Zaloguj się, aby obserwować  
Gul4sH

Narzekania, sprzeciwy i inne wonty o cokolwiek

186 postów w tym temacie

Kur** Od początku mówiłem, że Holandia wygra, a teraz jakiś mops z mojej klasy wydupi* się z super und uber opisem: "ORANJE! ORANJE!! ORANJE PANY!!!!! Jeszcze tylko mistrzostwo!!" KUR**, a już miałem zdobyć szacunek tych fąfli z klasy. Ja pieprze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam dosyć tego że wszelcy idioci debile itp wygrywają w totka, do tego zawsze wygrywa jakiś zbychu z <tu wstaw nazwę miejscowości o której NIGDY byś się nie dowiedział że istniała> i do tego ci którym pieniądze są POTRZEBNE nigdy nie wygrają.
Mam dość idiotów z pieniędzmi zamiast mózgu.
Mam dość idiotów w ogóle, jeden z drugim chodzi do 3 gimnazjum a zachowanie na poziomie 1 klasy podstawówki.
nienawidzę tego że zawsze w konkursach itp wygrywa ktoś kto na to nie zasługuje.
zawsze jest to jakiś idiota, albo w przypadku loterii to zawsze jakiś bogaty wygra.

już nie wspomnę o tym JP, ale urwał, i inne nowsze wersje które są tak samo głupie. ciągłe tylko to słyszę tak samo jak jakieś idiotyzmy typu "lubię placki"...ILE MOŻNA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2010 o 23:01, Grinczar napisał:

A tak na zupełnie serio, to Holandia zupełnie niezasłużenie w finale MŚ 2010 :(


Bardziej zasłużenie niż Hiszpania.
Która mnie wczorajszym zwycięstwem nad Niemcami strasznie wkurzyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie stłukłem mój ulubiony kubek, zrobiony z takiego (jak to określałem na własny użytek) mrożonego szkła. A tak go lubiłem... Uwielbiałem obserwować, jak wlewana do kawy śmietanka tworzy esy-floresy... chlip, chlip.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie: po co narzekać, skoro życie jest piękne ? :-) Znaczy się "Noc jest taka młoda, a Ty taka piękna... gama B-dur". :-D
A jeśli coś nie wychodzi, bo jak wiadomo nie zawsze wszystko idzie zgodnie z naszymi planami, lepszym rozwiązaniem jest po prostu walczyć, aniżeli narzekać. Ostatecznie odrobinę dystansu również mile widziane. Nie ma gorszego demotywatora niż narzekanie. Tym bardziej, że specjalnością ludzi tego świata jest narzekanie na wszystko, tylko nie na samych siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2010 o 13:35, Dann napisał:

Ja mam pytanie: po co narzekać, skoro życie jest piękne ? :-)

Dla ciebie może tak, ale dla innych nie jest piękne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2010 o 13:40, LifeInLie napisał:

> Ja mam pytanie: po co narzekać, skoro życie jest piękne ? :-)
Dla ciebie może tak, ale dla innych nie jest piękne.


Wierz mi na słowo, w luksusy ani tym bardziej spokojne, monotonne życie nie opływam. Wręcz przeciwnie: pieniędzy mało, kredyty do spłacenia, praca na dwie zmiany też nie łatwa, szkrab wymagający anielskiej cierpliwości, a pojęcie przyjaźni na tym świecie dla mnie przynajmniej sprowadza się jedynie (albo jak kto woli aż) do sfery najskrytszych i najdelikatniejszych marzeń. Ponadto jest gorąco tak, że aż trudno oddychać, a o innych problemach nawet nie będę wspominał. Tylko nie widzę powodu, dla którego miałbym na cokolwiek narzekać. Najgorsza i, z całym szacunkiem, najgłupsza rzecz jaka przychodzi mi do głowy. Tak samo z przeklinaniem, które IMO jest zwyczajną oznaką słabości.
Każdy ma jakieś problemy i nikt nie jest wiecznie szczęśliwy. Co nie zmienia faktu, że wystarczy odrobina wiary i dobrej woli, jak również czasem dystansu do naszych problemów, które bardzo często nie są wcale tak wielkie, jak nam się wydaje.
No i trzeba umieć dostrzegać pozytywne strony w naszym życiu. To wcale nie jest takie trudne.
Życzę powodzenia i nieco więcej uśmiechu na twarzy. ;-)


PS. Gdybym był moderatorem, zamknąłbym ten temat... jak również kilkanaście innych, o setkach banów nie wspominając. :-) Ale na szczęście nie jestem i nie planuję się zgłaszać. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się spać, czuję że chce mi się coś robić, a z drugiej strony nic mi się nie chce... Kumpel urządza domówkę na sylwestra i wszyscy oprócz mnie (a jakże...) zostali zaproszeni, nie żebym jakoś specjalnie narzekał, w końcu przyzwyczaiłem się do tego:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2010 o 00:52, zajacisko napisał:

Nie chce mi się spać, czuję że chce mi się coś robić, a z drugiej strony nic mi się nie
chce... Kumpel urządza domówkę na sylwestra i wszyscy oprócz mnie (a jakże...) zostali
zaproszeni, nie żebym jakoś specjalnie narzekał, w końcu przyzwyczaiłem się do tego:/


Przyjdź nieproszony i zepsuj im imprezę. Sasasasasa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2010 o 03:08, nightfaler napisał:

Muehmmeee znowu marnuje kolejną noc przed komputerem, o ile jeszcze parę minut temu robiłem
to w grupie, to teraz jest mi tak jakoś samotnie ;[


Jest jeszcze trochę osób tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2010 o 03:23, Buhahahahaha napisał:

> Muehmmeee znowu marnuje kolejną noc przed komputerem, o ile jeszcze parę minut temu
robiłem
> to w grupie, to teraz jest mi tak jakoś samotnie ;[

Jest jeszcze trochę osób tutaj.

Miałem na myśli grupkę znajomych na skejpie z którymi pocinałem w Minecraft`a ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za mało jest siatkówki w okolicy a na w-f liczy się tylko piłka nożna -.-
EDIT:A na dodatek znów jestem chory,gdy jest okazja pograć w siatkówkę dodatkowo.Ktoś się na mnie mści...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować