Zaloguj się, aby obserwować  
Kamis16

Gothic 2

13657 postów w tym temacie

Dnia 15.11.2007 o 15:42, adrian b napisał:

Dobra ale co ten blad znaczy , jak go uniknac ?

Tego nie wie nawet firma Najstarsi Górale i s.ka. A na serio - spotykałem się z tym na wielu konfiguracjach - zazwyczaj trza było potem po prostu uruchomić Gothica ponownie, a w innych - jak już wspomniano zreinstalować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 15:42, adrian b napisał:

Dobra ale co ten blad znaczy , jak go uniknac ?


Nie powinno się otwierać Gothica z autoodtwarzania (okno ze smokiem, jest tam opcja ,,graj w gothic"). Gothic należy otwierać z pulpity bądź z menu start. Zrób reinstal i trzymaj się tych zasad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy najemnik lvl 11 poradzi sobie w GD? Życie bez bonusów od Darona (jeszcze...), mana 10. Siła 35, zręczność 40. Miecz jednoręczny (zapomniałem nazwy, a na gothic.phx.pl jej nie ma... Obrażenia 37, wym. siła 27), kusza (obrażenia 55, wym. zręczność 40). Broń jednoręczna i kusze- 30%; reszta nieruszana.
I w co ładować PN-y dalej? W zręczność i kuszę czy w siłę i broń białą? Nie chcę się już przekwalifikowywać na "dwuręcznowca" (co prawda przy graniu strażnikiem mi się to udało, ale wtedy W OGÓLE nie trenowałem zręczności i kusznictwa).

Proszę o odpowiedź,
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2007 o 19:57, Damian14BO napisał:

I w co ładować PN-y dalej? W zręczność i kuszę czy w siłę i broń białą? Nie chcę się już przekwalifikowywać
na "dwuręcznowca" (co prawda przy graniu strażnikiem mi się to udało, ale wtedy W OGÓLE nie
trenowałem zręczności i kusznictwa).

Proszę o odpowiedź,
Pozdrawiam.


Ładuj w siłe i nauke walki mieczem. Nic ci więcej do życia nie trzeba ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tym bardziej nie chcesz, żeby ktoś decydował za Ciebie co masz robić. Są zalety i wady obu tych broni. Największą wadą kuszy i łuków jest to, że nie można zabić nimi trolli, ale to łuki są moimi ulubionymi brońmi w Gothicu. To zależy tylko od Ciebie. Jedyne czego powinieneś się trzymać, to tego, że tylko jedną z tych broni możesz opanować do perfekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Górniczej Dolinie sobie poradzisz - zwłaszcza jeśli nie będziesz zaczepiał orków tylko od razu pobiegniesz do zamku. W razie problemów kup kilka mikstur szybkości, przy ich pomocy będziesz mógł z łatwością wymanewrować wszystkie orki.
Moim zdaniem kusza to bardzo użyteczna zabawka jednak rozwinięcie siły i walki wręcz uznałbym za ważniejsze, zresztą te dwie umiejętności nie wykluczają się wzajemnie, w przyszłości jak zdobędziesz więcej pn będziesz mógł doszkolić też drugą umiejętność.
Z twojego posta nie do końca wynika do kogo się przyłączyłeś. Czy grasz najemnikiem? Jeśli tak to przy wyborze broni jednoręcznej twoja docelowa siła powinna wynosić 80 (takie wymagania ma najlepsza broń jednoręczna dla tej frakcji). Jeśli idzie o miecze dwuręczne to nie ma żadnego powodu abyś się na nie przerzucał - w G2 w przeciwieństwie do G1 możesz spokojnie prowadzić wojownika ani razu nie sięgając po bronie dwuręczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jesli masz powyzej 30% jednoreczynch to sprawnym wymachiwaniem broni(przytrzymaj lpm i naciskaj na przemian A i D) mozesz zabic orka wojownika ja tak robilem i bilem poziom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W razie problemów kup kilka mikstur szybkości, przy ich pomocy będziesz

Dnia 18.11.2007 o 20:14, Karharot napisał:

mógł z łatwością wymanewrować wszystkie orki.


Można się z łatwością obejść bez mikstur szybkości. Wystarczy biec zygzakiem. Orkowie nie zdołają cię trafić w biegu a po jakimś czasie skończą pogoń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2007 o 14:13, Damian14BO napisał:

Jak długo będziemy jakimś zwierzęciem gdy się w nie przemienimy używając zwoju?

Chyba dopóki nie nacisniemy entera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy się zamienisz w zwierzę możesz nim pozostawać tak długo jak zechcesz ;] No. .... chyba, że cię ktoś zabije ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2007 o 15:30, Luzi napisał:

Kiedy się zamienisz w zwierzę możesz nim pozostawać tak długo jak zechcesz ;] No. .... chyba,
że cię ktoś zabije ;]

Ale wtedy też nim jesteś! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj wszystkie posty bo niezakapowałeś o co chodzi. Chodzi o to jak dlugo mozesz być zwierzęciem a nie w jaki sposob możesz się przeistoczyc spowrotem w czlowieka. Przeczytaj nastepnym razem czego sie tyczylo pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2007 o 18:33, Lord Andre 1 napisał:

Juz to zostało napisane kilka postów wcześniej czemu piszesz to samo?


niemam cierpliwości czytac więcej niż 5 postów fcześniej ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować