Zaloguj się, aby obserwować  
Piotrek_K

Petycja o wprowadzenie podzialu na meskie/zenskie statusy...

968 postów w tym temacie

dzięki już znalazłem. W końcu ludzie nie będą myśleli ,że jestem dziewczyną gdy mam jakiś ,,bez płciowy" avart xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękujemy ekipie gram.pl :) Świetny prezent na mikołajki, ikona płci i ocenianie news''ów. A gdzie można zobaczyć datę urodznie, jeżeli się wpisało, akurat moje urodziny wypadają dzisiaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, jestem pod wrażeniem! Oceny newsów, podział statusów, wcześniej edycja postów... Miodzio, oby tak dalej!

PS A skiny? Ile to już lat? ;)

PPS A temat o Troi nadal mnie straszy, nie wiem dlaczego (patrz: temat poświęcony problemom z forum, podobno uważnie czytany, sesese). :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to mamy rozróżnienie płci, ale teraz dziewczyny będące przodownikami, brygadzistami itd to trochę dziwne, może dałoby radę jeszcze to zmienić? i zamiast przodownika, dziewczyna mogłaby być przodowniczką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i w końcu doszło do tej domaganej przez wielu userów małej zmiany ;).Powiem szczerze ,że narazie spotkałem się tylko z jednym znaczkiem koloru czerwonego...ciekawe ,czy dojrze dzisiaj więcej w tym kolorze (to pokazują miażdżącą przewagę chłopów xD).
Edit. Już dwie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 17:41, myszkiness napisał:

No to mamy rozróżnienie płci, ale teraz dziewczyny będące przodownikami, brygadzistami itd
to trochę dziwne, może dałoby radę jeszcze to zmienić? i zamiast przodownika, dziewczyna mogłaby
być przodowniczką :)

Dlaczego dziwnie? Ja sie dobrze czuje jako "Delegat " :P Dużo lepiej niż jakbym miała być "Delegatką". A wyobrażasz sobie rodzaj żeński od Sekretarza? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 17:43, mała16 napisał:

> No to mamy rozróżnienie płci, ale teraz dziewczyny będące przodownikami, brygadzistami
itd
> to trochę dziwne, może dałoby radę jeszcze to zmienić? i zamiast przodownika, dziewczyna
mogłaby
> być przodowniczką :)
Dlaczego dziwnie? Ja sie dobrze czuje jako "Delegat " :P Dużo lepiej niż jakbym miała być "Delegatką".
A wyobrażasz sobie rodzaj żeński od Sekretarza? :P


Hehe też o tym myślałam, choć pozostałe byłyby ok to ten sekretarz...hmm.. chyba sekretarka :)) ale to akurat kiszka :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.12.2007 o 17:44, lancuch napisał:

to jak temat do zamkniecia ?? :D

Niekoniecznie. Może dziewczęta wprowadzą petycję o zmianę koloru znaczka? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lol cos skopali bo ja wlasnie sobie tera przestawiam plec i chce tez date urodzenia i mi pisze "Podaj poprawną datę urodzin lub pozostaw to pole puste." o co kaman?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować