Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

StarCraft 2 - temat ogólny [M]

10149 postów w tym temacie

Dnia 13.07.2012 o 13:47, Demagol napisał:

Jakby co, to mogę ci wysłać klucz, to sprawdzisz, czy działa.


Spoiler

Artur.ostrowski94@gmail.com


Chętnie sprawdzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posłałem maila, sprawdź skrzynkę. Gdyby żaden z kluczy nie działał, to mi powiedz, mogłem się rąbnąć w przepisywaniu kodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To miłej zabawy. Ja do niej wrócę dopiero jak wyjdzie Heart of the Swarm :D.

Zresztą, czemu niby te klucze miałyby nie działać, jak do pudełek z grami Blizz wciąż pakuje klucze trialowe do WoW-a? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy ktos już wie, czy sezon jest zamknięty i nie da się awansować? są podane gdzies daty zakończenia sezonów i rozpoczecia nowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2012 o 16:36, Paweuu napisał:

czy ktos już wie, czy sezon jest zamknięty i nie da się awansować? są podane gdzies daty
zakończenia sezonów i rozpoczecia nowego?


Sezon jest otwartyy i da się awansować. Blokady sezonów wystepuja co 2 miesiące, a ten obecny trwa chyba jakiś miesiąc. Dokładnie nie wiem, bo nie zwracam na to uwagi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2012 o 17:41, Feno napisał:

Sezon jest otwartyy i da się awansować. Blokady sezonów wystepuja co 2 miesiące, a ten
obecny trwa chyba jakiś miesiąc. Dokładnie nie wiem, bo nie zwracam na to uwagi ;)


Różne sezony mają różne okresy trwania, zazwyczaj z tego co pamiętam sezon trwa więcej niż 2 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2012 o 16:36, Paweuu napisał:

czy ktos już wie, czy sezon jest zamknięty i nie da się awansować? są podane gdzies daty
zakończenia sezonów i rozpoczecia nowego?

W każdym razie na stronie battle.net SC2 jak sezon będzie zbliżać się ku końcowi zostanie podana odpowiednia informacja w newsach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2012 o 13:36, Wojman napisał:

Różne sezony mają różne okresy trwania, zazwyczaj z tego co pamiętam sezon trwa więcej
niż 2 miesiące.


Na początku tak było. Teraz każdy trwa około 2 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

miałem własnie dziwnego buga podczas gry, kolosy ani immortale nie mogły wyjść z robo, progres zatrzymywał się na 100% i po prostu stał - mam napisać jakiegoś ticketa do supportu czy może olać problem? zdarza się mi to drugi raz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2012 o 19:22, Paweuu napisał:

miałem własnie dziwnego buga podczas gry, kolosy ani immortale nie mogły wyjść z robo,
progres zatrzymywał się na 100% i po prostu stał - mam napisać jakiegoś ticketa do supportu
czy może olać problem? zdarza się mi to drugi raz..

albo ktoś tobie zniszczył pylony i wpadłeś na czerwony supply albo wyjście z robo zostało zablokowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może i tak było cholera.. myślałem ze kolosy moga smyrać ponad budynkami - dzięki za zwrócenie uwagi na to :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Global StarCraft II League Seson 3 Code S finals !!! SK MC vs LG-IM SEED
Nic dodać nic ująć. Ostatnio takie emocje towarzyszyły mi podczas meczu Portugalia vs Hiszpania, gdzie tak bardzo chciałem by to drużyna z Ronaldo na czele przeszła do finału ;) AAAAAAAAAAAA zaczyna się
Licze na MC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2012 o 17:18, Akoss-94 napisał:

Czy to ty dałeś się dziś zaskoczyć? :P Można twój battle.tag? Dziś właśnie kupiłem kluczyk
:D

Ta. Myślałem, że będzie grał 6poola więc chciałem zrobić walla, wybornić i push. On nie zagrał to ja dla funu chciałem go canonować ;p
mAnge 781

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować