Zaloguj się, aby obserwować  
Outlander-pro

Gears of War - Wersja PC

3801 postów w tym temacie

Dnia 10.12.2007 o 20:41, KamcioBoy napisał:

> > coś mi się obiło o uszy, że jutro też wysyłka nie ruszy.
>
> Raczej ci sie nie obiło. W Merlini piszą że dostępność to 13.12.07 ale natomiast Empik
26.12.07
> więc teraz komu wierzyć

Ja wierzę w 13 :D


tak a dostępność w sklepie gram.pl grudzień 2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sklep to teraz zupełnie schodzi na psy. Żałuje sam że Herosów nowych zamówiłem teraz może na zajączka dostanę.

A tak odbiegając. Jak do Pre-Ordera zużyłem wPLN to jak anuluje zamówienie to tą kase odzyskam ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2007 o 22:12, kaszpir napisał:

z tego co wiem to polska wersja jest w powijakach, jakiś problem z instalatorem i walczą z
tym, a niby był master :)

A skąd to wiesz? Bo tutaj: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=30885#u_223
Adammaster mówi też jakieś rzeczy dziwne;) I niby od CDP:/ Jakoś w te wszystkie rewelacje wierzyć mi się nie chce i póki co traktuję jako fantazje wnerwionych graczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2007 o 22:43, mesiu59 napisał:

Gdzie jest lepsza grafika?
GOW czy UT3?


Taka sama :)
Mysle ze w UT minimalnie moze byc lepsza...ale czlowieku w grach nie liczy sie grafika tylko miodnosc.(grywalnosc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2007 o 23:22, crypto.crk napisał:

Taka sama :)
Mysle ze w UT minimalnie moze byc lepsza...ale czlowieku w grach nie liczy sie grafika tylko
miodnosc.(grywalnosc)

A co to ma za związek skoro ja sie pytam o grafike ?? :>
Ja wiem, że grafa jest mało ważna, ale pytam się z ciekawości, a nie jako kryterium którym się będe kierował przy zakupie ;). Zresztą zamówiłem już UT3 ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2007 o 23:26, mesiu59 napisał:

> Taka sama :)
> Mysle ze w UT minimalnie moze byc lepsza...ale czlowieku w grach nie liczy sie grafika
tylko
> miodnosc.(grywalnosc)
A co to ma za związek skoro ja sie pytam o grafike ?? :>
Ja wiem, że grafa jest mało ważna, ale pytam się z ciekawości, a nie jako kryterium którym
się będe kierował przy zakupie ;). Zresztą zamówiłem już UT3 ;P


Sory...pomylilem odpowiedzi na posty :)
LOL...Zwracam honor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do posiadaczy:
Ile czasu zajmuje ukończenie gry i jak się gra na klawiaturze?
Zastanawiam się nad zakupem, ale trochę zawiodłem się na Crysis i nie chce mi się wydawać 140 PLN na 5 wieczorów grania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 10:12, flymar napisał:

Pytanie do posiadaczy:
Ile czasu zajmuje ukończenie gry i jak się gra na klawiaturze?
Zastanawiam się nad zakupem, ale trochę zawiodłem się na Crysis i nie chce mi się wydawać 140
PLN na 5 wieczorów grania.


Ja gralem wiadomo skad i sterowanie jest bardzo dobre...praktycznie 4 przyciski. lewo , prawo, gora , dol ,spacja , i reload. + mysz. Sterowanie jest bardzo dobre.

Jakbys chcial grac na wszystkich poziomach trudnosci to dosc dlugo... ja gralem na hardocore to mnie mlucili nawet....a ciekawe co bybylo na insane.

Teraz to czekam na premiere bo chce orginal i grac multiplayer''a z ludzmi...ale ilez mozna czekac...zaraz kupie sam cdkey bo juz nie moge z CD Projektem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 11:41, SydeSyrius napisał:

"O ostatecznej dacie premiery CD Projekt poinformuje w ciągu 5 dni."

No dziś już jest 11 czyli leci 6 dzień... więc kiedy ta premiera? ;]

Czyli rozumiem, że data podana na gry-online jest "z czapki"? Szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 12:36, flymar napisał:

> "O ostatecznej dacie premiery CD Projekt poinformuje w ciągu 5 dni."
>
> No dziś już jest 11 czyli leci 6 dzień... więc kiedy ta premiera? ;]
Czyli rozumiem, że data podana na gry-online jest "z czapki"? Szkoda.


Możliwe, że tak, ale też może mają oni jakieś dokładniejsze informacje... mimo to na gramie niema określonego dokładnego terminu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sorry za offtop ale dziwi mnie fakt że zaznaczone masz że jesteś dziewczyną/kobietą a piszesz w rodzaju męskim...

CDP coś ostatnio nie radzi sobie z premierami wielkich Hitów... najpierw Wiedźmin i jego wersja EK, teraz premiera GoW:/ moja ocena CDP jednak leci w dół (dostałem dziś EK pewnej gry a płyta była uszkodzona, mam tylko nadzieje że będę mógł grać przed świętami i reklamacja nie zajmie wieczności...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 18:05, player000 napisał:

sorry za offtop ale dziwi mnie fakt że zaznaczone masz że jesteś dziewczyną/kobietą a piszesz
w rodzaju męskim...

Rozdwojenie osobowosci:) ...hhehe

A czy to wazne co tam jest zaznaczone? Przeciez to nie ma zupelnie znaczenia co tam jest.
To tylko wpis w bazie danych...ktory do niczego nie zobowiazuje :D

Latwiej mi szukac swoje posty...bo sie odroznia ten kolor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i co można napisać...? Premiery dziś nie ma, kaszana... Która to już obsuwa w tym roku? Zaczęło się od EK Wieśka,a zakończyć się nie może do dziś. Smutna prawda o naszym kochanym dystrybutorze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 20:46, Marko Pele napisał:

No i co można napisać...? Premiery dziś nie ma, kaszana... Która to już obsuwa w tym roku?
Zaczęło się od EK Wieśka,a zakończyć się nie może do dziś. Smutna prawda o naszym kochanym
dystrybutorze :/


Jutro będzie podana data premiery moim zdaniem ponieważ jutro przypada ich " w ciągu 5 dni" (biorąc pod uwagę tylko dni robocze). Myślę również że premiera będzie 13 grudnia gdyż na merlinie.pl pisze że dostępność "13 grudnia". Uważam że dobrze mi sie wydaje xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 20:46, Marko Pele napisał:

No i co można napisać...? Premiery dziś nie ma, kaszana... Która to już obsuwa w tym roku? Zaczęło się od EK Wieśka,a zakończyć się nie może do dziś. Smutna prawda o naszym kochanym dystrybutorze :/


No nie wiem czy póki Wiedźmin się tak dobrze sprzedaje ktoś w ogóle będzie sobie głowę zawracał premiera Gears of War.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować