Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 23.06.2007 o 22:47, Oskar24 napisał:

Chmmm...kiepściutko :D


Wiem xP

Dnia 23.06.2007 o 22:47, Oskar24 napisał:

Do Lwich Wrót dojdziesz [robiąc wszystkie questy] za jakieś 60 godzin grania xD


No to trochę roboty będzie xD Dobrze, że jest duzooo wolnego;P

Dnia 23.06.2007 o 22:47, Oskar24 napisał:

Ja jestem 1/3 gry dopiero, a grałem ohohoho :D


A jam odkryte 3.0% świata(w tej chwili;P) <lol2>

Dnia 23.06.2007 o 22:47, Oskar24 napisał:

Widziałem u Ciebie na GS''ie twoją postać :P


I co fajna;P

Dnia 23.06.2007 o 22:47, Oskar24 napisał:

No, nawet niezła, ale wolę rangerów ;P


Ale zostałem Elemenkiem :P Klimos mi doradzał(tzn. kogo najbardziej potrzebują w Gidli;P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nepomucen to ciekawa postać, a przynajmniej to jedno słynne wydarzenie z nim związane :) Wprawdzie Mostu Karola nie widziałem na żywo, ale jego imitację w niedalekim Kłodzku i to najbliższe skojarzenie do tej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciągle szukam, choć jedną już mam na oku, ale ma b. trudny charakter. Raz mi powie coś miłego to na drugi dzień chciałaby mnie powiesić xP Ostatnio próbuje ją zaprosić na rolki(kiedyś jeździłem i to bardzo dobrze i nadal to umiem) lecz ona ciagle ,,że nie ma czasu" :( No i co tu począć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 23:05, Vasilli napisał:

Ciągle szukam, choć jedną już mam na oku, ale ma b. trudny charakter. Raz mi powie coś miłego
to na drugi dzień chciałaby mnie powiesić xP Ostatnio próbuje ją zaprosić na rolki(kiedyś jeździłem
i to bardzo dobrze i nadal to umiem) lecz ona ciagle ,,że nie ma czasu" :( No i co tu począć....


Nie przejmuj się takie już są dziewczyny, musisz do tego przywyknąć ale będzie dobrze ;)
Może spróbuj jakimś ja podstępem wyciągnąć...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.06.2007 o 23:08, wdowiakm napisał:

Nie przejmuj się takie już są dziewczyny, musisz do tego przywyknąć ale będzie dobrze ;)
Może spróbuj jakimś ja podstępem wyciągnąć...:)


A znasz jakiś pomysł jakby o ją wyciągnąć;P ;>

BTW: Przed chwilą przyszedł do mnie brat(obudził się) i mówi,,Idź po bułki". ;P Normalnie do teraz sie śmieję;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 23:12, Vasilli napisał:

A znasz jakiś pomysł jakby o ją wyciągnąć;P ;>


Niestety nie znam bo ja nie musiałem kombinować;) Może powiedz jej, że musi Ci w czymś pomóc ale chyba to akurat nie wypali ;)

Dnia 23.06.2007 o 23:12, Vasilli napisał:


BTW: Przed chwilą przyszedł do mnie brat(obudził się) i mówi,,Idź po bułki". ;P Normalnie do
teraz sie śmieję;D


Dobre chyba pory dnia mu się pomyliły <lol>:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 23:12, Vasilli napisał:

BTW: Przed chwilą przyszedł do mnie brat(obudził się) i mówi,,Idź po bułki". ;P Normalnie do
teraz sie śmieję;D


heh, mnie to też nieźle ubawiło <lol>
Dobrze że ten incydent nie miał miejsca również u mnie bo ja bym ze śmiech rodziców zbudził ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po bułki... xDDDD

Vasilli ... Jeśli nie chce to jej do tego nie namówisz, wiem to.
A jeśli chcesz ją wyciągnąć... to teraz do kin bedzię wchodził Shrek 3 ;] wiem, że to trochę głupie, ale ja dziewczynę zaprosiłem na premierę 2 i od razu poszła ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Marki!
melduje sie starszy Przodownik (Brygadzista) Cedricek!
Co porabiacie?

O.... Vasili, niezłego masz brata xD
starszy, czy młodszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 23:03, mikal15 napisał:

Nie. Jadę na ten obóz, bo mam za darmo- tata jest lekarzem. I jestem gimnazjalistą. A co też
się wybierasz?

Nie. Po tym jakie były problemy z wyjściem poza placówkę to stwierdziłem że nie chcę tam jechać po raz drugi. Lepiej jest w Szczyrku ale ten wyjazd jest tylko dla klas 1 i 2 liceum. A ja zdałem do klasy maturalnej więc już nie wyjadę. =/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 23:20, cedricek napisał:

Witajcie Marki!
melduje sie starszy Przodownik (Brygadzista) Cedricek!

Jak widać jeszcze nie Brygadzista albo znowu Przodownik.

Dnia 23.06.2007 o 23:20, cedricek napisał:

Co porabiacie?

A ja tam cierpię na dość rzadką chorobę. Cierpię na bezsenność kiedy mam dostęp do neta i do Nocnych Marków na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że u mnie 2 lata temu zamknęli kino;( zresztą w moim mieście nie ma wielu atrakcji:( No cóż..poczekam...aż będzie chciała;P

cedricek ---> młodszy;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.06.2007 o 23:01, Vasilli napisał:

Ale zostałem Elemenkiem :P Klimos mi doradzał(tzn. kogo najbardziej potrzebują w Gidli;P)


Mamy już w sumie teraz dwóch elemków-Polaków ;D
No poza tym nie gustuję w tkaiej profesji, wojownik kompletnie mi się w GW nie podoba, więc zostałem rangerem i jestem w 100% zadowolnony :P
A mój ryś jest boski xD
Ake 3%? To nawet sporo jak na sam Ascalon stary ;]
Jednak prawdziwa gra zacznie się dopiero na Krycie - według mnie najlepsza lokacja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 23:25, Vasilli napisał:

Tyle, że u mnie 2 lata temu zamknęli kino;(

Prywatyzacja w Polsce i likwidacja nieopłacalnych placówek.

Dnia 23.06.2007 o 23:25, Vasilli napisał:

zresztą w moim mieście nie ma wielu atrakcji:(

Czas na przeniesienie się do metropolii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.06.2007 o 23:27, Oskar24 napisał:

Jednak prawdziwa gra zacznie się dopiero na Krycie - według mnie najlepsza lokacja ;)


Kurcze, nie podsycaj mnie, bo za chwilę sie wścieknę, że teraz nie mogę tej lokacji zobaczyć;P

Dnia 23.06.2007 o 23:27, Oskar24 napisał:

Ake 3%? To nawet sporo jak na sam Ascalon stary ;]


dzięki;)

BTW: Jak nazywa sie twoja postać i który lvl? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.06.2007 o 23:33, nerull7 napisał:

Prywatyzacja w Polsce i likwidacja nieopłacalnych placówek.


To nie tak:) Po prostu dach sie chyba zawala i nikomu sie nie chce tego zrobić/naprawić więc w efekcie mamy brak kina, a najbliższe jest w Koninie;(

Dnia 23.06.2007 o 23:33, nerull7 napisał:

Czas na przeniesienie się do metropolii?


Jakoś tak nie lubię wielkich miast. Za duży ruch, no i śmierć czyha za każdym zakrętem(wypadki samochodowe). No i te korki...w nich moi rodzice by nie wytrzymali;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 23:38, Vasilli napisał:

Jakoś tak nie lubię wielkich miast. Za duży ruch, no i śmierć czyha za każdym zakrętem(wypadki
samochodowe). No i te korki...w nich moi rodzice by nie wytrzymali;P

Tu się z Tobą zgodzę również nie lubię dużych miast, moje akurat jest nie za duże więc nie narzekam ale takie jak: np. Warszawa, Wrocław, Kraków, itp. to już odpadają ze względu na korki, duży hałas. Byłem niedawno w Warszawie i myślałem, że nie wytrzymam akurat trafiłem na korek:P Przejeżdżałem przez warszawę chyba z 3 godziny;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My mieliśmy w mieście kino, nawet dwa, ale w fatalnym stanie, raz tam tylko na filmie byłem, no chyba że ze szkoły. I na jakiś lepszy film trza było aż do Zabrza jechać ( 1h drogi, 1,5h pksem) do Multikina.
Teraz nam w Rybniku Plazę wybudowali a tam Cinema City i 12 sal i wypas ;] co prawda to nie to samo co Multikino ale i tak super. A że do centrum Rybnika mam blisko jak rzut moher... ekhem, jakieś 20 minut autobusem i często tam bywam to jak jest jakiś fajny film to wpadnę.
Ale za to teraz nienawidzę prezydenta Rybnika bo... chce u nas w dzielnicy WYBUDOWAĆ WIĘZIENIE!! X_x on chyba na mózg padł... jeszcze koło stacji kolejowej, żeby mogli szybko uciec czy ew. węglem handlować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować