampanii cuotli jest nieprzetlumaczony text. hmm,
ostatnio w dziale polonizacji cdp dzieje sie chyba cos bardzo niedobrego...


No niestety, najpierw ten pilotaż a teraz ten tekst. No i w multiplayu w nagłówkach jest ograniczona ilość znaków i polskie napisy znikają gdzieś pod interfejsem. Głosy też takie średnie, ten sam koleś co podkładał Arthasa w W3 (nie to, że źle nawija) ale podczas omawiania misji robi przerwy między zdaniami tak jak każde byłoby wyrwane z kontekstu.

Nie wiem czy CDP ma za dużo gier do spolonizowania czy za mało pieniędzy na wynajmowanie aktorów i tłumaczy. Jak porównam to co było kiedyś np. Giants, Diablo 2, Planescape, Neverwinter Nights to muszę stwierdzić, że niestety ROL wiele brakuje do tego poziomu który CDP prezentował wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2006 o 16:50, Galileo napisał:

No niestety, najpierw ten pilotaż a teraz ten tekst. No i w multiplayu w nagłówkach jest ograniczona
ilość znaków i polskie napisy znikają gdzieś pod interfejsem. Głosy też takie średnie, ten
sam koleś co podkładał Arthasa w W3 (nie to, że źle nawija) ale podczas omawiania misji robi
przerwy między zdaniami tak jak każde byłoby wyrwane z kontekstu.


Moim zdaniem najlepiej przetłumaczone gry to takie, gdy się tłumaczy tylko napisy bez nazw własnych. ;) I ten kierunek jest chyba najlepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skonczyłem kampanie Vinci- była naprawde super, pare plansz naprawdę wymiata, bardzo przywiązałem sie do jednostek Vinci.
Teraz jade Kampanie Alinów, musze przyznac że jednostki ciekawe, ale gra sie inaczej niż Vinci, tu nie inwestujemy w nowe jednostki ale stale je ulepszamy, bardzo fajne urozmaicenie. Poza tym fabuła nabiera rozpędu i wcale taka ciężka do zrozumnia nie jest, chociaż zakręcona - owszem. Co do polonizacji, jest OK, jedynie głos głównego bohatera troche irytuje, szczególnie jesgo kwestie w brifingu przed rozgrywaniem mapy ;) To nic wracam do gry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2006 o 21:20, Glowaxxx napisał:

Hej jest jakieś spolszczenie no i czy da się coś takiego ściągnąć


Owszem, jest. Wystarczy kupić oryginalną wersję gry od CDP :D

Tak przy okazji. Których bohaterów najbardziej "polubiliście" ??? Których najczęściej przyzywaliście ??? Ja najbardziej lubię używać "trójcy" Giacomo, Distruzio i Batagalion. Oni zostali najbardziej rozwinięci. Może później zmienię ich na innych bohaterów (a jestem dopiero po 2 misji Alinów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2006 o 12:10, gmx napisał:

> Buhahahahah!!!! Jestem mistrzem!!!! ... i!!!! Jestem wielki, osiągnołem limit
> jednostek do kontroli w grze bez limitu
> kontrol <tu demoniczny śmiech>i

nie bede zlosliwy nie bede zlosliwy nie bed... nie moge
pewnie uznali ze nikt przy zdrowych zmyslach nie bedzie chcial go osiagnac :D

no dobra, a tak z ciekawosci - jaki jest limit? ja mecze kampanie cuotl i do tej pory ani razu
nie spotkalem limitu - chyba trzeba by ustawic wszystkie miasta na sama populacje...



Za bardzo sam nie wiem ile tego mialem, z pol mapy :P. Kurcze, do dzis mi sie to udalo to tylko raz powtorzyc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ściągłem sobie demko tej gry, jednak grafika mnie trochę zszokowała, jakiejś dziwne kwadraciki mam w grze poniżej screen, dodam że amm taki sprzet:
CPU: Atlonn XP Venice 3000+
RAM: Dual 1GHz
GPU: GeFOrce 6600 GT PCI E
Directx 9.0c
w czym może tkwić problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2006 o 22:48, futrzak6 napisał:

Ściągłem sobie demko tej gry, jednak grafika mnie trochę zszokowała, jakiejś dziwne kwadraciki
mam w grze poniżej screen, dodam że amm taki sprzet:
CPU: Atlonn XP Venice 3000+
RAM: Dual 1GHz
GPU: GeFOrce 6600 GT PCI E
Directx 9.0c
w czym może tkwić problem?

Problem za slaba karta grafiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2006 o 02:11, FSFPLYps_MODED napisał:

> Ściągłem sobie demko tej gry, jednak grafika mnie trochę zszokowała, jakiejś dziwne kwadraciki

> mam w grze poniżej screen, dodam że amm taki sprzet:
> CPU: Atlonn XP Venice 3000+
> RAM: Dual 1GHz
> GPU: GeFOrce 6600 GT PCI E
> Directx 9.0c
> w czym może tkwić problem?
Problem za slaba karta grafiki

Wydaje mi się, że ja mam słabszą kartę (Radeon x300), a gra śmiga bez problemów i to na dość wysokich ustawieniach w rozdzielczości 1024x768.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam poważny problem z grą.Otóż włączam sobie misję(pierwszą,bo zacząłem dopiero grać).Gram sobie kilka minut i po chwili nie dośc,że zwiesza sie gra to jeszcze cały system!Pojawia sie czarny ekran po czym monitor przechodzi w stan oczekiwania co świadczy,że system poważnie sie zwiesił :/ Słychać też "pierdzący" dźwięk.Jedyne co moge zrobić to restart kompa.Check Disk nic nie wykazuje.
Mój sprzęt:Athlon 3,2Ghz 64bit,512DDR Kingston,Radeon 9550 128DDR2,Win XP z SP2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można było zagrać w demo, jeszcze długo przed wydaniem gry. Niedociągnięć była cała masa (brak dźwięku, fatalne zrównoważenie jednostek, znacznie wyższe wymagania, znacznie gorsze tekstury, dużo bugów, długo wczytujace się levele i wiele innych). Dlatego oznaczono je jako beta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z RoL.Mianowicie przy aktualizacji pojawia się komunikat nr.1.Gdy klikam "Menu główne" pojawia się jeszcze jeden komunikat nr.2.Później pokazuje się menu główne.Wcześniej wszystko dobrze się pobierało.Jak ktoś ma dobry pomysł to zapraszam na gg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować