Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

W co zaGRAMy w listopadzie 2014 roku - najciekawsze premiery miesiąca - część pierwsza

23 postów w tym temacie

"Po raz pierwszy w historii masówka Blizzarda doczeka się również odświeżenie oprawy wizualnej" - no niezupełnie. Przecież każde kolejne rozszerzenie wprowadzało usprawnienia w grafice. Ba, Cataclysm też ulepszał modele NPC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mała literówka przy WoW - powinno być warowni a nie waroni ;)

Co do premier - z tej listy CoD, PES i FM. W przyszłości może Unity :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyznam szczerze że dość szybko przejrzałem ten artykuł i coś mogłem pominąć ale gdzie jest Dragon Age Inqusition? albo Raven''s Cry? (czy znowu premierę przesunęli?)

Może się czepami ale to, przynajmniej dla mnie, jedyne dwie potencjalnie ciekawe pozycje do końca roku a na te w/w to nawet nie spojrzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ale żeby Dragon Age 3 zostało pominięte? Wiem że bardziej prawdopodobne, że ta gra będzie klapą typu DA 2, niż świetną grą jak DA:O. Ale właśnie z powodu tej niewiadomej warto by ją tu umieścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, jaja sobie robicie? To jest PIERWSZA część premier na listopad... Czytanie ze zrozumieniem się kłania u niektórych widzę... Jak nie będzie waszych gier w drugiej części - spoko narzekajcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem wrócić do świata World of Warcraft, jednak natłok obowiązków sprawił że do tego nie dojdzie.

Jedyną nową grą w jaką się zaopatrzę w tym roku będzie Super Smash na WiiU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2014 o 17:33, Aqwet napisał:

@Derneth, Karl-Franz, Goozer86

Tytuł mówi: część pierwsza.

No, a premiera Valkyria Chronicles na PC odbędzie się 11.11.2014. tak samo jak z Halo: The Master Chief Collection na XOne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyznaję Ci rację, ale może tym razem nie będzie chronologii i druga część to będzie mniej gier, których wydanie wydaje się dużo ważniejsze niż np. premiera FM? Nie wiem, ciężko mi powiedzieć czemu tak jest, trzeba poczekać na drugą część :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tej listy do kupienia dla mnie tylko Isaac. Po za nim z ciekawszych gier FM i w sumie tyle. Ale nie narzekam, ja akurat mam kilka gier wymagajacych mnóstwa czasu i dajacych masę frajdy więc jest w co grać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mała poprawka. Akacja Assassin''s Creed Rogue ma miejsce przed Assassin''s Creed 3 a nie między 3 a Black Flag.

Dla mnie w tym miesiącu na pewno AC Unity, preorder już dawno złożony. Do tego możliwe, że Dragon Age i Far Cry 4 także trafią w moje ręce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2014 o 19:28, ShiftyShot napisał:

Mała poprawka. Akacja Assassin''s Creed Rogue ma miejsce przed Assassin''s Creed 3 a
nie między 3 a Black Flag.

Black Flag dzieje się przed 3, więc wszystko się zgadza. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować