Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Z życia forum... vol. 2

13 postów w tym temacie

Chamberlyn

Zgadliście! Oto przed Wami druga odsłona "Z życia forum...", czyli krótkiego zestawiania tego co na naszym forum warto przeczytać, gdzie zajrzeć i dorzucić swoje trzy grosze. Oczywiście zebrane poniżej tematy nie są jedynymi godnymi uwagi dyskusjami toczącymi się na forum - jest tego dużo, dużo więcej, a pełną listę znajdziecie tutaj.

Przeczytaj cały tekst "Z życia forum... vol. 2" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swietnie to wszystko organizujecie, bardzo ...jak to powiedziec... bardzo ''rozrywkowa'' pomoc/ciekawostka ;) Rzeczy ktore juz zawsze chcialem zjesc ale nie chcialo mi sie ich robic podajecie mi przed nos na talerzu, wow i jak ladnie ozdobione ;D wiem dziwnie to zinterpretowalem ale wlasnie tak o tym mysle. Dziekuje wam za wspanialy serwis oraz pomysly jak i swietne prowadzenie tego ''projektu'' ktory stal sie pelnym sukcesem, oraz zycze dalszego powodzenia i zeby wam ten humor w pracy nigdy nie uciekl ;P Juz raczej czas dla mnie polozyc sie spac (powieki mi klekotaja) no chyba ze jeszcze w pracy siedzicie i zaraz jakis ''news'' dojdzie ;) Peace, cYa&pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I (serce) CD-Projekt :D Dostanę teraz jakąś darmową grę ? :) BTW : w chwili pisania tego komentarza instaluję Operation Flashpoint i czekam na 4 listopada gdy zakupię sobie D2 + LoD xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować