Zaloguj się, aby obserwować  
BaRt3K

Call of Duty 2

833 postów w tym temacie

Witam, mam problem bo kupiłem cod2 jakiś czas temu a zgubiłem do niego cdkey. Czy jest jakaś szansa by go odzyskać przez podjecie pewnych kroków? Chodzi mi mianowicie o napisanie pewnego emaila do supportu (tylko teraz jeszcze trzeba znaleźć odpowiedniego maila) o wygenerowanie nowego cdkeya. Druga sprawa to jak sprawić żeby mi uwierzyli? Mogę zrobić zdjęcie pudełka i gry, ale to chyba za mało? Nie wiem, może jakiś kod kreskowy z pudełka czy coś? Pomóżcie bo wydałem dosyć dużo wtedy kasy na tę gierke a nie mogę sobie w nią pograć po sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2009 o 19:00, W.S.A.D napisał:

Ja miałem problem już z 2 CD-Key''ami - skan pierwszej strony instrukcji i zdjęcie pudełka
wystarczyło :)



No ale w tym jest rzeczy sedno, że ten cd-key jest na tej instrukcji... a ją właśnie zgubiłem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie Call of Duty 2 jest najlepsza z CoD-ów wraz , z CoD4,te 2 części moim zdaniem są najlepsze.Lubie w takie gry grać, a szczegolnie te CoD2 mnie zachwyciło,naprawde polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I have a problem. W jednej z misji kampanii rosyjskiej jest moment, w którym głównym zadaniem jest odbicie 3 apartamentów i dotarcie do ratusza (przed odbiciem 1-szego apartamentu należy zniszczyć czołg). Docieram do tego momentu, jest ze mną tylko jeden towarzysz, podchodzę do okna, widzę skryptowane bombardowanie miasta i... co dalej? Są 2 cekaemy, łapię za oba, wrogów nie ma ani nic. Jak to ruszyć?

20090219194458

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypadkiem nie masz wyskoczyć przez okno?
Jakby co to przepraszam, za błąd w podpowiedzi, ale już dawno, dawno nie grałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2009 o 20:12, Gumiś2 napisał:

Niestety nie, poza tym wtedy nie byłoby tam cekaemów. Oto bardziej ogólny screen pomieszczenia:


Z tego co pamiętam to musisz dojść do ckm-u (tego bardziej po prawej stronie) i rozwalać niemców. Następnie podjedzie czołg i gra potoczy się dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj!
Jak już będziesz miał w łapach tego kaema, to strzelaj w budynek po lewej stronie, a konkretniej w szkopów, którzy są w oknach. Twoi kumple wysadzą budynek, nadjedzie czołg, strzelaj dalej (już gdzie popadnie), czołg odda jeden strzał w Twoją stronę i ucieknij na bezpieczną odległość. Kolejnym strzałem rozwali ścianę, gdzie przed chwilą był Twój kaem. Wyskocz przez tą wyrwę i graj dalej.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc, ale przeszedłem planszę kodem, choć zaraz się wrócę i zrobię, jak mówisz. Teraz kolejny, frustrujący problem. Mam zadanie: odeprzyj 4 niemieckie fale ataków. Gram już ok. godzinę (zaraz po napisaniu poprzedniego posta) i 3 fale odparłem w mniej więcej 20 minut, a tą czwartą już pół godziny. Ciągle nadlatują szkopy, ciągle ich eliminuję. Żadnych odgłosy towarzyszy (wcześniej mówili, gdzie są MP42), a teraz po prostu gra przypomina Painkillera czy innego Serious Sama. To wina wersji gry, bo w konsoli mi pisało 1.0, a nowego patcha nie chcę instalować, bo podobno coś z sejwami się robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już nieważne, wyłączyłem to, jestem człowiekiem o ograniczonej cierpliwości. Chociaż ciekawi mnie, czy tylko ja tyle musiałem odpierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2009 o 21:47, Gumiś2 napisał:

Dzięki za pomoc, ale przeszedłem planszę kodem, choć zaraz się wrócę i zrobię, jak mówisz.
Teraz kolejny, frustrujący problem. Mam zadanie: odeprzyj 4 niemieckie fale ataków. Gram
już ok. godzinę (zaraz po napisaniu poprzedniego posta) i 3 fale odparłem w mniej więcej
20 minut, a tą czwartą już pół godziny. Ciągle nadlatują szkopy, ciągle ich eliminuję.
Żadnych odgłosy towarzyszy (wcześniej mówili, gdzie są MP42), a teraz po prostu gra przypomina
Painkillera czy innego Serious Sama. To wina wersji gry, bo w konsoli mi pisało 1.0,
a nowego patcha nie chcę instalować, bo podobno coś z sejwami się robi.


miałem podobnie - o ile dobrze pamiętam w końcu zaczałem sam ich atakować potem się wkurzyłem szukałem swojej ekipy i jakos nagle się wszystko skończyło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam taki problem
Chce kupić sobie cod2 ale nie mogę znaleść tej gry w żadnym sklepie w mojej okolicy. Także nie ma tej gry w sklepie gram.pl Gdzie mogę kupić te grę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2009 o 14:06, mimin napisał:

Witam mam taki problem
Chce kupić sobie cod2 ale nie mogę znaleść tej gry w żadnym sklepie w mojej okolicy.
Także nie ma tej gry w sklepie gram.pl Gdzie mogę kupić te grę?



wirtus.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2009 o 14:08, Rogalq napisał:

> Witam mam taki problem
> Chce kupić sobie cod2 ale nie mogę znaleść tej gry w żadnym sklepie w mojej okolicy.

> Także nie ma tej gry w sklepie gram.pl Gdzie mogę kupić te grę?


wirtus.pl


A to zaufana strona czy ją w google znalazłeś. I jak zamówię to to jest orginał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.04.2009 o 07:58, mimin napisał:

A to zaufana strona czy ją w google znalazłeś. I jak zamówię to to jest orginał?

To jest normalny, zaufany sklep internetowy, piratów się raczej w takich nie sprzedaje... -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować