Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

StarCraft 2 - temat ogólny [M]

10149 postów w tym temacie

Dnia 18.02.2010 o 00:35, Numenpl napisał:

a wysłałeś im konfigurację twego kompa w SC2 Beta bo bez tego nie wezmą cię pod uwagę
bo klucz do bety jest metodą losową rozdawany i jedynym korzystnym modyfikatorem dla
ciebie jest sprzęt a nie ilość gier!!


Oczywiście, że wysłałem :). Skoro korzystnym modyfikatorem jest sprzęt to dla mnie całkiem dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2010 o 13:57, Abomek napisał:

Ktos mily zuploadowal theme z menu bety - http://www.youtube.com/watch?v=g_1U7L_uDA4&fmt=18


Jak dla mnie... porywający, motywujący, epicki. Dokładnie taki, jaki być powinien.
Może nie ma w nim jakiegoś wielkiego poruszającego Piękna, w końcu to nie Hans Zimmer :-), ale nie o to przecież chodziło.
Generalnie jestem na TAK. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2010 o 20:17, Dann napisał:

Może nie ma w nim jakiegoś wielkiego poruszającego Piękna, w końcu to nie Hans Zimmer
:-), ale nie o to przecież chodziło.


Hans Zimmer suxx. Dziękuję za uwagę :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2010 o 20:04, M1k3 napisał:

> Ktos mily zuploadowal theme z menu bety - http://www.youtube.com/watch?v=g_1U7L_uDA4&fmt=18


Zastanawiam się, czemu wszędzie wciskają teraz te chóry i symfonię. Czy tylko ja uważam,
że muzyka w nowych grach blizza zwyczajnie ssie?

Akurat symfonia w grach RTS pasuje i to jak najbardziej poza tym nie przesadzaj weź kliknij na link który podałem słychać nowy terran theme w tle!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2010 o 19:01, Numenpl napisał:

Dla tych co nie mają klucza a chcą wiedzieć statystyki jednostek proszę tu macie link
do filmiku z nimi
http://www.youtube.com/watch?v=qRdOwVfzaE0


Hehe
And fuck anybody that says: Terran music sucks. I love this music: nice, simple, good.

:-)

Ja właśnie, zanim jeszcze to powiedział, zwróciłem uwagę na muzykę Terran w tle i od razu mi się spodobała.
Zawsze to jakieś umilenie czekania na full wersję. :-)
Dzięki za linka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety muszę powiedzieć, że muzyka Terran jest trochę do bani. W niczym nie przypomina wesołego space rocka z jedynki. Kawałki jeden i dwa są jeszcze ok, ale w miarę postępów jest coraz gorzej. Bardziej to jak maudlin of the Well.

Ale za to Zergowie i Protossi są jak najbardziej w porządku.

BTW akurat Zimmera momentami słychać w Hyperion Overture. Też nie mieli lepszej inspiracji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2010 o 20:31, Dann napisał:

Fuck anybody that says: Hans Zimmer suxx.


Yeah, and fuck you, too!

:P

Tak swoją drogą, to akurat Hyperion Overture ma fragment wręcz zerżnięty z Zimmera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na filmikach sobie posłuchałem
StarCraft II - Wings of Liberty Main Theme - jak dla mnie 6/6
i jakiś z theme terran 6/6 fajna melodyjka na gitarze wpada w ucho
co do reszty terran to nie wiem co powiedzieć - trudno mi znaleźć filmiku z pozostałymi utworami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2010 o 20:37, Numenpl napisał:

StarCraft II - Wings of Liberty Main Theme - jak dla mnie 6/6


Akurat świetny motyw, ładnie nawiązuje do muzyki z menu z jedynki i czerpie z utworów z "Echoes of War".

Dnia 18.02.2010 o 20:37, Numenpl napisał:

i jakiś z theme terran 6/6 fajna melodyjka na gitarze wpada w ucho


Generalnie to przyjemne utwory, ale bardziej pasuje do prog-rockowych zagrywek z zespołu maudlin of the Well niż do Terran.

Dnia 18.02.2010 o 20:37, Numenpl napisał:

co do reszty terran to nie wiem co powiedzieć - trudno mi znaleźć filmiku z pozostałymi
utworami


Polecam Protoss Theme 01, akurat słychać w nim malutkie fragmenty z pierwszego gameplaya, jaki został opublikowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2010 o 20:37, Numenpl napisał:

na filmikach sobie posłuchałem
StarCraft II - Wings of Liberty Main Theme - jak dla mnie 6/6


Ja maksymalnej może jednak nie dam... max ocenę rezerwuję sobie tylko dla dwóch, może trzech partytur (w tym jednej Hansa Zimmera :-)).
Natomiast 5,5/6 jak najbardziej.

Dnia 18.02.2010 o 20:37, Numenpl napisał:

i jakiś z theme terran 6/6 fajna melodyjka na gitarze wpada w ucho


Tak jak ten gość powiedział: miła, prosta, dobra. Taka jaka być powinna. Też 5,5/6. ;-)

Dnia 18.02.2010 o 20:37, Numenpl napisał:

co do reszty terran to nie wiem co powiedzieć - trudno mi znaleźć filmiku z pozostałymi
utworami


Ja zakładam, że będą one na zbliżonym poziomie. Powinno być OK.

A dodam tu jeszcze fakt, że jeśli idzie o muzykę z SC1, największe wrażenie zrobiła na mnie muzyka Protossów z Brood War''a.
http://www.youtube.com/watch?v=V6GyEpUjB0Q

Szczególnie polecam fragment od 3.10... niesamowity !!
Anyway, mam nadzieję, że muzyka Protossów w SC2 będzie równie dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten main theme wcale nie jest zły, on po prostu nie pasuje do StarCrafta. Nie cierpię, jak się wciska gdzie popadnie taką "epicką" muzykę. SC to nie miejsce dla czegoś takiego, won mi z tym! Ale słucha się nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tego brakuje! Kurczę, ten utwór to dla mnie esencja StarCrafta i zabrakło jej ;(.

Feallan---> Niestety Blizzard poza stylem graficznym swoich produkcji zmienił także podejście do muzyki i doszło wielu nowych kompozytorów, którzy już nie dorównują dawnym dziełom Stafforda i Alpera :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo w Muzyka terran ma jedną w becie ma jedną wadę bo odsłuchaniu 4 razy theme 1 przestałem odróżniać od pozostałych 1 kawałek dobra ale reszta za bardzo przypomina ten pierwszy nie idzie ich odróżnić!! Poza tym taka melodyjka podczas walki nie pasuje ani trochę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować