Zaloguj się, aby obserwować  
Lampek

Na jakie gry czekacie?

702 postów w tym temacie

1. Prototype
2. Mafia II - zapowiada sie swietnie
3. Dodatek gta IV - co tu duzo pisac. Dla mnie bomba ;d
4. Bioshock 2

Bedzie w co grac w tym roku :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

battlefield Heroes czekałem całe nanie wakacje i d nie ma, ponoć teraz można keye dostać, sam już mam jeden , ale nie mogę się zalogować na ich stronie, chamstwo, ale trudno grunt że ma wyjść ta gra, bo jak wyjdzie to chyba gra będzie najnaj większym April Foolem jaki znalazłem.

Czekam na nową cześć Call of Duty w wpółcześnosci o ile będzie ,Modern Warfare było cudne, ale któtkie, następna część by mnie zadowoliła :).

Może jakiś naruciak na PC, konsolowycy to mają ich całkiem sporo, a my PC nic, tylko możemy na mody do różnych gier liczyć.

Nową część Trackmani wiem wyszła ostanio jedna, ale jeszcze by tak nową część stworzyć, z nowymi rzeczami, chciałbym aby było można takie rzeczy zrobić, Specialne miejsce gdzie można na dwóch kołach jezdzić, można zmieniać klakson i samochód podczas gry, powrót wybrania wszystkich medalistów, Nowy Envir, i jako pojazd Motor coś w stylu motorów z MotoGP, tworzenie playlisty odwarzej muzyki coś w stylu folderu MP3 z GTA vice city.

No i Lepszego NFS, bo po Undercover i Pro street robi mi się niedobrze.

i dodatkowo Freedom Fighters 2, już po przejsciu jedynki czułem niedosyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Alan Wake - zapowiada się mrocznie i "makspejnowo". Zobaczymy =]

Section 8 - co prawda skrót fabuły pachnie jak "Mass Effect", niemniej lubię taki stuff sci-fi.

F.E.A.R. 2 - po demie i mieszanych uczuciach z nim związanych już wzbudza kontrowersje - będzie to godny następca pierwszej części, czy nie? Stawiam na "tak".

Aliens: Colonial Marines - kto grał w serię AvP, ten już chyba popuszcza w gacie ;) AvP nie zawiodło i mam nadzieję, że klimat rodem z Obcego 2 zostanie wręcz przeskoczony tym tytułem.

The Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena - TCoR Escape from Butcher Bay był jednym z największych hitów 2005 roku i do dziś odpalam go z przyjemnością. "Must have!"

Red Faction: Guerrilla - po gniocie, jakim okazał się Red Faction 2 zupełnie zapomniałem o serii, mimo iż 1sza część była tytułem bardzo dobrym. Na szczęście znów wracamy w klimaty jedynki. Tym razem czekają nas bezkresne, czerwone równiny Marsa... i kupa rozpierduchy. :) Bardziej TPP i taktycznie niż w RF 1.

Necrovision - doomo-painkillerowe, choć tematyka ciekawa - piekło okopów WŚ I i Piekło... z piekła rodem ;)

I większość z tego jeszcze przed majem 2009!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba najbardziej czekam na Wiedźmina 2. Poza tym:
Assassin''s Creed 2- mam nadzieję że będzie jeszcze lepszy od jedynki i że twórcy wprowadza większe urozmaicenie misji.
Dark Void- bardzo ciekawie zapowiada się możliwość walki wykorzystując plecak odrzutowy.
Gothic 4- po niezbyt udanym dodatku do trójki jestem ciekawy jak nowe studio poradzi sobie z tą grą.
I oczywiście wiele, wiele innych jak np. Mafia II czy nowa części Call of Duty. Czekam także na niespodzianki czyli gry które okażą się przełomowe, rewolucyjne i do tego piekielnie grywalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili:
Mafia 2 - Genialną "jedynkę" czyli grę Mafia: The City Of Lost Heaven po prostu ubóstwiam. A dwójka ma być jeszcze bardziej rozbudowana, jeszcze lepsza.
Call Of Duty: Modern Warfare 2 - Jestem fanem serii Call Of Duty - nie lubię tylko World A War. Wszystkie inne części uważam za majstersztyk, (CoD 4 za takowy uważam, chociaż narazie grałem tylko w demo. W najbliższym czasie zamierzam zaopatrzyć się w pełną wersję) więc czekam ze zniecierpliwieniem na nową część tej wspaniałej serii ^^
F.E.A.R. 2: Project Origin - Grałem w jedynkę plus jeden z dodatków (Extraction Point) i uważam F.E.A.R. za jednego z najbliższych FPS'ów. Nie dawno pobrałem demo Project Origin i przeszedłem je 5 razy ^^ Czekam, bo wiem, że PO będzie godnym następcą jedynki.
Chronicles Of Riddick: Assault On Dark Athena - Riddick ^^ To jedno słowo powinno wystarczyć.
Bioshock 2: Sea Of Dreams - Jedynka była genialna! Sądzę, ze dwójka też się takową okaże. Rapture :)
Risen - Nowa gra twórców genialnego Gothic''a. Nowy swiat, nowy bohater, nowa fabuła. Mam nadzieję, że ten pomysł wypali i będzie czerpał z Gothic I + II, a nie z trójki.
Disciples III - Disciples II i I była niedocenioną konkurencją dla Heroesów. Ja uważam, że były świetnymi turówkami. Dlatego czekam na trzecią część.
Two Worlds: The Temptation - Polska produkcja. Chcociaż Gothic III mi sie nie podobał a Two Worlds był do niego podobny, to tą drugą produkcję uważam za naprawdę udaną. I być może będzie to jedna z lepszych polskich gier, tak jak "jedynka" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-FEAR 2: Project Origin: bo jedynka i oba dodatki były świetne, a demko dwójki zapowiada przynajmniej niezłą grę (tylko potwornie ukonsolowioną...)
-Dragon Age: Origins: nie ma to jak oldschoolowy RPG, liczę na coś w stylu rewelacyjnego NWN2
-Neverwinter Nights 2: Storm Of Zehir : mam nadzieje że polska wersja kiedyś się ukaże...
-Neverwinter Nights 2: trzeci dodatek : Atari coś tam mówi o kolejnym addonie, oby to była prawda :D
-Alpha Protocol : szpiegowski Mass Effect by Obsidian, może być świetnie
-Chronicles Of Riddick : Assault On Dark Athena : ale najpierw przejdę "jedynkę"
-Bioshock 2: Sea Of Dreams : bo poprzednik był GENIALNY
-Halo 3: ODST i Halo Wars : bo jak się przeszło poprzednie części to i w te wypadałoby zagrać :D
-Fallout 3: Operation Anchorage, The Pitt, Broken Steel : bo to fallout, proste ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Two Worlds Temtation. W dniu premiery nastąpi oficjalna detronizacja upadłego Gothic 3 wraz z dodatkiem, również jak to będzie z TW - samodzielnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2009 o 22:28, zuzzie napisał:

na Diablo 3, wiedzmina na 360 i na nowego Prince of Persia jezeli kiedykolwiek jeszcze
bedzie:P


A czego? POP kiedyś wyjdzie(przecież historia domaga się dokończenia) ale na pewno nie za szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Mafia 2
2. Prototype
3. Risen
4. Alpha Protocol
5. Velvet Assasin
6. Splinter Cell: Conviction
7. Batman: Arkham Asylum
I wiele, wiele więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno czekam na :

Call of Duty Modern Warafe 2
Assassin''s Creed II
Battlefield: Bad Company 2
Max Payne 3
Tom Clancy''s Splinter Cell: Conviction
Rage
The Saboteur
Just Cause 2
Mass Effect 2
Dragon Age: Początek
BioShock 2: Sea of Dreams
Mafia II
Risen


I tak we wszystkie produkcje nie zagram . :) To co podkreślone to gra którą na pewno zagram .^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować