Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Jeśli chodzi o nowe rasy to ja chętnie bym zagrał pandarenem ;p. IMO w następnym dodatku pojawiłaby się jakieś nowe hero klasy, jak w WotLK Death Knight, to w następnym dodatku mógłby być na przykład Łowca Demonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2008 o 13:37, SoriusH napisał:

Jeśli chodzi o nowe rasy to ja chętnie bym zagrał pandarenem ;p. IMO w następnym dodatku
pojawiłaby się jakieś nowe hero klasy, jak w WotLK Death Knight, to w następnym dodatku
mógłby być na przykład Łowca Demonów.

Pandareńskim Miodowarem? Tym z Zamrożonego Tronu? Fajnie, jakby taka rasa była. A w zdolnościach- warzenie piwa. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja najchetniej bym zagrał Mok''Natal (niewiem czy dobrze napisałem ).
Grałem Rexxarem w Frozen Thronie i bardzo mi się spodobał, tyle że z tego co mi wiadomo był on ostatnim z tej rasy/rodu. Jesli sie myle poprawcie mnie :)

A teraz moje pytanko, no wiec gram shamanem, i zdobylem juz 30 lvl. Kumpel na wyższym lvl troche mi pomógł, quest helper tez zrobil swoje :)
Zainwestowalem w talent który dodaje mi parry, mam jakies 4% i niewiem jaka secha wpływa na podwyższanie sie tej umiejetnosci, wiem tylko ze siła podwyzsza blok a agility dodge.

Kolejna sprawa to czy mój bonus do damage i leczenia od czarow ( mam bardzo mały chyba tylko 12)
wpływa na atak moich totemow oraz doadtkoway bonus z flametongue weapon oraz frostband weapon?
I czy moj healing bonus wlicza sie do leczacego totemu ?

A trzecia sprawa, mam 4 czary zaklinajace moja broń i naprawde niemam pojecia uzywanie ktorego byloby najrozsadniejsze. Rockbitter, Flametongue, Frostband czy Windfurry? Prosze o pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja sie na jakims forum wowa natkolem na to. Ta lista pochodzi z 2003 roku
Draenor Set

Azuremyst Isle - 1 to 10
Bloodmyrk Isle - 10 to 20

Eversong Forest - 1 to 10
Quel''thalas - 10 to 20
Hellfire Peninsula - 58 to 62
Zangarmarsh - 60 to 64
Terokkar Forest - 61 to 65
The Deadlands - 63 to 67
Nagrand - 64 to 68
Blade''s Edge Mountains - 66 to 70
Netherstorm - 67 to 70
Shadowmoon Valley - 69 to 70

- Northrend Set

Borean Tundra - 67 to 70
Howling Fjord - 67 to 70
Dragonblight - 69 to 72
Grizzly Hills - 70 to 73
Crystalsong Forest - 72 to 75
Zul''drak - 73 to 76
Sholazar Basin - 75 to 79
Storm Peaks - 76 to 80
Icecrown Glacier - 78 to 80

- Maelstrom Set

Gilneas - 77 to 80
Grim Batol - 78 to 81
Kul Tiras - 79 to 82
Kezan - 81 to 86
Tel Abim - 83 to 85
Zandalar - 84 to 87
Plunder Isle - 86 to 88
The Broken Isles - 87 to 90
The Maelstrom - 89 to 90

- Plane Set

Pandaria - 1 to 10
Hiji - 10 to 20

Wolfenhold - 1 to 10
Xorothian Plains - 10 to 20

The Green Lands - 88 to 91
The Dying Paradise - 91 to 94
The Emerald Nightmare - 94 to 97
The Eye of Ysera - 97 to 100

Deephome - 88 to 91
Skywall - 91 to 94
The Abyssal Maw - 94 to 97
The Firelands - 97 to 100

- Legion Set

K''aresh - 96 to 99
Argus Meadowlands - 97 to 100
Mac''Aree - 99 to 100
Maw of Oblivion - 100+
The Burning Citadel - 100+++

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.07.2008 o 12:47, Kamexo napisał:

Szkoda, że nie mam żadnych kart płatniczych, bo bym mógł doabonamentować się nie wychodząc
z domu ;(


Nie musisz posiadać karty płatniczej. :)
Wystarczy założyć internetowe konto w banku ( ja wybrałem Millenium ), wpłacasz kasę na swoje konciwo, robisz przelew i viola. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2008 o 14:18, Rangarog napisał:

Ja najchetniej bym zagrał Mok''Natal (niewiem czy dobrze napisałem ).
Grałem Rexxarem w Frozen Thronie i bardzo mi się spodobał, tyle że z tego co mi wiadomo
był on ostatnim z tej rasy/rodu. Jesli sie myle poprawcie mnie :)


Nie był ostatni. W Blade''s Edge Mountains jest cała wioska Mok''nathali i nawet dają tam questy dla hordy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ap ropo Mok''Nathal, jeśli chodzi o to, że Death Knight wprowadza Hero Klasy i wiadomo, że będzie ich więcej to pomysłów na te klasy jest dużo. Władca Zwierząt od Mok''nathal, Miodowarzy z Pandarii, Łowcy Demonów z Ashenvale (nocne elfy), Łowcy Cieni z Durotaru. To jakie nowe klasy i rasy pojawią się następnych dodatkach (jeśli takowe powstaną) będzie leżeć po stronie Blizzarda. Klasy mogą być też wprowadzone w content patchach w WotLK (chociażby Magowie Krwi, którzy brali udział w bitwie o Tron Mrozu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro lista jest stara to można się spodziewać, że nie będzie to dokładnie tak wyglądać. No i ciekawe co to za kraina miała być w TBC te The Deadlands, bo oczywiście ich ostatecznie nie było. No i oczywiście jeszcze pisze Draener zamiast Outland (widocznie wtedy Blizzard jeszcze nie wymyślił nazwy dla pozostałości Draenoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2008 o 18:40, Czedwik napisał:

Skoro lista jest stara to można się spodziewać, że nie będzie to dokładnie tak wyglądać.
No i ciekawe co to za kraina miała być w TBC te The Deadlands


Tych kwiatków jest więcej, jak np Bloodmyrk Isle, Quel''thalas (pewnie chodzi o Ghostlands), Zul''Drak (i brak Lake Wintergrasp)... A The Deadlands też mnie zaintrygowało, wiadomo tylko że to gdzieś w Outland.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym uniwersum jest dużo smaczków do wykorzystania w WoWie - możliwości jest kilka. Albo jakiś dodatek lub parę content patchy lub WoW 2 (ale tu już za parę lat ;p). Nie zapominajmy o świecie Xoroth, który należy do Płonącego Legionu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co? Osobiście jestem trochę wnerwiony podejściem do Death Knighta.Szczególnie to że może go wziąć każda rasa. Ludzie, undead rozumiem ale death knight tauren, troll? WTF? To po prostu nie pasuje żeby pół krowa byłą death knightem :) Nie żebym miał coś do tych ras ale nie pasuje mi to IMO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2008 o 20:29, Dawid Taal napisał:

Wiecie co? Osobiście jestem trochę wnerwiony podejściem do Death Knighta.Szczególnie
to że może go wziąć każda rasa. Ludzie, undead rozumiem ale death knight tauren, troll?
WTF? To po prostu nie pasuje żeby pół krowa byłą death knightem :) Nie żebym miał coś
do tych ras ale nie pasuje mi to IMO :)



Wyobraz sobie gnoma z różowymi włoskami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już jest totalne dno. IMO z hero klasami powinno być tak, że mogłyby je mieć jedynie rasy związane z tą klasą fabularnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się