Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin - zamówienia przedpremierowe czas zacząć!

1160 postów w tym temacie

a mi wyświetla się, że w koszyku mam EP i EK po 1 sztuce i za nic nie mogę usunąć jednej z nich.
naciskam usuń, próbuję wpisać zero przy ilości sztuk i nic się nie poprawia. czy ktoś ze Smerfów mógłby mi pomóc? ;)
ja chcę tę grę zamówić, ale nie w 3 egzemplarzach aż ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 23:25, Lord Ariel napisał:

czyli wy też macie tego Witchera w zamówieniach niewysłanych. Prawdę mówię?

a jak może być w wysłanych, skoro nawet nie jest wytłoczony, ludzieee....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 23:23, Lord Ariel napisał:

I jeszcze jedno. To zamówienie jest w niewysłanych to mam tego Wiedźmina pewnego bo nie wiem
jak zrobić żeby był w wysłanych, a wy jak macie?

Wyślą go 2 dni przed premierą. To jest pe-order. Każdy kto zamówił ma swój egzemplarz zarezerwowany i czekający na płytki z grą i dodatkami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sie razem z Toba klucil o pierwsze miejsca na liscie :P (mam screena z 15:36 jak klikam na dodaj do koszyka :P bo tak to hamstwo i niesprawiedliwosc :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 23:25, Tieru napisał:

Ej mam pytanie czy te 2999 sztuk to saą tylko EK czy zwykłe z gory dziekki


Edycji Kolekcjonerskich jest tylko 2999 sztuk :-) Zwykłej wersji jest nieograniczona ilość :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 23:26, lygy napisał:

a mi wyświetla się, że w koszyku mam EP i EK po 1 sztuce i za nic nie mogę usunąć jednej z
nich.
naciskam usuń, próbuję wpisać zero przy ilości sztuk i nic się nie poprawia. czy ktoś ze Smerfów
mógłby mi pomóc? ;)
ja chcę tę grę zamówić, ale nie w 3 egzemplarzach aż ;D



wpisz 0 i wciśniej przelicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 23:16, Arclight napisał:

Z tym błędem to było różnie, bo mnie EK udało się włożyć do koszyka o 16:50. Dopiero o 21:43
udało mi się do tego koszyka dostać, żeby sfinalizować zamówienie. A i tak wcięło mi żeton
na darmową przesyłkę.

Do koszyka to i ja włożyłem. Gorzej było z dostaniem się do kasy. ;)

Dnia 27.06.2007 o 23:16, Arclight napisał:

Z jednej strony tak, ale z drugiej - nie działała strona główna, nie działało nic, więc skąd
ludzie mieli wziąć link do EK? Przynajmniej na coś to się przydało.

Fakt, jeśli spijrzec na to z tej strony, było to dobre rozwiązenie. Pomijając fakt, że i tak nie dało rady EK zamówić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiecie na kompie mam zainstalowane 3 przegladarki ( to okazalo sie blogoslawienstwem jak sie pozniej okazalo) firefoxa, internet explorer,opera.....od samego poczatku byly problemy ale na moim faworycie ognistym lisku dotarlem prawie do konca,zamowilem produkt do koszyka ale koszyk nie dzialal...opera od poczatku do konca totalny armagedon nic nie dalo sie zdzialac....internet explorer moj wybawicielpprzeszedl do sklepu (ufff) i....otworzyl koszyk!!!!a nawet na nim zlozylem zamowienie ...i tu moje pytanie dlaczego tak sie dzialo????przepraszam bardzo ale co moze powiedziec jakis gosc ktory zupelnie nie pomyslal o IE???chce wiedziec dalczego tak bylo moglby mi to ktos wyjasnic?.......


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 23:25, Lord Ariel napisał:

czyli wy też macie tego Witchera w zamówieniach niewysłanych. Prawdę mówię?


Co Ty... juz dawno wyslali... ja juz zaraz instaluje ;-)

A powaznie, to tak ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 23:24, Yobel napisał:

Skoro Tuddrussel jeszcze siedzi i czyta te posty, to spytam- jeśli faktycznie będzie tak, że
moja EK za 130zł okazała się błedem i Wasza interpretacja polegać będzie jednak na opłacie
199zł, to czy można będzie opłacić kuriera wPLN bez składania ponownego zamówienia (korekta
już złożonego)?


a mozemy to wyjasnic elegancko jutro? bedzie dobrze, dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 23:26, maccaronnie napisał:

wpisz 0 i wciśniej przelicz


cały czas to robię i nic się nie zmienia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W czasie kiedy po wejściu na gram.pl wyświetlała się od razu strona EK nie dało się złożyć zamówienia od razu klikając dodaj do koszyka. Ale... wystarczyło wejść na stronkę jakiejś innej gry, potem do menu głównego, zalogować się, znowu wejść przez szukam do EK i wtedy działało bez problemów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 23:28, Tuddrussel napisał:

a mozemy to wyjasnic elegancko jutro? bedzie dobrze, dzieki.


Co by nie mowic, to nie wina nabywcy, ze daliscie zla cene, jak nie umiecie serwerow postawic normalnych, to teraz powinniscie byc te 70zl w plecy ;-P Ja bym poszedl do sadu, z wydrukiem strony, ale niestety ja mam za 199zl ;-P

Ale to tylko moje zdanie ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 23:24, Evil Khan napisał:

> to jeszcze tylko informacyjnie na koniec, jutro od rana bedziemy w kolejnosci wyjasniac
wszystkie
> problematyczne zamowienia i te ze ZLYMI ;) bugami tez.
W ramach obrony daję dowód że walczyłem z zamówieniem od godzin wczesno popołudniowych ;)


w to nie watpie :D a jak to jest ze zawsze Ty? no kurcze zawsze. :DDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 23:21, Graffis napisał:

Wyobraźcie sobie, ze przy starcie serwerów WoW''a lub
GW wszystko by siadło po tym czasie, a Blizzard lub NCSoft, tłumaczyliby się, że serwery nie
dały rady ilości userów.


No to dałeś rade z porównaniem bo dokładnie tak było tuż po premierze WoW''a - przez kilka pierwszych dni w godzinach nocnych nie dało się założyć konta. I odpowiedź była dokładnie taka jak podałeś - ''nie docenili popularności''. Zresztą jakoś ostatnio to nawet amazon zaliczył pad przez zbyt duże obciążenie zainteresowanych klientów. Widać gra cieszy się zainteresowaniem większym niż oceniali twórcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze coś czułem, że ta chwilowa konserwacja serwisu jest związana z zamówieniami Wiedźmina. Ale z tego co patrze to coś mało jest tych edycji kolekcjonerskich. Napisane jest że CDP posiada 2999 egzemplarzy ( sic! ciekawe dlaczego nie 3000 ;)
Zdaje mi się że zainteresowanie będzie większe, dużo większe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować