Zaloguj się, aby obserwować  
BaRt3K

Call of Duty 2

833 postów w tym temacie

Najlepsze było tak jak wszedłem na serwer i dwoch ruskow zaczeło dosłownie napier**** o swoich matkach . ,,Lion ebi twoja Mac" itp . Było to idiotyczne ;/ Kurcze , ZAGRA KTOS ZE MNA W COD2 PRZEZ NETA ???

20080402220402

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

prawie zem sie dal nabrac , wiesz ? chciales ukraść konto


Mam problem

Szukam sobie servów(jak zwykle...) a tu nagle mi się zmienił język. Nie wiem co się stało , może wie ktoś co zrobić bo nie widziałem żeby gdzieś było w opcjach o języku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2008 o 15:31, no-to-gramy napisał:

Szukam sobie servów(jak zwykle...) a tu nagle mi się zmienił język. Nie wiem co się stało
, może wie ktoś co zrobić bo nie widziałem żeby gdzieś było w opcjach o języku...

Jeśli masz włączone pozwolenie na ściąganie przez grę materiałów z serwera (a warto jednak mieć, bo czasem jest to potrzebne do ściągnięcia dodatkowych map, które obsługuje dany serwer) mogło się zdarzyć, że wbijając się na zmodowany serwer ściągnąłeś też moda, który między innymi oprócz zmiany cech rozgrywki na danym serwie zmienia też mimochodem język.

Miałem podobny przypadek. Język zmienił się na niemiecki i nie bardzo wiedziałem gdzie to naprawić, choć problem pewnie był prosty. Ja wtedy przeinstalowałem grę, dziś pobawiłbym się trochę i może oszczędziłbym sobie czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

omg ludzie czym wy sie podniecanie. wstawiacie ss z jakis tdm na jakis smiesznych pubach... zal. dorosnijcie troche. i btw. fakt cod 2 jest dobry ale mimo ze 4 ma troche bledow i tak 2 bije na glowe ;] i pozatym teraz scena 2 upada i zalewa ja fala haxow tak jak to stalo sie z 1 w po wejsciu 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> to jest odpowiedź na posta dodanego przez Melchah

Ta, to fajnie . miałem oddzielnie płytke i pudełko i mi sie gdzieś zapodziała...


> Jeśli masz włączone pozwolenie na ściąganie przez grę materiałów z serwera (a warto jednak
> mieć, bo czasem jest to potrzebne do ściągnięcia dodatkowych map, które obsługuje dany
> serwer)

Jasne , miło jest gdy sie mapke "Warsaw" a nie można jej włączyc... Ja tak mam..


> Miałem podobny przypadek. Język zmienił się na niemiecki i nie bardzo wiedziałem gdzie
> to naprawić, choć problem pewnie był prosty. Ja wtedy przeinstalowałem grę, dziś pobawiłbym
> się trochę i może oszczędziłbym sobie czasu.

(Patrz: pierwsza wypowiedz tego postu) Może znasz inny sposób ?Bo ja w takim języku długo nie wytrzymam bo wszystko mi się myli i muszę wszystko z pamięci dawać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh.. ja też mam z tym problem bo nie chce mi sie zapisac .

Ale nie z tego powodu pisze post.

Mam problem(znowu ? :P) a mianowicie: od 25 min. próbuje wejść na serwer i nic, ciągle problem jest z pingiem. Wie ktoś co zrobić ?

A ,jeszcze: gdzieś jest stronka z mapkami do CoD 2 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A więc tak :

- Musicie zapewne dać server dedykowany na internet
- Nazwa jaką chcecie ;D
- Ping max polecam ok 120
- Max graczy zależy od neta - jeżeli 1 mega to 4,5 graczy ;p
- Hm , częstotliwość czy coś takiego ;p ustawiać na 20.000

Uruchamiacie server - okienka które Wam wyskoczy nie zamykacie , po prostu wchodzicie w grę , i łączycie się czy to przez wyszukiwarkę czy to przez ip ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2008 o 22:13, Dincooo napisał:

Wie ktoś może dlaczego nie działa mi czat głosowy wbudowany w grę pomimo w pełni sprawnego
mikrofonu?

Nie wyciszyłeś przypadkiem w mikserze mikrofonu? Włączyłeś jako urządzenie wejściowe i podłączyłeś pod właściwe gniazdko? (mic in, a nie line in)

Takie pomysły na gorąco. Najpierw spróbuj nagrać jakiś dźwięk z mikrofonu rejestratorem dźwięku w Win. Jeśli będzie słychać, a w grze nie to trzeba szukać innych rozwiązań, ale przynajmniej będzie wiadomo, że z systemem i sprzętem wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2008 o 07:16, Melchah napisał:

Takie pomysły na gorąco. Najpierw spróbuj nagrać jakiś dźwięk z mikrofonu rejestratorem
dźwięku w Win. Jeśli będzie słychać, a w grze nie to trzeba szukać innych rozwiązań,
ale przynajmniej będzie wiadomo, że z systemem i sprzętem wszystko ok.


Przez Skype rozmawiam bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2008 o 22:13, Dincooo napisał:

Wie ktoś może dlaczego nie działa mi czat głosowy wbudowany w grę pomimo w pełni sprawnego
mikrofonu?


Hm , a to jest Twój serwer , czy może jakiś pub - po prostu na niektórych wyłączona jest opcja czatu głosowego i tyle ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu wracam na front w Call of Duty 2 . Jest to0 jedyna gra w która regularnie gram przez 3 lata i nigdy mi sie nie nudzi . Może ktoś ze mną pogra ? Kontakt w podpisie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem jak uruchomić jakiś server w tej grze właczam filtroWANIE SERVERóW CZEKAM Z 5 MIN A TU NIC PISZE oczekiwanie na odpowiedż z servera głownego co mam zrobić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam dzis kupilem CoD 2,wgralem ok, filmiki ok, kiedy przechodze do gry-trening jest glos , kompas, a reszta szarosc i nic ,zero widocznosci, mam nowe stery komp przekracza wymagania, mimo to prosze o podpowiedz...
Z gory dzieki............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować