Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Dobra, wczorajszy dzien zawalilem, ale dzisiaj od rana, ostro zabieram się do roboty:).

Moim głównym podejrzanym jest (niespodzianka!) szerszeń już mówię dlaczego:

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=43791 tutaj mamy jego pierwszy post. Jeszcze nie znał swojej roli mafiozy i dlatego bardzo szyko proponuje odrzucenie rymowania i zapowiada przejście po mordzie na zwykłą grę. Super, na razie gra jak przykładny mieszkaniec.

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=43806 drugi post i powtórzenie tezy z pierwszego, do tego próba nawiązania rozmowy ze mną, na którą nie odpowiedziałem bo mnie najzwyczajniej w świecie (chyba) nie było. Do tego zwraca uwagę na słabą frekwencję, co jest bardzo pozytywne dla mafii. Ale tutaj jeszcze szerszeń gra bardzo dobrze:)

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=43810 i kolejny post "na siłę". Dlaczego?? Mówi tu truizmami rozmawiając z deihem. Powtarza nam, że wierszując nie odnajdziemy zdrajcy. Przyczepił się tego jak rzep psiego ogona. Odkrywczo zauważa, że na tym etapie rozgrywki każdy może być zdrajcą.

MORD

W mordzie pada, praktycznie Avalon, który napisał dwa posty, w tym jeden który namawiał innych do zaprzestania narzekań na rymy ( a może to tylko na niby??). W każdym bądź razie pierwszy mord bezpieczny i właściwie nie daje nam wskazówki kto jest mafią.

Reakacja na mord szerszenia jest ciekawa:

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=43820 zagrał tu tak, jak typowy mieszkaniec. Odrzucił rymy, dostosowując swój post do wcześniejszych zapowiedzi.Kolejny raz zwraca uwagę, że wierszowanie, mimo iż niewątpliwie ciekawe, nic miastu nie daje. Pokazuje nam jednocześnie trójkę jego zdaniem osób, którym zależy na zwycięstwu mafii. Siebie, dara i Invina, ale o tym za chwilę. Post kończy zdanie o tym, że wydaje mu się że rozgrywka będzie ciężka, ale może się myli... Dla mnie to takie mydlenie oczu.

Tutaj mamy bardzo ciekawy post. http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=43831 Wygląda tak, jakby szerszen chciał pouczyć Dar-a (partnera?) o prawidłowej grze. Po raz kolejny zwraca uwagę na aktywność i właściwie z jego bełkotu NIC nie wynika;)

A teraz ANALIZA (po japonsku taka-se jak to powiedział sam oskarżony)

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=43846

Szerszeń jest w tej edycji w wyjątkowo niewygodnej pozycji. Jak sam przypomniał, musi doprowadzić do PRZEGRANEJ mafii, bo inaczej pożegna się ze swoim awatarem. Po raz kolejny udowadnia nam jaki Dar jest wspaniały i zgodny z nim:

Dar - wczoraj nic kompletnie. Odciął się od rymowania, dziś już widać aktywność, z ulgą przyjął że można już skończyć. Nie dziwi mnie jego krytyka rymowania, aczkolwiek może też zrobił trochę celowy ruch, póki co obserwacja. Pierwszy też oddał lincz, ale póki co nie znaczy to kompletnie nic, zwłaszcza, że uzasadnił go nieobecnością. No chyba, że ktoś ma coś na ten temat innego do powiedzenia?

Ano ja mam, ale o tym za chwilę:PP

Ciekawa jest zwłaszcza to, że poświęcił Dar-owi tyle miejsca. Inni po zdaniu, a tu wręcz rozprawka;PP

Zwróćmy tu uwagę na przyszłą ofiarę mordu:



Sam Fisher Piąty - rymuje z uśmiechem na gębie, co widać. I chyba nie zamierza póki co na tym poprzestawać. :)



Czyli pada ktoś, kto wg. Szerszenia jest zły, bo nie przestaje rymować. Może to już szukanie na siłę, ale dla mnie to takie nieświadome zasygnalizowanie mordu.

A Invin, na którego zdecydował się robal?(przepraszam, nie mogłem sobie odmówić:PP, ale lepsze to niż pędrak:PP)


Invin - a coś tam przebąknie, ogólnie jednak niewidoczny. Kolejny, któremu rymowanie nie odpowiada.


następnie dziwna rzeczy, mimo iż mówi: "Zdrajca jest wśród rymujących", linczuje... tych którzy od rymów odeszli praktycznie w ogóle tego nie argumentując. Mało tego, działa jak Fiarot, ponieważ swoją analizą pociąga Invina na dno.

Ale przejdźmy dalej.

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=43852

W tym poście zgubil na chwilę fason Przypadkowe oskarżenie Kalka z powodu milczkowania, mimo iż wcześniej oskarża o to innych, następnie odpowiada VBono-wi. Potem mówi, że czeka na post Don-a, ale właściwie nie czeka i mimo iż trochę czasu jeszcze jest linczuje Invina za nic.

W kolejnym poście http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=43857 szerszeń sam przyznaje że analiza zupełnie niepotrzebna. Namawia innych do pisania normalnie. Najciekawsze jest jednak zdanie ostatnie:

Zobaczymy jak jutro poeci dopiszą. ^.^

Jest PEWIEN że mafia go nie ubije. Ciekawe skąd ta pewność?

Tak się składa że to ostatni post szerszenia. Mimo iż całościowo wygląda jak zykły mieszkaniec, diabeł tkwi w szczegółach. I dlatego też:

lincz --> szerszeń

Na razie to tyle, potem zrobię analizę innych graczy. Może i to co czytacie powyżej jest trochę nieskładne, aczkolwiek mam nadzieję że Was przekona do zlinczowania szerszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do poprzedniej nocy bardzo szkoda, że mój typ był zupełnie nie trafiony (w dodatku w osobę, która tak czy owak w grze się nie pojawiła). W dodatku jeden z graczy zrezygnował, choć jeśli miałby dalej nie grać to chyba dobrze, że zrezygnował.

Ale, ale. Wypadałoby się ustosunkować do linczu Alexeia wczoraj na mnie. Cieszy to, że Alexei nie kierował się "strzałami" tudzież "fabularną" tylko podał powód i to całkiem sensowny. Sam nie sądziłem, że takie granie może się okazać podejrzane, ale jak widać szukanie zdrajców już w pierwszym dniu to dla niektórych woda na młyn. Nie mam Alexeiowi za złe tamtego linczu, to nie ma sensu. Rozumiem powód jego wczorajszego linczowania, kto wie, może nawet sam bym tak głosował gdybym widział takiego gracza, od razu po dostaniu się do kompa. Swoją drogą, dobrze, że w ogóle zdążył oddać głos.

Kolejną sprawą jest VBone. Deklaruje, że dziś będę u niego na tapecie - OK. Przyjrzyjmy się jednak argumentom:

"wysmażył nam analizę bardzo szybko, a takie "wcześniaki" zwykle na wiele się nie przydają. Przypuszczalnie chciał stworzyć iluzję aktywności, zdecydowanego działania w kierunku odnalezienia zdrajców. Drugim celem, jaki mógł mu przyświecać, było odsunięcie podejrzeń od niektórych uczestników i zrzucenie tychże podejrzeń na innych poetów."

Analizy - ano się nie przydają, poza tym, że w jednym poście widać mniej więcej co robią poszczególne osoby w grze. Mogłem to sobie zrobić na karteczce na biurku, ale wolałem w poście.
Co do aktywności - wolę być aktywny gdy się zapisuję do gry, bo cóż to ma sens za granie bez pisania? Jeśli dla Ciebie była to iluzja aktywności tudzież zbyt dużego zaangażowania w grę to już twoje spostrzeżenie.

"Spójrzmy, narzeka na brak aktywności niektórych graczy: Invina, Alexeia i Kalkulatora. Jak już wcześniej napisałem w odpowiedzi na tę analizę - do grona "milczków/pseudomilczków" można było zaliczyć jeszcze kilka osób. Między innymi Magwisienkę, którą Szerszeń zdaje się ignorować. Widać wystarczy mu, że napisała dziś jeden post "wstępny" i (już później) jeden z linczem. Dorobek to porównywalny z Invinem, Alexeiem, czy też Kalkulatorem, więc mamy tutaj pewną niekonsekwencję."

Widzę, że zarzuca mi się nie wpisanie pod "milczkujących" kilka osób, które faktycznie milczały. Ale jak widzisz, sam pominąłeś milczącego wczoraj Kuka (a że się nie odezwie pewności być nie mogło) którego również do tej grupy nie zaliczyłem. Podobnie Don. Wczoraj miałem po prostu tych milczków na tapecie, którzy kończąc z rymowaniem, niejako również skończyli z graniem. Reszta sobie radośnie pisała wiersze, zaś tamci nagle zamilczeli. Z takiego wyszedłem niejako założenia, że albo kończymy z rymowaniem i zabieramy się za szukanie mafii. A widzę, że tamtego dnia byłem skłonny do tego tylko ja. Widzę jednak, że to był błąd i tzreba było milczeć, bo teraz nagle stanąłem się podejrzany dlatego, że "stwarzam pozory aktywności i zależy mi na odszukaniu mafii". Poniekąd rozumiem ten tok myślenia, ale bez przesady. W każdym razie jeśli ktoś coś jeszcze na mnie ma z chęcią wyjaśnię dlaczego gram tak a nie inaczej.

"Dwa: snuje teorie, iż rymowanie może być doskonałą przykrywką dla mafii, nakierowując nas nieco na graczy rymujących (ja, Sam, Dazzy i Don - choć ten ostatni to tak raczej z doskoku). Na jego korzyść świadczy jednak dzisiejszy mord na Samie - w końcu, gdyby chciał przeforsować tę teorię, czy "umrzyłby" jednego z najaktywniejszych miłośników rymów? Podobne spostrzeżenia można odnieść do deiha."

Oj oj. Myślałem, że moje zdanie w stylu "rymowanie to doskonała przykrywka dla mafii" to będzie niejako uświadomienie, że dalsze rymowanie może być jeno zgubne dla miasta. Dobrym rozwiązaniem może być twoje - trochę wierszem i sporo prozą. Ja jednak już w wiersze bawić się nie będę, mafia działa, więc trzeba coś robić w kierunku by przestała. Wczoraj się kompletnie nie udało, więc działać trzeba. Wiersze w tym IMHO nie pomogą wcale. W każdym razie nie było moim zadaniem wskazać na graczy rymujących tamtego dnia (sam zauważyłeś, że byli to przede wszystkim Sam, Daniel Dazzy i VBone, bo Don to raczej tak okazjonalnie, teraz gdy wierszowanie się skończyło, być może możemy liczyć na jego lepszy angaż w grę). Uważasz, że na moją korzyść może świadczyć mord na Samie? Czyli już rozumiem, co myślisz. Po prostu uważasz, że wczoraj najzwyczajniej szykowałem sobie grunt po to by dziś przekonać jakąś część graczy do linczowania rymujących. Nie o to mi jednak wczoraj chodziło. Chodziło mi o to by jak najszybciej z rymowania zrezygnować, lub znacząco je ograniczyć na korzyść pisania prozą. Mam nadzieję, że to rozumiesz.

"Teraz Magwisienka - jak już mówiłem, aktywność raczej średnia. Jej głos doprowadzał do remisu, co może świadczyć o tym, iż wśród dzisiejszej trójki zagrożonych jest jej partner. Jednak jest to teza bardzo mało prawdopodobna, gdyż w takim przypadku mogłaby po prostu dobić niewinnego, poza tym - nie wiedziała jeszcze, jak zagłosują Invin, Alexei i Kukowsky. Może stanowić ewentualną parę z Szerszeniem, który "nieśmiało" ją uniewinnia."

A zatem mamy pierwszą podejrzaną parę Szerszeń - McWisienka. Tylko, że na podobnych podstawach mogę się okazać mafią z Donem, a nawet Kukiem (tak wiem, że go nie ma już w grze). Na czym polega moje "nieśmiałe" uniewinnianie? Powiem tak - wiem jaki Mag ma Internet. Wiem jakie ma czasem problemy, bo sam mam podobny. To, że wleciała i powiedziała, dlaczego jej nie było w grze to dla była dość dobra odpowiedź. Jednakże, sama zainteresowana za wiele potem nie pisała. Może dziś będzie lepiej, ale to nie ode mnie zależne. Może masz rację, że trochę jest to zagranie na dystans, bo z automatu spod milczków wyjąłem Dona, Kuka i Mag, skupiając się na Invinie, Alexeiu i Kalku.

Reszta tego postu http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=43866 dotyczy mnie już pośrednio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AA (Analiza Alex-a część druga)

W poprzednim odcinku drodzy poeci z naszego stowarzyszenia mówiłem dlaczego szerszeń zly poetą był, a teraz skupimy się na reszcie naszego, jakże zacnego towarzystwa.

Kukowskiego olewam sobie, bo z edycji dał nam nogę:P

VBone

Pisze dużo wierszami, co jest irytujące:P. Rymowanką uzasadnia lincz na deihu, według niego to taka krowa co dużo ryczy, a mało mleka daje. Następnie kolejnym wierszem odpowiada Deihowi i linczuje go. Później ogólna analiza, którą sam autor nazywa bełkotem. Wynik:

6/10 w skali podejrzewania.

Kalk:

Pisze mało i mało konkretnie.Lincz "losowany" na deiha.Kolejna osoba, której wieszownie nie pasuje, jednakże nawet po dyspensie nie pisze nic ciekawego. Po linczu nie pisze nic. Albo mega milczkująca mafia, albo mega ssący gracz

2/10

deih

Zaczyna od zaznaczenia że nie będzie wierszowal i... dotrzymuje slowa. Mówi że nawet nie będzie czytał rymowanek i będzie strzalał. Linczuje sama, bo wg. niego za dużo rymuje. I nic innego nie pisze. Wynik:

5/10

Daniel Dazzy

Pierwsze co się rzuca w oczy to to, że nie oglądał meczu (buuuuu!) W jego postach można się doczytać piętnowania milczków. Naskakuje na Dar-a, zarzucajac mu, ze niepotrzebnie biadoli. następnie linczuje go fabularnie. Po mordzie pierwszy pisze, a po upomnieniu go przez VBone-a okazuje skruche. Wynik:

5/10

O Magwisience rozpisywal sie nie bede, gdyz bardzo cienko ona przedzie.

Don Carleone

Ojciec chrzestny, to kolejna "milczkujaca" osoba.Pojawia sie z nienacka i w odwecie linczuje Dar-a dajac remis (pewnie nawet świadomy tego nie był). nie mniej jednak jest to podejżane.Później się już nie pojawia

Wynik:

7/10

Dar

Dar aktywny byl juz bardziej, chociaz pisac zaczal dopiero po odrzuceniu rymów.Mówi, że nie pisal: "bo nie bedzie pisał o rzeczach oczywistych" W sumie mądrze:PP Odrzuca argumenty o tym że znieważa innych mówiąc, że podwarza tylko potrzebę pisania wierszy (znaczy się żółtodziub nie rozumie idei FM:PP) Kłóci się o to z VBonem, jednakże wydaje mi się że trochę się w tym gubi. Wylosowal do losowania Don-a. Czyli nic ciekawego:PP W sumie Dar najbardziej mnie zastanawia. Jest dla mnie podejżany. Wynik:

8/10

Proponowane pary:

szerszeń - dar
szerszeń - VBone
szerszeń - Don

Nie wiem o której odpowiem na wasze pytania
gdyż czeka mnie cały dzień biegania
na studia chce pojsc, trza zalatwic formalnosci
by doznac uczucia blogiej przydatnosci

Dobra, mam nadzieję że się moje analizy na coś przydadzą:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2008 o 08:25, Alexei Kaumanavardze napisał:

/.../
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=43810 i kolejny post "na siłę". Dlaczego??
Mówi tu truizmami rozmawiając z deihem. Powtarza nam, że wierszując nie odnajdziemy zdrajcy.
Przyczepił się tego jak rzep psiego ogona. Odkrywczo zauważa, że na tym etapie rozgrywki
każdy może być zdrajcą.


Kolejny? Czyli ten pierwszy to ten do Ciebie? :]

Dnia 16.06.2008 o 08:25, Alexei Kaumanavardze napisał:

MORD
/.../
Reakacja na mord szerszenia jest ciekawa:


Mhm. Nie żebym się czepiał, ale jakoś to zdanie wygląda jakbym to rzeczywiście ja ubił Avalona. Lepsza IMO wersja "reakcja szerszenia na mord jest ciekawa". Wiem, czepiam się jednak... ^^

Dnia 16.06.2008 o 08:25, Alexei Kaumanavardze napisał:

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=43820 zagrał tu tak, jak typowy mieszkaniec.
Odrzucił rymy, dostosowując swój post do wcześniejszych zapowiedzi.Kolejny raz zwraca
uwagę, że wierszowanie, mimo iż niewątpliwie ciekawe, nic miastu nie daje.


A daje coś? Może jestem w błędzie, więc mnie z niego wyprowadź. ;>

Dnia 16.06.2008 o 08:25, Alexei Kaumanavardze napisał:

Pokazuje nam
jednocześnie trójkę jego zdaniem osób, którym zależy na zwycięstwu mafii. Siebie, dara
i Invina, ale o tym za chwilę. Post kończy zdanie o tym, że wydaje mu się że rozgrywka
będzie ciężka, ale może się myli... Dla mnie to takie mydlenie oczu.


OK, dla ciebie.

Dnia 16.06.2008 o 08:25, Alexei Kaumanavardze napisał:

Tutaj mamy bardzo ciekawy post. http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=43831 Wygląda
tak, jakby szerszen chciał pouczyć Dar-a (partnera?) o prawidłowej grze. Po raz kolejny
zwraca uwagę na aktywność i właściwie z jego bełkotu NIC nie wynika;)


Pewnie, zaś z bełkotu innych wyniknęły same korzyści dla miasta.

Dnia 16.06.2008 o 08:25, Alexei Kaumanavardze napisał:

A teraz ANALIZA (po japonsku taka-se jak to powiedział sam oskarżony)
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=43846
Szerszeń jest w tej edycji w wyjątkowo niewygodnej pozycji. Jak sam przypomniał, musi
doprowadzić do PRZEGRANEJ mafii, bo inaczej pożegna się ze swoim awatarem.


To też właśnie dlatego ubicie mafii jak najszybciej to dla priorytet, no kurna... ^^

Dnia 16.06.2008 o 08:25, Alexei Kaumanavardze napisał:

Po raz kolejny
udowadnia nam jaki Dar jest wspaniały i zgodny z nim:
/cytat/
Ano ja mam, ale o tym za chwilę:PP

Dnia 16.06.2008 o 08:25, Alexei Kaumanavardze napisał:

Ciekawa jest zwłaszcza to, że poświęcił Dar-owi tyle miejsca. Inni po zdaniu, a tu wręcz
rozprawka;PP


Jakoś tak wyszło? -.^

Dnia 16.06.2008 o 08:25, Alexei Kaumanavardze napisał:

Zwróćmy tu uwagę na przyszłą ofiarę mordu:
/cytat/
Czyli pada ktoś, kto wg. Szerszenia jest zły, bo nie przestaje rymować. Może to już szukanie
na siłę, ale dla mnie to takie nieświadome zasygnalizowanie mordu.


Wg. mnie "zły" dla miasta może być ktoś, kto nie da sobie z rymowaniem spokoju. Nie mówiłem, że wczoraj dla mnie gracze rymujący są bankową mafią, tylko, że rymowanie daje miastu figę z makiem.

Dnia 16.06.2008 o 08:25, Alexei Kaumanavardze napisał:

A Invin, na którego zdecydował się robal?(przepraszam, nie mogłem sobie odmówić:PP, ale
lepsze to niż pędrak:PP)


Nie przejmuj się Alexieju. Znów nie żebym się czepiał, ale pamiętasz wojnę jaką zrobiłeś o swój nick? Jeśli chcesz coś takie wyprawiać, to uszanuj innych. To tak małym OTem.

Dnia 16.06.2008 o 08:25, Alexei Kaumanavardze napisał:

/cytat/
następnie dziwna rzeczy, mimo iż mówi: "Zdrajca jest wśród rymujących",


No kurna - gdzie tak mówię? Mówiłem wczoraj, że rymowanie będzie przeszkadzać w szukaniu mafii, a nie że rymujący to 100% mafia. Alexeiu, wybacz ale ta argumentacja kompletnie do mnie nie trafia.

Dnia 16.06.2008 o 08:25, Alexei Kaumanavardze napisał:

linczuje... tych
którzy od rymów odeszli praktycznie w ogóle tego nie argumentując.


"Za słabą aktywność, mimo zaniechania rymów zbyt mały angaż w grę. Lepszego pomysłu na lincz nie mam. :/"

Dlaczego Invin? Właśnie kurna dlatego. Kończymy rymowanie? OK. Ale gdzie gra? Gdzie pisanie, gdzie szukanie? Dlatego Invin, dlatego TAKA argumentacja.

Dnia 16.06.2008 o 08:25, Alexei Kaumanavardze napisał:

Mało tego, działa
jak Fiarot, ponieważ swoją analizą pociąga Invina na dno.


Bzdura. Na Invina oddała głos tylko Mag uzasadniając to losowaniem. Zaś Invin sam dał ciała nie głosując w ogóle. A może ja faktycznie jestem mafią z Mag i po prostu odcięliśmy Invinowi dostęp do kompa by nie mógł oddać linczu? :D
Wg tego co mówisz, mogłem wskazać na Ciebie i ty byś padł. Albo na dowolną inną osobę. Alexei... ^^

Dnia 16.06.2008 o 08:25, Alexei Kaumanavardze napisał:

Ale przejdźmy dalej.
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=43852
W tym poście zgubil na chwilę fason Przypadkowe oskarżenie Kalka z powodu milczkowania,
mimo iż wcześniej oskarża o to innych, następnie odpowiada VBono-wi. Potem mówi, że czeka
na post Don-a, ale właściwie nie czeka i mimo iż trochę czasu jeszcze jest linczuje Invina
za nic.


Pouczyłem kolejnego gracza? Znaczy się mamy kolejną parę! Szerszeń - Kalk. :D
Parodia. Mówiłem Kalkowi, że można już spokojnie pisać i szukać mafii po staremu.
"Właściwie nie czeka" a na co miałem czekać? Aż wszyscy oddadzą głosy? Zobacz jak ty późno oddałeś. ^^

Dnia 16.06.2008 o 08:25, Alexei Kaumanavardze napisał:

W kolejnym poście http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=43857 szerszeń sam przyznaje
że analiza zupełnie niepotrzebna. Namawia innych do pisania normalnie. Najciekawsze jest
jednak zdanie ostatnie:
Zobaczymy jak jutro poeci dopiszą. ^.^
Jest PEWIEN że mafia go nie ubije. Ciekawe skąd ta pewność?


Nie wiem jak mam to skomentować. Jeśli uznajesz ten i inne powody do linczowania mnie proszę bardzo. :)

Dnia 16.06.2008 o 08:25, Alexei Kaumanavardze napisał:

/.../

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Hmm Alexei nic po mordzie nie napisałem bo
a) grałem w piłkę
b) oglądałem Euro
c) spałem

Z resztą wolę pomyśleć zanim coś napiszę.

A teraz do rzeczy. Już wczoraj ta osobistość zwróciła moją uwagę ale jakoś dzisiaj dopiero pozbierałem wszystko do kupy.

Najpierw ten post
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=43831

A potem
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=43846

Czy to nie jest hipokryzja? Najpierw mówisz że nie można oceniać na podstawie aktywności
Dlatego mówię, że po aktywności (względem postów, skoro to nie było zbyt widoczne) nie można oceniać osób,
A potem tego samego dnia
Zatem głos poleci na kogoś z trójki Invin/Alexei/Kalkulator, bo choć rymować przestali to ich bierność i pasywność działania miastu daje figę z makiem, ot i wszystko... ^.^
No sorki albo gafa mieszkańca albo głupota mafioza.
A co do aktywności. Gdybym walił na okrągło wierszem to byłbym uznawany jako nie-milczek? No ja bardzo dziękuje za takie nie-milczkowanie. Pierwszy lincz to pierwszy lincz, szczególnie jeżeli z tego wierszowanego bełkotu nic nie da się wyczytać. Losowałem i nie spodziewałem się niczego szczególnego tego dnia.

I jest także druga sprawa mianowicie wczesna analiza. Mimo że sporo razy ją czytałem to jakoś ciężko jest mi dojść w czym miała nam ona pomóc... na tym etapie analizę można napisać na zasadzie "ten mi się podoba a ten nie". Dlatego jakoś ona do mnie nie przemawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.06.2008 o 09:35, szerszeń45 napisał:

Kolejny? Czyli ten pierwszy to ten do Ciebie? :]


Przepraszam, Cie szerszeniu, ale za przeproszeniem lejesz wodę jak mało kto i NIC z tego nie wynika pozytywnego:P

Dnia 16.06.2008 o 09:35, szerszeń45 napisał:

Mhm. Nie żebym się czepiał, ale jakoś to zdanie wygląda jakbym to rzeczywiście ja ubił
Avalona. Lepsza IMO wersja "reakcja szerszenia na mord jest ciekawa". Wiem, czepiam się
jednak... ^^


Czepiasz się:PP I tak wszyscy wiedzieli o co chodzi. A poza tym uważam, że to Ty zabiłeś (wraz z partnerem) Avalona.

Dnia 16.06.2008 o 09:35, szerszeń45 napisał:

A daje coś? Może jestem w błędzie, więc mnie z niego wyprowadź. ;>


IMHO Vbone pokazał nam,
że na rymowaniu się zna
jego posty wierszem pisane,
argumenty dają już znane:)

Dnia 16.06.2008 o 09:35, szerszeń45 napisał:

OK, dla ciebie.

Dnia 16.06.2008 o 09:35, szerszeń45 napisał:

Pewnie, zaś z bełkotu innych wyniknęły same korzyści dla miasta.


A gdzie ja powiedziałem to;>

IMHO inni mniej podejżani są od Ciebie, inaczej byłbym w siódmym niebie, partnera Twego imienia nie znam, mimo iż w miastowej frakcji gram:)

Dnia 16.06.2008 o 09:35, szerszeń45 napisał:

To też właśnie dlatego ubicie mafii jak najszybciej to dla priorytet, no kurna... ^^


Dlatego też musisz dzisiaj paść:) Mogę się założyć, że jesteś mafią:D Chcesz??

Dnia 16.06.2008 o 09:35, szerszeń45 napisał:

Jakoś tak wyszło? -.^


W kontekście tego, że jesteś mafią, a on podejżanym jako Twój partner to niezbyt przekonujące uzasadnienie:)

Dnia 16.06.2008 o 09:35, szerszeń45 napisał:

Wg. mnie "zły" dla miasta może być ktoś, kto nie da sobie z rymowaniem spokoju. Nie mówiłem,
że wczoraj dla mnie gracze rymujący są bankową mafią, tylko, że rymowanie daje miastu
figę z makiem.


I ustaliłeś taką kolejność podejrzanych:

nierymujący nieaktywni
rymujący
nierymujący aktywni

Sam siebie uniewinniając:) Poza tym, z Twoje posty mówią co innego:)

Dnia 16.06.2008 o 09:35, szerszeń45 napisał:


Nie przejmuj się Alexieju. Znów nie żebym się czepiał, ale pamiętasz wojnę jaką zrobiłeś
o swój nick? Jeśli chcesz coś takie wyprawiać, to uszanuj innych. To tak małym OTem.


Przepraszam:PP Rzeczywiście coś mi odbiło, ale wydawało mi się to wówczas bardzo zabawne:P

Dnia 16.06.2008 o 09:35, szerszeń45 napisał:

No kurna - gdzie tak mówię? Mówiłem wczoraj, że rymowanie będzie przeszkadzać w szukaniu
mafii, a nie że rymujący to 100% mafia. Alexeiu, wybacz ale ta argumentacja kompletnie
do mnie nie trafia.


parafrazując Twoje słowa:

Rymowanie jest na ręke mafii, a jeżeli rymowanie jest na ręke mafii, więc to właśnie mafii zależy na jak najdłuższym rymowaniu:) (WG. Ciebie:) )

Dnia 16.06.2008 o 09:35, szerszeń45 napisał:

"Za słabą aktywność, mimo zaniechania rymów zbyt mały angaż w grę. Lepszego pomysłu na
lincz nie mam. :/"
Dlaczego Invin? Właśnie kurna dlatego. Kończymy rymowanie? OK. Ale gdzie gra? Gdzie pisanie,
gdzie szukanie? Dlatego Invin, dlatego TAKA argumentacja.


Tak, ale miałeś dow wyboru jeszcze mnie, lub Dar-a.:) A wybrałeś go:PP ja wiem, że pierwsze lincze są trochę nas siłę, mimo wszystko jednak uważam, że Twój lincz był wygodny dla mafii;) Poza tym chciałeś wyeliminowac graczy, dla których rymowanie jest niewygodne, czyli takich którzy chcą utrudnić grę mafii --> bynajmniej w Twoim rozumowaniu:) Ponadto myślisz, że mafia mogłaby sobie pozwolić na taką grę, Jesteś zdrajcą szerszeniu i dobrze o tym wiesz;)

Dnia 16.06.2008 o 09:35, szerszeń45 napisał:


Bzdura. Na Invina oddała głos tylko Mag uzasadniając to losowaniem. Zaś Invin sam dał
ciała nie głosując w ogóle. A może ja faktycznie jestem mafią z Mag i po prostu odcięliśmy
Invinowi dostęp do kompa by nie mógł oddać linczu? :D
Wg tego co mówisz, mogłem wskazać na Ciebie i ty byś padł. Albo na dowolną inną osobę.
Alexei... ^^


No dobra, to było naciągane;) Nie wierzę w Twoje linczowanie z Mag, jednakże powinieneś się cieszyć z porównania do Fiarota^^.

Dnia 16.06.2008 o 09:35, szerszeń45 napisał:

Pouczyłem kolejnego gracza? Znaczy się mamy kolejną parę! Szerszeń - Kalk. :D
Parodia. Mówiłem Kalkowi, że można już spokojnie pisać i szukać mafii po staremu.
"Właściwie nie czeka" a na co miałem czekać? Aż wszyscy oddadzą głosy? Zobacz jak ty
późno oddałeś. ^^


Widzisz, to było z przyczyn niezależnych ode mnie:P Dzisiaj już gram normalnie, nieprawdaż?? I wątpie byś był w parze z Kalkiem... A po prostu Szerszeniu Twoja gra śmierdzi mafią, bo nią jesteś:) A skąd wiedziałeś, że oddam tak późno?? A może niezagrożony mogłeś sobie pozwolić na takie zagranie?? A to, że jesteś mafią dało Ci spokojną noc:)

Dnia 16.06.2008 o 09:35, szerszeń45 napisał:

Nie wiem jak mam to skomentować. Jeśli uznajesz ten i inne powody do linczowania mnie
proszę bardzo. :)


Nie wiesz, jak masz to skomentować, bo piszę prawdę. Apeluję do miastowych: zlinczujmy Szerszenia. Mamy jeszcze dużo czasu, a na pewno tego nie pożałujecie:) mam nadzieję, że mnie posłuchacie, bo jutro już pewnie mnie z Wami nie będzie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O szerszeniu się rozpisywać nie będę, za to skupię się na... Darze.

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=43828 W tym poście pisze "Według mnie w ciągu tak krótkiego czasu trudno jest osądzać by ktoś był mało aktywny. Zresztą co mam rozumieć przez aktywność? Można być aktywnym czytając to, co się w FM dzieje. Nie pomyślałeś o tym?" co brzmi jak obrona milczkujących. Jak wiadomo- ci, którzy milczą miastu się nie przysłużą. Do czasu napisania postu dara, miczkowała sobie w najlepsze Magwisienka. Don na swoim koncie miał jedynie jeden post, cała reszta od 2 do 6 (Chyba dobrze policzylem :P). Zatem broniąc milczków, dar być może chcial pośrednio obronić swoje partnera?

PARY
Dar- Magwisienka
Dar- Don

Szerszeń- Dar

Szarszeń w swojej japońskiej analizie najwięcej miejsca poświęca Darowi, może tylko w jego przypadku tak naprawde miał o czym pisać? Dar odezwał się po raz pierwszy po pierwszym mordzie, do czasu analizy miał na koncie 7 postów. 6 postów posiadał Sam, 10 VBone. Szarszeń powinien więc napisać porównywalne "rozprawki" na ich temat. A przynajmniej na takie "rozprawki" miał materiał.

Rozleglejszą analizę napisze nieco później, wiec nie czepiać się, że to ogólnikowe i do rzyci jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2008 o 08:56, szerszeń45 napisał:

Co do aktywności - wolę być aktywny gdy się zapisuję do gry, bo cóż to ma sens za granie
bez pisania? Jeśli dla Ciebie była to iluzja aktywności tudzież zbyt dużego zaangażowania
w grę to już twoje spostrzeżenie.

W moich postach znajdują się tylko MOJE spostrzeżenia.

Dnia 16.06.2008 o 08:56, szerszeń45 napisał:

Widzę, że zarzuca mi się nie wpisanie pod "milczkujących" kilka osób, które faktycznie
milczały. Ale jak widzisz, sam pominąłeś milczącego wczoraj Kuka (a że się nie odezwie
pewności być nie mogło) którego również do tej grupy nie zaliczyłem. Podobnie Don.

Masz rację. To było moje niedopatrzenie, ale już nie chciałem edytować postu. Czekałem tylko, aż ktoś do tego nawiąże.

Dnia 16.06.2008 o 08:56, szerszeń45 napisał:

Z takiego wyszedłem niejako założenia, że albo kończymy z rymowaniem i zabieramy się
za szukanie mafii. A widzę, że tamtego dnia byłem skłonny do tego tylko ja. Widzę jednak,
że to był błąd i tzreba było milczeć, bo teraz nagle stanąłem się podejrzany dlatego,
że "stwarzam pozory aktywności i zależy mi na odszukaniu mafii".

No, już się tak nie dąsaj. ;] Uważam po prostu, że pisanie analizy na tak wczesnym etapie jest pozbawione sensu - każdy ma przecież oczy i widzi, co robią pozostali, toteż nie potrzebujemy tutaj raportu z obrad. A oprócz dwóch (nieco lichych, przyznasz) wniosków, Twoja analiza była właśnie takim suchym sprawozdaniem. Taka aktywność dla aktywności. Oczywiście, to samo możesz zarzucić mnie, bo choć napisałem najwięcej postów, niektóre czysto fabularne, niektóre pół na pół, inne już w pełni konkretne, to pewnym osobom nadal ciężko przychodzi dopatrzenie się w nich jakichś konkretnych treści.

Dnia 16.06.2008 o 08:56, szerszeń45 napisał:

każdym razie nie było moim zadaniem wskazać na graczy rymujących tamtego dnia

Dla mnie zdanie (to nie będzie cytat) "Rymy pomagają mafii" brzmi jak złagodzona wersja "Rymujący pomagają mafii", a gdyby zaostrzyć także to zdanie, otrzymamy: "Wśród rymujących jest mafia". Oczywiście, jest to pewna nadinterpretacja.

Dnia 16.06.2008 o 08:56, szerszeń45 napisał:

A zatem mamy pierwszą podejrzaną parę Szerszeń - McWisienka. Tylko, że na podobnych podstawach
mogę się okazać mafią z Donem, a nawet Kukiem (tak wiem, że go nie ma już w grze).

Oczywiście - to przez moje niedopatrzenie, o którym wspomniałem wyżej, nie "sparowałem" Cię jeszcze z Donem.

Dnia 16.06.2008 o 08:56, szerszeń45 napisał:

Powiem tak - wiem jaki Mag ma Internet.

Ja nie wiem.

***********
Szerszeń zaatakował swym żądłem,
jednak ja drania słowem ubodłem,
teraz czekam na jego ripostę,
i myślę już nad kolejnym postem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2008 o 14:25, VBone napisał:

No, już się tak nie dąsaj. ;] Uważam po prostu, że pisanie analizy na tak wczesnym etapie
jest pozbawione sensu - każdy ma przecież oczy i widzi, co robią pozostali, toteż nie
potrzebujemy tutaj raportu z obrad.


A wiem, no rany. Wytykać mi tą pożal się boże "analizę" będziecie chyba do końca...

Dnia 16.06.2008 o 14:25, VBone napisał:

A oprócz dwóch (nieco lichych, przyznasz) wniosków,
Twoja analiza była właśnie takim suchym sprawozdaniem. Taka aktywność dla aktywności.


A poza analizą? argh.

Dnia 16.06.2008 o 14:25, VBone napisał:

Oczywiście, to samo możesz zarzucić mnie, bo choć napisałem najwięcej postów, niektóre
czysto fabularne, niektóre pół na pół, inne już w pełni konkretne, to pewnym osobom nadal
ciężko przychodzi dopatrzenie się w nich jakichś konkretnych treści.


Przynajmniej pisałeś. Niektórzy mogli pisać i prozą, a nie pisali.

Dnia 16.06.2008 o 14:25, VBone napisał:

> każdym razie nie było moim zadaniem wskazać na graczy rymujących tamtego dnia
Dla mnie zdanie (to nie będzie cytat) "Rymy pomagają mafii" brzmi jak złagodzona wersja
"Rymujący pomagają mafii", a gdyby zaostrzyć także to zdanie, otrzymamy: "Wśród rymujących
jest mafia". Oczywiście, jest to pewna nadinterpretacja.


Podstawy takiego myślenia miałem proste. Jeśli ktoś będzie sobie rymować dalej dla samego rymowania, a szukać mafii nie będzie to tylko będzie zaznaczać obecność, po czym dla miasta dobrego wyniknie absolutne zero.

Dnia 16.06.2008 o 14:25, VBone napisał:

Oczywiście - to przez moje niedopatrzenie, o którym wspomniałem wyżej, nie "sparowałem"
Cię jeszcze z Donem.


Zatem widzisz.

-=-=-=-=-=-=-=-
Widzę, że Alexei jest pewny swego, pisze tak jakby chciał zasugerować, że jest katanim. I to dosyć otwarcie. Albo celowe działanie mafii, albo próba posypania gromów na mnie, bo od wczoraj jestem chyba łatwą ofiarą do ubicia. Mhm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.06.2008 o 08:25, Alexei Kaumanavardze napisał:

Moim głównym podejrzanym jest (niespodzianka!) szerszeń już mówię dlaczego:

Nie widzę w tym nic zaskakującego. Ciekawe jak na tym etapie mamy stwierdzić, że ktoś jest bardziej zaskakujący od kogoś innego xD Nie ma w tym niespodzianki. Niespodzianka by była jakby mieszkańcy znali kataniego, a ty byś na przykład jego linczował:P

Dnia 16.06.2008 o 08:25, Alexei Kaumanavardze napisał:

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=43806 drugi post i powtórzenie tezy z
pierwszego, do tego próba nawiązania rozmowy ze mną, na którą nie odpowiedziałem bo mnie
najzwyczajniej w świecie (chyba) nie było. Do tego zwraca uwagę na słabą frekwencję,
co jest bardzo pozytywne dla mafii. Ale tutaj jeszcze szerszeń gra bardzo dobrze:)


Nadal nie widzę większych argumentów za jego winą :D

Dnia 16.06.2008 o 08:25, Alexei Kaumanavardze napisał:

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=43810 i kolejny post "na siłę". Dlaczego??
Mówi tu truizmami rozmawiając z deihem. Powtarza nam, że wierszując nie odnajdziemy zdrajcy.
Przyczepił się tego jak rzep psiego ogona. Odkrywczo zauważa, że na tym etapie rozgrywki
każdy może być zdrajcą.


No tak, ale nie tylko on rozmawia z deihem. Poza tym jeśli ta zasada +1 działa, no to może poprostu używa jej na siłę...

Dnia 16.06.2008 o 08:25, Alexei Kaumanavardze napisał:

MORD

W mordzie pada, praktycznie Avalon, który napisał dwa posty, w tym jeden który namawiał
innych do zaprzestania narzekań na rymy ( a może to tylko na niby??). W każdym bądź razie
pierwszy mord bezpieczny i właściwie nie daje nam wskazówki kto jest mafią.

Jakby mafia od razu zabiła weterana, to potem spotkała by się z niechlubną opinią, że idzie na łatwiznę. Przynajmniej tak było kiedyś jak grałem, więc sądzę, że dziś te "moralne zasady" wciąż obowiązują ;P

Dnia 16.06.2008 o 08:25, Alexei Kaumanavardze napisał:

Odrzucił rymy, dostosowując swój post do wcześniejszych zapowiedzi.Kolejny raz zwraca
uwagę, że wierszowanie, mimo iż niewątpliwie ciekawe, nic miastu nie daje.


No i nic w tym dziwnego nie ma. W końcu prawdę mówi :D

>Pokazuje nam

Dnia 16.06.2008 o 08:25, Alexei Kaumanavardze napisał:

jednocześnie trójkę jego zdaniem osób, którym zależy na zwycięstwu mafii. Siebie, dara
i Invina, ale o tym za chwilę.

Co jak co, ale teraz błędnie przeczytałeś jego post... On tam mówi, że rymowanie może bardziej pomóc mafii :)
Nie zauważyłem tam słów, w których przyznawałby się do symatii z mafią :P

Dnia 16.06.2008 o 08:25, Alexei Kaumanavardze napisał:

Tutaj mamy bardzo ciekawy post. http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=43831 Wygląda
tak, jakby szerszen chciał pouczyć Dar-a (partnera?) o prawidłowej grze. Po raz kolejny
zwraca uwagę na aktywność i właściwie z jego bełkotu NIC nie wynika;)


Po pierwsze szerszeń odpowiedział na moje uwagi. Po drugie nikt nie musi mnie pouczać bowiem długo już gram w FM.

Dnia 16.06.2008 o 08:25, Alexei Kaumanavardze napisał:

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=43846

Szerszeń jest w tej edycji w wyjątkowo niewygodnej pozycji. Jak sam przypomniał, musi
doprowadzić do PRZEGRANEJ mafii, bo inaczej pożegna się ze swoim awatarem. Po raz kolejny
udowadnia nam jaki Dar jest wspaniały i zgodny z nim:


Nadinterpretujesz posty :)

Dnia 16.06.2008 o 08:25, Alexei Kaumanavardze napisał:

Dar - wczoraj nic kompletnie. Odciął się od rymowania, dziś już widać aktywność, z
ulgą przyjął że można już skończyć. Nie dziwi mnie jego krytyka rymowania, aczkolwiek
może też zrobił trochę celowy ruch, póki co obserwacja. Pierwszy też oddał lincz, ale
póki co nie znaczy to kompletnie nic, zwłaszcza, że uzasadnił go nieobecnością. No chyba,
że ktoś ma coś na ten temat innego do powiedzenia?

Dnia 16.06.2008 o 08:25, Alexei Kaumanavardze napisał:

Ano ja mam, ale o tym za chwilę:PP


Wczoraj byłem w operze. Niedowiarkowie mogą sobie znaleźć Warszawską Opere Kameralną. Rozpoczął się XVIII Festiwal Mozartowski. Byłem na "Cosi fan tutte" o 19.00. W każdej porządnej gazecie znajdziesz, że takie coś wczoraj miało miejsce :P Jak założyłem, tak opera skończyła się po czasie na oddanie linczu, dlatego też o wiele wcześniej od innych oddałem swój typ. Ja w tym nie widzę nic zaskakującego, czy podejrzanego.

Dnia 16.06.2008 o 08:25, Alexei Kaumanavardze napisał:

Ciekawa jest zwłaszcza to, że poświęcił Dar-owi tyle miejsca. Inni po zdaniu, a tu wręcz
rozprawka;PP

Nie widzę w tym nic ciekawego :P


Dnia 16.06.2008 o 08:25, Alexei Kaumanavardze napisał:

Sam Fisher Piąty - rymuje z uśmiechem na gębie, co widać. I chyba nie zamierza póki co
na tym poprzestawać. :)

Dnia 16.06.2008 o 08:25, Alexei Kaumanavardze napisał:

Czyli pada ktoś, kto wg. Szerszenia jest zły, bo nie przestaje rymować. Może to już szukanie
na siłę, ale dla mnie to takie nieświadome zasygnalizowanie mordu.


A dla mnie to szukanie na siłę jak zresztą większa część tego postu :)

Dalej już nie oceniam twojego posta, ponieważ chyba już ukazałem kilka blędów, a przy okazji sam przez chwilę usprawiedliwiłeś się, że " Może to już szukanie na siłę".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2008 o 09:21, Alexei Kaumanavardze napisał:

AA (Analiza Alex-a część druga)

Dnia 16.06.2008 o 09:21, Alexei Kaumanavardze napisał:

Dar

Dar aktywny byl juz bardziej, chociaz pisac zaczal dopiero po odrzuceniu rymów.Mówi,
że nie pisal: "bo nie bedzie pisał o rzeczach oczywistych" W sumie mądrze:PP

Też mi się wydaje to mądre... Zresztą jak przypomne sobie pierwsze edycje, w których grałem, to pisałem jak jakaś maszynka do postów i nie koniecznie miało to wtedy jakiś sens. Teraz staram się ograniczyć mój "postotok".

Dnia 16.06.2008 o 09:21, Alexei Kaumanavardze napisał:

Odrzuca
argumenty o tym że znieważa innych mówiąc, że podwarza tylko potrzebę pisania wierszy
(znaczy się żółtodziub nie rozumie idei FM:PP)


Wyjaśnij to jaśniej, bo nie mogę tego zrozumieć :D Idee FM znam, choć właściwie znam kilka idei FM. Jedne są bardziej szlachetne, a inne mniej. Poza tym nie nazywaj mnie żółtodziobem, bo to akurat do mnie nie pasuje :)
Fakt, że ostatni raz grałem kilka miesięcy temu nie oznacza, że już wszystko zapomniałem i muszę zaczynać jako żołtodziub xD

Dnia 16.06.2008 o 09:21, Alexei Kaumanavardze napisał:

Kłóci się o to z VBonem, jednakże wydaje
mi się że trochę się w tym gubi. Wylosowal do losowania Don-a. Czyli nic ciekawego:PP


Nudno było to podyskutowałem o rymowankach :P Jedni wolą pisać wierszyki, a ja wolę dyskusję. Losowanie z reguły jest nudne no chyba, że gra się w Dużego Lotka :) Wtedy losowanie może być ciekawe ze względu na wygraną ;>

Dnia 16.06.2008 o 09:21, Alexei Kaumanavardze napisał:

W sumie Dar najbardziej mnie zastanawia. Jest dla mnie podejżany. Wynik:


A dla mnie nie jest podejrzany może, dlatego, że wiem jaką mam rolę...

Dnia 16.06.2008 o 09:21, Alexei Kaumanavardze napisał:

Proponowane pary:


Co do par to z doświadczenia wiem, że mogą okazać się dużą stratą dla nas mieszkańców, dlatego te rozwiązanie odradzam ;P Zresztą jeśli zginą dwie osoby w linczu, a jedna w mordzie, to dojdziemy do sytuacji, w której jutro trzeba by było na 100% zabić mafię.

Jak dla mnie zbyt łatwo wybrałeś metodę pary do linczu... Nie zauważyłem byś napisał o ryzyku tylko od razu przeszedłeś do proponowania par :D To w sumie dobra metoda manipulacyjna by inni od razu przestali myśleć o innych rozwiązaniach tylko skupili się właśnie na typowaniu par.

Dnia 16.06.2008 o 09:21, Alexei Kaumanavardze napisał:

Dobra, mam nadzieję że się moje analizy na coś przydadzą:P


Ogólnie to mi się nie przydały. Oczywiście poza tym, że zaproponowałeś pary pomijając inne możliwości i ryzyko związane z wyborem pary do linczu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/ Ogólnie, to nie przekonujesz mnie. Nie mogę powiedzieć: "DAR NA 100% jest mafią" mogę to powiedzieć o szerszeniu. Pomagając mu tylko się wkopujesz;)

A co do moich propozycji par to ja NIGDZIE nie pisałem:" doprowadźmy do remisu". Od początku mówię:" zlinczujmy szerszenia". Wszystko na temat. nie mówię o ryzyku, ponieważ jeżeli dzisiaj padnies szerszen, a w mordzie pewnie ja , to wśród mieszkańców będzie jeden zdrajca. Krótko mówiąc, sądze że jesteś to Ty:) Pewności nie mam, ale tak myślę. A tłumaczenie się :" jestem niewinny, bo jestem niewinny" to takie bym powiedział średnie. Ja mówię: zlinczujmy szerszenia, a przekonacie się, że nie kłamię. Zlinczujmy go, a poleci mafia. Jeżeli grałbym tak jako mafia, to w przypadku gdybym jednak przeżył automatycznie jestem podejżany. Szerszeń JEST mafią i to wszystko co mam do powiedzenia.

Nie wiem o której napisze następnego posta, bo o 17.15 mam autobus spowrotem do Zielonej Góry:). Mam nadzieje że zdąże jeszcze dzisiaj napisać parę postów, jednakże mój apel jest jasny:

"Nie słuchajcie szerszenia i jego prawdopodobnego pomocnika Dar-a, tylko zlinczujcie tego pierwszego:) ja pewnie nocy nie przeżyję, ale dupy chronić swej zamiaru nie mam"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale skąd możesz być PEWIEN? Albo ze mną mafiujesz (lol? :D) albo przyznaj się wreszcie, że jesteś katanim bo to już zaczyna być zabawne. A najśmieszniejsze jest to, że wcale katanim być nie możesz, prosty rachunek i wychodzi mi ładny lincz. Tyle na ten temat, mam jeno nadzieje, że górę weźmie zdrowy rozsądek mieszkańców, panie domniemany katani.

*********************************
Lincz --> Alexei Kaumanawardze
*********************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jestem katanim mafio. I pisałem to już kilka razy, myślałem że powiedzenie:" patrzcie na mnie, jestem katanim" nie będzie potrzebne. Zresztą, ok ja moge paść w remisie bylebyś Ty padł, a później Twój partner (Dar?). A może zakładzik:

Jeżeli nie jesteś mafią wstawię sobie do Ava tradycyjny tekst: Jestem perfidnym kłamcą, a jeżeli Ty kłamiesz to wstawisz sobie to Ty?? Co Ty na to?? A może idziemy na całość i zakładamy się o coś bardziej wartościowego?? Ja bardzo chętnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A i powiedz mi dlaczego nie mogę być katanim?? JEST JESZCZE JAKIŚ KATANI NA SALI??

Przykro mi szerszeniu, że tak się gubisz w zeznaniach. No, proszę wyjaśnij mi dlaczego nie mogę być katanim. A wiesz, jak zapytałem się Liquida o Twoją rolę

"Dzisiaj sprawdzić chcę szerszenia
Bo mnie bardzo bardzo wpienia"

Powiem więcej, żałuję, że na razie miałem tylko jedno sprawdzenie, bo miałbym pewność do Dar-a:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

*****************

Lincz--> szerszeń45


Argumentować nie będe. Bronić też siebie nie będe. Jeśli reszta mieszkańców i jeden mafioza uważa, że powinienem z szerszeniem ginąć w remisowym linczu, to proszę bardzo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.06.2008 o 16:28, Alexei Kaumanavardze napisał:

Powiem więcej, żałuję, że na razie miałem tylko jedno sprawdzenie, bo miałbym pewność
do Dar-a:P


Ja żałuję, że w taki sposób wyraziłeś swoje podejrzenia... W gruncie rzeczy gdybyś nie zrobił wyraźnych blędów w interpetacji i nie szukał argumentów na siłę, to bym w ogóle nie poruszał z tobą dyskusji ;P Ale, że uznałeś mnie za mafię, to musiałem się bronić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2008 o 16:25, Alexei Kaumanavardze napisał:

Tak jestem katanim mafio. I pisałem to już kilka razy, myślałem że powiedzenie:" patrzcie
na mnie, jestem katanim" nie będzie potrzebne. Zresztą, ok ja moge paść w remisie bylebyś
Ty padł, a później Twój partner (Dar?). A może zakładzik:


Jakby nie spojrzeć dla miastowych byłoby to najlepsze rozwiązanie. Bo jeden z nas ściemnia, a że to nie jestem ja, na remis mogę przystanąć. Przynajmniej miasto przekonałoby się o mnie i tobie. I kto tu tak naprawdę ściemnia. ^^

Dnia 16.06.2008 o 16:25, Alexei Kaumanavardze napisał:

Jeżeli nie jesteś mafią wstawię sobie do Ava tradycyjny tekst: Jestem perfidnym kłamcą,
a jeżeli Ty kłamiesz to wstawisz sobie to Ty?? Co Ty na to?? A może idziemy na całość
i zakładamy się o coś bardziej wartościowego?? Ja bardzo chętnie:D


Jak na zlot jedziesz to się mogę o browara założyć? A jak stronisz od alkoholu to o butelkę Koka Koli. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się