Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Vista - czy zobaczymy ją w styczniu?

35 postów w tym temacie

Fett

Przekonanie Billa Gatesa co do daty premiery najnowszego systemu Microsoftu (Windows Vista), zmniejsza się z każdym dniem. Choć nadal aplikacja ma się ukazać w styczniu przyszłego roku, to odchodzący szef giganta jest pewien co do tego „na 80%”. Cóż, nie jest to wielkim zdziwieniem, choć jeszcze niedawno oficjalnie dałby on sobie rękę uciąć obstając za tym terminem.

Przeczytaj cały tekst "Vista - czy zobaczymy ją w styczniu?" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dla mnie może się nawet spóźnic o rok byleby na 2k gry wychodziły, chociarz skoro directx 10 będzie tylko na vistę...no ale najgorsza chyba będzie tylko cena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta premiera Visty jest tak przesuwana, że pytanie czy ją zobaczymy na wiosnę 2007 roku??? Bo jak narazie są bety i to jest chyba sposób MS na Vistę. Dawać ludziom bety, a niech potem czekają na wersję finalną miesiącami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Viruses Intruders Spyware Trojans Adware = VISTA :p a tak na serio to mam nadzieje że będzie duużo bardziej stabilny niż jego poprzednicy i że nie takie będzie rozwiązanie skrótu Vista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a jak Vista to i Crysis :(
co prawda systemu i tak zmieniac nie mam zamiaru w ciagu najblizszych dwoch lat ale jestem ciekawy czy nowy DirectX to rzeczywiscie taka rewolucja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znajac zycie to bedzie jak zwykle premiera sie opóźnie, beda błedy, trzeba bedzie łatac itd
lub wersja optymistyczna
Vista wyjdzie na czas bedzie najlepszym System Operacyjnym dostepnym na rynku nie wymagajacym poprawek.

Cóź raczej zobaczymy coś wyposrodkowanego miedzy tymi dwomami scenaruszami, jednak miejmy nadzieje ze Vista okaze sie duzo lepszy od XP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm a czy sprawa UE vs MS jest załatwiona?? Bo nawet takiego giaganta zaboli 3mln euro kary dziennie. Poza tym po co aż 6 wersji ? Niech zrobią jedną ale pożądną i w przystępnej cenie bo jak mam znowu ponad tysiąc złoty wydać to ja dziękuje bardzo, nawet to że nie będzie mi część gier działała bo nie bęndę miał DX 10.0 mnie nie ruszy. Ehh no ale poczekamy zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2006 o 19:21, Kamil.i.Maciek napisał:

Mam nadzieję, że będzie miał wbudowaną przeglądarke IE7 a nie 6 :P


tylko szkoda ze IE 7 jest juz przestarzaly jak jeszcze nie wyszedl finalnie he he.
IE sluzy do ogladania przy pomocy komputera internetu i na odwrot tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2006 o 19:13, Lucas the Great napisał:

> JUPI!!! Nareszcie pierwszy komentarz należy do mnie!!!
Szkoda za to, że nie jest na temat...


A może by za takie komentarze jak Magwisienka dawać bana tak na tydzień. Wtedy by się ludzie nauczyli.

A tak na temat to dla mnie premiera Visty może się jeszcze bardziej obsunąć, przynajmniej wymienię kompa na lepszy i system nie będzie mi rzęził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pokładam w Viście dość duże nadzieje i wolałbym żeby nawet był ciut opóźniony jeśli zajdzie taka potrzeba, ale żeby dzięki temu był już cacy. No i przede wszystkim żeby był od razu support (sterowniki, kompatybilność itd.).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech się opóźnia, to może Fallout 3 nie będzie wymagał dx10 i nie będę musiał kupować tej nieszczęsnej Visty. Mi starczy XP. Z nowych gier tylko F3. Czyli byle F3 nie wymagał dx10, to kilkaste złotych zaoszczędzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Microsoft wypuścił dziś kolejny build Windows Vista Beta, oznaczony numerem 5472. Nowa odsłona w stosunku do poprzedniej (5456) lepiej wykorzystuje zasoby systemowe, a więc działa nieco szybciej. Dodatkowo zoptymalizowano sterowniki nVidia pod kątem wydajności w Windows Media Center.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz juz na temat. Ja sie na Vistę jakoś nie wiem czemu za bardzo nie palę. Oby tylko nowe gry działały też na XP i będzie cool. A jak nie to Viste kupię ze 2 lata po premierze, jak juz zagram we wszystkie fajnie tytuły na "starą" platformę, czyli XP. (i proszę i tu nie wyskakiwać z banami i czymś takim)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

imho jeszcze kilka lat beda wychodzily gry z dwoma plikami exe - jeden dla dx10 drugi dx9. chyba zeby m$ rekompensowal producentom straty w klientach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Im później wydadzą tym będzie mniej błędów (taaa...) i być może bede mieć już sprzęt który to uciągnie wiec mnie i tak na szybkiej premierze nie zależy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W styczniu? Nie sądzę. Na pewno później. Ale to dobrze, M$ taką ilością testów udowadnia, że zależy im na tym systemie. Osobiście mam zamiar nabyć wersję z Aero, ale od razu będę robił małą modernizację (wymiana połowy bebechów, jak nie wszystkich ;P). Jeśli ktoś uważa, że jego sprzęt nie pociągnie, to jest przecież wersja bez Aero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować