• 0
RobeN

Czy gra uruchomi się na moim sprzęcie? - temat ogólny o wymaganiach gier

Pytanie

Temat skierowany do wszystkich, którzy nie są pewni, czy dana gra uruchomi się na ich komputerze.

Wszelkie sprawy techniczne należy kierować już do wątków precyzyjnych, traktujących o konkretnych przypadkach.

W wątku tym prosimy umieszczać tylko konkretne zapytania. Za wypowiedzi nie związane z tematem wątku użytkownicy będą surowo karani :)

Czasami warto przed zadaniem pytania zajrzeć do "wymagań sprzętowych" poszczególnych gier umieszczanych na naszej stronie w bazie Pomocy Technicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5485 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Ano była ale na konsolach =)
Na PC jeszcze nie.
Teoretycznie na te minimalne się łapiesz do LA Noire, czyli na minimum powinna ci gra działać [ale to na sucho po podanych wymaganiach], aczkolwiek R* i te ich cudne optymalizacje mogą skutecznie zabić rozgrywkę nawet ludziom z kompami za 6kafli jeśli się okażą, że zwalili kolejny port na PC, dlatego do premiery to wszystkie ich podawane wymagania można sobie schować w kieszeń :)


Aczkolwiek giere będę miał w dniu premiery bo chociaż sam jej nie kupuje mój brajdak się uparł, nie odpuści i ma już zaklepany pre-order, więc jak wyjdzie dam znać czy optymalizacja polegała czy dali jednak radę [bankowo wpadnę do niego do domu sprawdzić jak hula, jestem ciekaw czy R* się czegokolwiek nauczyło na porażce jaką było GTAIV]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 11.11.2011 o 22:32, Hommicide napisał:

Mogę liczyć na co najmniej wysokie detale w:

- The Elder Scrolls V Skyrim
- Battlefield 3
i Modern Warfare 3?

Konfiguracja w podpisie.

według mnie nie masz się czym przejmować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

AMD Athlon 64 X2 Dual
Core Processor 3800+
2.01 GHz, 2 GB RAM
GeForce 7600 GT

Mam szanse na płynną grę w Splinter Cell Conviction,Assassins Creed 2,Skyrim i Brink?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jeżeli cudów graficznych nie oczekujesz to myślę że spokojnie wszystko płynnie Ci chodzić. Jedynie co do Brink miałbym wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 16.11.2011 o 19:27, Infes napisał:

Jeżeli cudów graficznych nie oczekujesz to myślę że spokojnie wszystko płynnie Ci chodzić.
Jedynie co do Brink miałbym wątpliwości.


I dziękuje za taką odpowiedź ;) Ale wszytkie będą chodzić płynnie na low/medium? Nie oczekuje fajerwerków,tylko w miarę płynnej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Tak... Na low to możesz się spodziewać samej czystej przyjemnej rozgrywki. Tylko jak już napisałem. Brink jest dla mnie znakiem zapytania bo nie wiem jak tam z tą gierką jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Laptop:

Manufacturer: Hewlett-Packard
Processor: Intel(R) Core(TM) i3 CPU M 380 @ 2.53GHz (4 CPUs), ~2.5GHz
Memory: 3072MB RAM
Hard Drive: 483 GB
Video Card: Radeon (TM) HD 6470M
Operating System: Windows 7 Home Premium 64-bit (6.1, Build 7601) Service Pack 1


Chodzi o Empire: Total War

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 19.11.2011 o 20:34, Izrafel92 napisał:

Chodzi o Empire: Total War


Nie masz co nawet się wahać jeśli masz zamiar kupić :) Będzie śmigać bezproblemowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam podobny sprzęt z tym że masz lepszą kartę graficzna o całe 512 natomiast ja osobiście mam 2GB więcej RAM''u. Myślę że na minimalnych powinno Ci chodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam. Nie wiem, czy mój post jest w dobrym temacie (jeśli nie to przepraszam), ale zastanawiam się nad wymianą karty graficznej.

Specyfikacja komputera:
karta graficzna: Nvidia GeForce GTX550 Ti
procesor: Intel Core i5 - 2400
ram: 4GB DDR3
dysk: 1TB
system: Windows 7 Home 64bit

Jaka karta graficzna pasowałaby do tego zestawu? Nie chodzi mi o najwyższe rozdzielczości, ale obecna konfiguracja pozwala mi na granie w Battlefield 3 na bardzo wysokich detalach w rozdzielczości 1152 x 864 z ledwie zadowalającą płynnością. Chodzi mi o kartę, która udźwignęłaby go w 1280x960 przy 60+ fps. Da radę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

hd 4870, 4gb ramu, E8400
Pójdzie mi na jakiś wysokich Skyrim? Jeżeli miałbym jakąś fajną grafikę na wysokich to prawdopodobnie zachęciło by mnie to do zakupu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 24.11.2011 o 20:58, Marcin08 napisał:

Zeby nie tworzyć kilku postów zbiorczo spytam o te gry:
Skyrim
Saints Row the third
Batman Arkham Asylum
La Noire
F1 2011


dopiero teraz zauważyłem. Miałem na myśli Arkham City. Komputer w podpisie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się