Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

StarCraft 2 - temat ogólny [M]

10149 postów w tym temacie

Dnia 18.02.2010 o 23:12, KaPe napisał:

Zakładałem, że polonizacja mogła być ok, w końcu w W3 było to zupełnie znośne, ale tutaj...


Tylko czy to tłumaczy ta sama ekipa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2010 o 23:31, Arcling napisał:

Tak na marginesie to czy przy tej becie można sobie dowolnie wybrać wersję polską lub
angielską? Czy wersja jest z góry narzucana zależnie kto skąd jest? Zastanawiam się tylko
czy klucze z góry narzucają wersję językową czy jest dowolny wybór (oby był dowolny przy
wersji finałowej, bo jeśli polskie kopie będą rejestrowały się od razu bez możliwości
wyboru to jedynym wyjściem będzie zamówienie SC2 z zagranicy).

Głosy według mnie fatalne, w dodatku teksty dosłownie tłumaczone. Najgorsze to Thor i
Raven/Kruk.


Ściągasz klienta jakiego chcesz nawet może być Chiński ;p co do polonizacji jedynie Duch przypadł mi do gustu a resztę aktorów którzy podkładają głosy gdzieś już słyszałem i średnio mi się to widzi no ale to beta i mam nadzieje że po apelach na forum battle.net w sekcji beta Blizzard będzie wszystko poprawiał stopniowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po obejrzeniu paru gameplay i przeczytaniu sytuacji na różnych forach niestety raczej te 4 miechy to zajmie doprowadzenie do ładu bo żaden jak na razie scenariusz dotyczący imby terran i zergów się nie sprawdził - wszystko idzie odeprzeć w przeciwieństwie do protosów .Jak ci zaczną spamować carriery i void ray to masakra. Na początku to jeszcze w wcześniejszych tier to nawet ładnie ale wystarczy dobić do tier 2.5 i mamy sytuację z DoW 1 czyli spamfest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2010 o 12:22, Numenpl napisał:

te 4 miechy to zajmie doprowadzenie do ładu bo żaden jak na razie scenariusz dotyczący
imby terran i zergów się nie sprawdził - wszystko idzie odeprzeć w przeciwieństwie do
protosów .


No i po to sa wlasnie beta testy, zeby takie rzeczy odkryc. A znajac Blizzarda wo wyciagnie z tego wnioski i poprawi balans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2010 o 12:53, Numenpl napisał:

próbki protossów w wersji pl
http://www.starcraft2.net.pl/portal/sc2/1/924/Protosi_gadaja_po_polsku.html
o dziwo moim zdaniem o niebo lepiej od terran


Faktycznie lepiej, ale to nie znaczy że dobrze. Całe to tłumaczenie jest jakieś... zgrzebne, nie wiem dlaczego Blizz tak się uparł na drogi i pracochłonny dubbing, skoro kinowe spolszczenie byłoby w sam raz. Zresztą gracze i tak będą potem ściągali angielską wersję z BN, albo instalowali te pakiety językowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2010 o 10:17, luzac napisał:

Wybacz, nie będę specjalnie się rejestrował. Mogłeś przytoczyć jakiś fragment.


"I played my friends SC2 closed beta several times and finally got into a beta under my account.
I gotta say, it''s not as exciting as I thought It would be.
I''m really used to the crawler instant action system and in my opinion, it''s the best system, but that''s just me ^^
I ended up giving my beta access for SC2 to a class mate (I will play casually) and will remain in C&C4 beta as my primary RTS.
Anyone else have a chance to compare them both yet?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I na podstawie jedenej opinii stwierdziłeś, że c&c4 >>>> sc2? Na dodatek nie grając w tego drugiego, doprawdy zaczynam się zastanawiać, czy ty trolujeszy czy naprawde jesteś taki zaślepiony ((czy. skretyniały), że w to wierzysz. Daj spokój i idź graj w boskie DoW2 i C&C, a nie zawracasz ludziom głowy swoimi wypocinami. Btw znowu zaczynasz spamować swoje pseudotrolskie posty, mało Ci degrada? Czemu na tym forum nie ma opcji ignorowania użytkowników, eh :/

A w ogóle to dużo naszych rodaków dostało się do bety? Jakiś taki mały ruch jest na polskich forach, czyżby wszyscy tak się wciągnęli w grę, że zapomnieli podzieliść się opiniami? : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2010 o 03:08, Teokrata napisał:

http://forums.commandandconquer.com/jforum/posts/list/34882.page

beta C&C 4 lepsza od Starcrafta 2 - LOLOLOLOL


Nie za dużo tych "OL"-ów nastukałeś?
Miłośnik serii AoE powie ci, że to AoE jest najlepsze, miłośnik C&C4 powie, że to C&C4 jest najlepsze, miłośnik Starcrafta 2 będzie się betą zachwycał.

Co ty właściwie chcesz udowodnić? Że różne typy RTS-ów trafiają w różne gusta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Połataj mnie, dobra?
Sprowadź mnie z powrotem do waaalki!

Damn it. To mówicie kto kupuje SC2 ang? Składamy się na koszty przesyłki? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast siedzę na różnych forach i stronach ,a tam przeważnie na temat nowego C&C głównie przeważają negatywne opinie.I się nie dziwię patrząc na całą serię DoW i CoH i ich balans.

Trudno powiedzieć głównie dostały "szychy" ale parę użytkowników tego forum dostało/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2010 o 13:54, Principes napisał:

Co ty właściwie chcesz udowodnić? Że różne typy RTS-ów trafiają w różne gusta?


chodzi o to ze to jest nieliczna z osob ktora grala w obie bety wiec ma prownanie. powiem ci szczerze ze jak starcraft wyszedl to byal swietna gra, przelom. natomiast dwojka nie bedzie lepsza - po kilkunastulatach nie unowoczesnili schematu rozgrywki. juz sa narzekania na ogromne spamy w becie. zmienili grafike na cos po prostu strasznego: juz nawet nie chodzi o to ze jest kolorowo platikowo itp tylko ze to wogole nie wyglada jak wojna - widziales siege tank czy battlecruisera a te nowe - co to ma byc? wiec podsumujmy - ten sam model rozgrywki co kiedys (ze wszystkimi jego wadami) ale gorsza grafika. single player? odgrzewany kotlet z brood wars. wniosek - sorry ale jak bede chcial zagrac w starcrafta to zagram w jedynke, po LANie. ta gra blizzarda sie sprzeda i to pewnie w millionach tak jak WOW co wcale nie znaczy, ze jest dobra. ci bardziej wymagajacy i przedewszystkim starsi gracze nie dadza sobie takiego gniota wcisnac. wiesz jaka jest najwieksza roznica miedzy C&C4 a SC2 ? taka ze C&C4 to gra nowoczesna to postep, rozwoj, jakis przelom w gatunku, tak jak pierwszy Starcraft czy warcraft III kiedy wyszly. SC2 to tylko stary starcraft w grafice ktora spodoba sie dzisiejszym dzieciakom wychowanym na teletubisiach i pokemonach dla mnie to syf.

For the glory of Chaos - let the forum burn in FLAME !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2010 o 14:04, Numenpl napisał:

Ja natomiast siedzę na różnych forach i stronach ,a tam przeważnie na temat nowego C&C
głównie przeważają negatywne opinie.


wiekszosc beta testerow C&C 4 wypowiada sie pozytywnie. Narzekaja tylko Ci co uwielbiali bunkrowac sie w bazach i wygrywac spamem mamutow lub innych "super jednostek" bo w nowym C&C sie tak nie da.
niech sobie kupia SC 2 :-PPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2010 o 14:17, Teokrata napisał:

jakis przelom w
gatunku, tak jak pierwszy Starcraft czy warcraft III kiedy wyszly. SC2 to tylko stary
starcraft w grafice ktora spodoba sie dzisiejszym dzieciakom wychowanym na teletubisiach
i pokemonach dla mnie to syf.


Starcraft niby był przełomem gatunku? Hahah, dobre sobie. Jestem wielkim fanem Starcrafta, ale nigdy nie uważałem żeby wprowadził coś świeżego. Starcraft to można powiedzieć jedynie podsumowanie prostoty i strategii przy doskonałym balansie i odmiennych stronach konfliktu. Niewiele rzeczy wprowadził nowych a mimo to był świetną grą. Z SC2 może być podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem dorzucić swoje trzy grosze:

Dnia 19.02.2010 o 14:17, Teokrata napisał:

chodzi o to ze to jest nieliczna z osob ktora grala w obie bety wiec ma prownanie. powiem
ci szczerze ze jak starcraft wyszedl to byal swietna gra, przelom. natomiast dwojka nie
bedzie lepsza - po kilkunastulatach nie unowoczesnili schematu rozgrywki.

No i? Chcesz innego stylu rozgrywki - poszukaj innej gry. Akurat to, że niewiele się zmieniło dla wielu fanów jest zaletą, dla innych wadą. Proste.

Dnia 19.02.2010 o 14:17, Teokrata napisał:

juz sa narzekania
na ogromne spamy w becie.

To tylko beta, więc jeszcze wiele się może zmienić. Jak zwykle też po premierze czeka nas sporo patchy co jakiś czas, przez co balans jeszcze będzie tak się zmieniał, że wszystko w balansie może być zupełnie niepodobne do tego, co jest teraz.

Dnia 19.02.2010 o 14:17, Teokrata napisał:

single player? odgrzewany kotlet z brood wars.

Polecam śledzić materiały dotyczące singla. Single naprawdę będzie rozbudowany w porównaniu do tego, co było kiedyś (dostępność jednostek, które nie trafiły do armii w multi czy możliwość wyboru kiedy jakie zadania dodatkowe wykonujemy, które nie są serią skirmishy itd.).

Dnia 19.02.2010 o 14:17, Teokrata napisał:


For the glory of Chaos - let the forum burn in FLAME !!!

To już naprawdę jest żałosne. I co próbujesz udowodnić? Obie gry bardzo się różnią stylem rozgrywki i mogą się spodobać zupełnie innym grupom graczy. Poza tym to SC2 będzie grą, w którą przez lata ludzie będą grać na multi (żywotność takiego C&C4 w sieci nie będzie trwała latami, EA dość szybko odcinka support swoich gier, poza tym nawet seria C&C ostatnimi czasy wychodzi niemal taśmowo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2010 o 14:17, Teokrata napisał:

powiem
ci szczerze ze jak starcraft wyszedl to byal swietna gra, przelom.


Chyba nikt, nigdzie i nigdy nie uważał Starcrafta za przełom w momencie premiery. Ceniono ten tytuł za zacny tryb multiplayer i różnorodność ras - tylko tyle i aż tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.02.2010 o 14:17, Teokrata napisał:

SC2 to tylko stary
starcraft w grafice ktora spodoba sie dzisiejszym dzieciakom wychowanym na teletubisiach
i pokemonach dla mnie to syf.

For the glory of Chaos - let the forum burn in FLAME !!!


Jak juz wyzej ludzie napisali, moca Blizza nie jest i nigy nie byla innowacyjnosc a jest i byla miodna grywalnosc. I tego wlasnie oczekujemy. Dziekuje, ze przyrownales mnie 33 letniego faceta do dzieciaka wychowanego na teletubisiach i pokemonach. Naprawde nie musiales mi tak schlebiac.

Najlepiej bedzie jak zajmiesz sie kotletem C&C4 a my sobie tutaj bedziemy cieszyc sie jak dzieci z SC2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2010 o 14:17, Teokrata napisał:

...
single player? odgrzewany kotlet z brood wars.


Mówimy tu o kontynuacji najlepszego pod względem fabuły RTSa w historii tego gatunku.
Innymi słowy... You''re delusional.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować