Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Patch 1.03 do Wiedźmina 3: Dziki Gon już dostępny na PC

37 postów w tym temacie

mam nadzieję że po tym patchu gra nie będzie łapać freezów... nic o tym nie wspomniano...

transfer z GOG Galaxy to jakaś kpina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2015 o 16:23, Arczir2d2 napisał:

transfer z GOG Galaxy to jakaś kpina...


Pierwszy i ostatni raz przez to ściągam... Zaraz muszę wyjść a dopiero jest 71,6%, szybciej z goga ręcznie pobierze się. Patch 1.02 też ściągałem ręcznie, bo na galaxy co chwilę wywalał błąd i od nowa zaczynał ściągać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tylko przez te durne ilości patchy (których ukazywanie się można było przewidzieć) zakupiłem wersję na steam. Nie trzeba zaprzątać sobie głowy leżącymi i kwiczącymi serwerami 3rd party.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem o co wam chodzi. Właśnie odpaliłem GOGa, patch ściągnał się w jakies 15 sekund, drugie tyle zajęła instalacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Galaxy jest w fazie otwartej bety, więc problemy jeszcze występują. Przecież nie ma obowiązku używania tego programu. Wszystko można ściągnąć ręcznie z GOG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tym, którzy jeszcze nie kupili bo wahają się czy im pójdzie: wszystkie mity o kosmicznych wymaganiach są wyssane z palca. Mam GTX 970 i gra chodzi mi na ustawieniach ultra w 60 fps (bez włączonego nvidia hairworks).
Kolega gra na słabszym sprzęcie i również nie narzeka.

Poza tym gdy ustawi się wszystko na low, to nadal fajnie to wygląda i modnie się gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2015 o 18:19, ryad3k napisał:

Wiadomo dokładnie kiedy wersja na konsole ?


Do tygodnia. Patch jest w certyfikacji. Źródło: Eurogamer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2015 o 19:11, yras8 napisał:

Da się pobrać patch manualnie?


Dałoby się z oficjalnej strony, ale ta padła i nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Powiem tym, którzy jeszcze nie kupili bo wahają się czy im pójdzie: wszystkie mity o
> kosmicznych wymaganiach są wyssane z palca. Mam GTX 970 i gra chodzi mi na ustawieniach
> ultra w 60 fps (bez włączonego nvidia hairworks).
Ekhm... no faktycznie, potwierdzeniem faktu że wymagania nie są kosmiczne jest fakt że na kosmicznej karcie (za 1,5 tysiąca złotych!) chodzi płynnie... Ciekawe...

PS. sam jestem szczęśliwym posiadaczem tego gtxa 970 i gram na maxa ze wszystkim (wraz z włosami) i gra chodzi super płynnie i super responsywnie... ale nie odważyłbym się napisać że jest to jakikolwiek dowód na nienadzwyczajne wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GTX 970 to dość popularna karta. Przed premierą było wiele obaw, że aby grać na maksa trzeba będzie mieć dwie 970 tki. Okazuje się, że jedna w zupełności wystarcza, czyli i słabsze karty spokojnie pociągną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha, i tu wydaje mi się, że troszkę zaskoczę - w Wieśka gram na laptopowym, pojedynczym gt755m i śmiga na średnich. Jasne, to nie jest to ''haj elo pro uber'' ustawienie, przy którym zdjęcia 20 Mpix wydają się mało wiarygodne, ale rzadko zdarzają mi się spadki ponie 25 fps. Jak dla mnie to całkiem nieźle i gra się przyjemnie, bo nawet bez wodotrysków gra wygląda dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować