Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

StarCraft 2 - temat ogólny [M]

10149 postów w tym temacie

Dnia 27.07.2010 o 21:35, Darkstar181 napisał:

>
Dzięki za recenzję. Forma kampanii mi odpowiada, bo faktycznie czerpie garściami z DoW
(widzę że Blizz wciąż od tego uniwersum zrzyna...) a ta mi się bardzo spodobała.


DoW - Dawn of War ? ALe przeciez z tego co pamietam Starcraft byl pierwszy od tej gry wiec chyba na odwrot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2010 o 21:34, logray napisał:

Problemy mam, ale są to problemy z płynnością w niektórych przerywnikach pod koniec misji. Jak

Spoiler

pewien
statek przyleciał i zrobił zergom jesień średniowiecza

to miałem max. 1 klatkę na sekundę.


Ciekawe, też tak mam, tylko zaczęło się na

Spoiler

pokładzie tego pewnego statku

. Wcześniej było ok, sama gra zasugerowała ultra ustawienia, a potem nagle kazała zmieniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.07.2010 o 21:48, Gosu napisał:

DoW - Dawn of War ? ALe przeciez z tego co pamietam Starcraft byl pierwszy od tej gry
wiec chyba na odwrot.

Heh, i tu jest właśnie ten mankament, człowieku, że Młotek jest kojarzony tylko z grami komputerowymi... tak, jako gra SC było pierwsze. Ale nie jako uniwersum. Warhammer 40K jako strategiczna gra bitewna oparta na figurkach, wraz ze światem było pierwsze. I sam pomysł z formą kampanii również pojawił się najpierw w Dow II.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2010 o 21:52, Darkstar181 napisał:

Heh, i tu jest właśnie ten mankament, człowieku, że Młotek jest kojarzony tylko z grami
komputerowymi... tak, jako gra SC było pierwsze. Ale nie jako uniwersum. Warhammer 40K
jako strategiczna gra bitewna oparta na figurkach, wraz ze światem było pierwsze. I sam
pomysł z formą kampanii również pojawił się najpierw w Dow II.


Jakos ta argumentacja mnie nie przekonuje, mozesz tylko zakladac ze mogli to odgapic, choc ja szczerze w to watpie, a dla mnie Warhammer nie dorasta do piet starcraftowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2010 o 21:55, Lucas01 napisał:

U mnie podczas misji pojawił się ten komunikat. Też mi ustawił na maksa wszystko. Myślałem
że 2 giga starczy :)


Z RTSami tak jest zazwyczaj, że nawet jak wykrywają wysokie ustawienia to jak się zrobi młyn i tak zaczyna przycinać. Dziwi mnie czemu u mnie to się pojawiło w dość spokojnym w sumie momencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że tego 7 - mio godzinnego triala można dostać tylko od kogoś kto kupił grę
ja akurat nie znam nikogo kto by wybulił 200 zł za grę - a z drugiej strony ciężko samemu taką kwotę wyłożyć nie wiedząc jak gra będzie działać na twoim sprzęcie i czy w ogóle ci się spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2010 o 22:16, L33T napisał:

A jak z wydajnością pod OS X ?


W becie nie mialem problemow, a w pelna na razie na PC gram. Pozniej troszeczke pogram i dam ci znac co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2010 o 21:56, Gosu napisał:

Jakos ta argumentacja mnie nie przekonuje, mozesz tylko zakladac ze mogli to odgapic,
choc ja szczerze w to watpie, a dla mnie Warhammer nie dorasta do piet starcraftowi.


Uniwersum Starcrafta przy Młotku jest płytkie jak kałuża. Przykro mi. Co jednak nie znaczy że Blizzard robi gry słabe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co jest grane nie mogę rozegrać partyjki skirmish bo cały czas z tekstem że coś pobiera ale sprawdzam i nic co jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2010 o 22:44, Fatal-X napisał:

Uniwersum Starcrafta przy Młotku jest płytkie jak kałuża. Przykro mi. Co jednak nie znaczy
że Blizzard robi gry słabe.


Byc moze, ale mnie uniwersum poza elektroniczna rozrywka nie interesuje, wiec oceniam Warhammera i starcrafta tylko przez pryzmat gier, a tu sprawa jest prosta : Starcraft > Dawn of War, World of Warcraft > Warhammer online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2010 o 22:56, Gosu napisał:

Byc moze, ale mnie uniwersum poza elektroniczna rozrywka nie interesuje, wiec oceniam
Warhammera i starcrafta tylko przez pryzmat gier, a tu sprawa jest prosta : Starcraft
> Dawn of War, World of Warcraft > Warhammer online.

Warhammer online? Chodzi o Warhammer Online: Age of Reckoning? To jest jeszcze inna para kaloszy, po co o tym wspominasz? Dla wyjaśnienia: Są dwa uniwersa Młotka, tym o którym powinniśmy dyskutować jest Warhammer 40.000(sci-fi), natomiast to drugie to Warhammer Fantasy Battle(dark fantasy). Age of Reckoning to to drugie. W przyszłości zadebiutuje mmo o młotku 40k(Warhammer 40.000: Dark Millenium Online), ale to przyszłość.

Dla mnie pierwszy Dawn of War to bardzo wyjątkowy tytuł, który rozwinął mnie jako gracza. Zawsze przedłożyłbym go przed Starcrafta... Także widzisz, sprawa nie jest taka prosta. Nie mam jednak ochoty robić tutaj jakiegoś flejma, więc kończę. Miłej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2010 o 23:05, The_Nemezis napisał:

Że klucz jest wykorzystany i dostają tylko 14h gry?


Zapewne są. Takie aukcje są dla ludzi takich jak ja, którzy coraz więcej gier nabywają w wersji elektronicznej bo są znacznie tańsze, a później za śmieszne pieniądze można kupić pudełko z grą etc. Natomiast zdarzają się czasem ludzie, którzy nie mają o tym pojęcia, ale cóż. To ich sprawa. :)

PS Zastanawiam się nad kupnem SC2, bodajże nawet jutro, właśnie wersję elektroniczną. Czy Ci co już pograli mogą coś powiedzieć na temat gameplay''a ? Warto brać i wydać 150zł ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam chciałbym sie spytać czy jest możliwośc grania w Engielskiej wersji językowej w Starcrafta II na Polskiej wersji gry (z Empika)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować