Zaloguj się, aby obserwować  
solki

Warhammer Online: Age of Reckoning

2590 postów w tym temacie

Pff jeszcze nikt nie wrzucił tu zięcia edycji kolekcjonerskiej wiec...
Wprawdzie do premiery jeszcze daleko to ja już zastanawiałem się kim grać:P mam spory dylemat pomiędzy Magusem i Szamanem goblinów, a może bright wizard?

20080330112140

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem niemal pewny, że będę grał Imperialnym Warrior Priestem. Zawsze lubiłem grać liderami, herosami na polu bitwy itd. i myślę, że to będzie dla mnie dobry wybór. Na pewno będzie miał sporo buffów, ale też dobre umiejętności bojowe. Duży balans w tej klasie obowiązkowy, średni pancerz, jednoręczny młot, świetne buffy i jazda w centrum pola bitwy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2008 o 21:48, Samurai Nobuke napisał:

Ja jestem niemal pewny, że będę grał Imperialnym Warrior Priestem. Zawsze lubiłem grać
liderami, herosami na polu bitwy itd. i myślę, że to będzie dla mnie dobry wybór. Na
pewno będzie miał sporo buffów, ale też dobre umiejętności bojowe. Duży balans w tej
klasie obowiązkowy, średni pancerz, jednoręczny młot, świetne buffy i jazda w centrum
pola bitwy ;)

to ja wole w ogóle odwrotny styl gry niż ty będę grał high elf Shadow warror^^ pułapki, przenikanie na tyły wroga, zasadzki, szybka walka, to kocham:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I to mi się podoba, że każdy ma swój styl gry ;) To idzie dobrą drogą. Mam nadzieję, że Warhammerze nie będzie tylko parę klas super zmasterowanych, tylko każda będzie dobra. Każdy będzie wybierał klasy nie wg. statystyk tylko wg. swoich upodobań i swojego własnego stylu gry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh, mam nadzieje, że te trzy dyszki które przeznaczyłem na pre-order packa nie pójdą na marne i w otwartą betę będę mógł tłuc do upadłego :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2008 o 22:39, Mistic napisał:

Eh, mam nadzieje, że te trzy dyszki które przeznaczyłem na pre-order packa nie pójdą
na marne i w otwartą betę będę mógł tłuc do upadłego :]


A kiedy będzie otwrta beta?
Pre-order pack jest dostępny tylko w sklepie gram.pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2008 o 11:18, T34 napisał:

A kiedy będzie otwrta beta?


Dzisiaj widziałem na którymś z portali news, że open beta rozpocznie się na początku lata.

Dnia 31.03.2008 o 11:18, T34 napisał:

Pre-order pack jest dostępny tylko w sklepie gram.pl?


Nie tylko, w ultimie jest, albo raczej była, w sklepach też miał się pojawić, m.in. w Empiku, ale ilość jest ograniczona bo bodajże tylko 600 sztuk na Polskę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2008 o 15:48, zoltriks napisał:

A na gram.pl nie będzie już pre-order pack dostępny?


Byl ,ale juz nima
Jesli jestes z Wawy poszukaj w tamtejszych empikach lub jesli cierpisz na nadmiar gotowki mozesz kupic na allegro za duzo wyzsza cene ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak czy siak, zobaczymy jak bedzie, zapisałem się na wersję beta...
Co do terminu wydania gry, jeszcze sporo czasu bo aż pół roku, gdyż termin premiery został przełożony na jesień 2008, jeśli tak się będzie dziać to WO będzie grą która będzie próbowała urwać onlineowych graczy takim grom jak WOW, LOTR, i Conan, bowiem wiadomo WOW ugruntowana pozycja, LOTR swoje miejsce też ma <sam w niego gram, WOW nie przypadł mi do gustu, ale jak wiadomo o gustach się nie dyskutuje> no i Conan na którego czeka wielu, ciekawym jest to, ilu z tych onlineowych graczy zastanawiało się co wybrać Conana czy Warhammera, teraz wybór jest łatwy, Conan jako nowy Online, a Warhammer później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiecie może czy gram.pl będzie miało jakaś dostawe pre orderów?? spóźniłem się w Szczecinie w ogóle tego nie ma ;( Słyszałem, że pre order oprócz wejscia na beta testy aje znizke na edycje kolekcjonerska i xp- up przez 60 min co 90. nie może byc że 600 pudełek juz poszło do graczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2008 o 19:25, Szejku napisał:

wiecie może czy gram.pl będzie miało jakaś dostawe pre orderów?? spóźniłem się w Szczecinie



No niestety na to wygląda, że tak jest, ja swojego preordera dostałem, z tego co widziałem są dwa na allegro, więc tam możesz spróbować ale licz się z tym, że słono można za to zapłacić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2008 o 21:28, mateuszbanach0 napisał:

a ta edycja za 30 zł to jest kolekcjonerska??

Widać nie zauważyłeś napisu pre-order pack.
W środku nie ma pełnej wersji gry tylko parę bajerków na przyszłość i dostęp do bety. Jak się mylę to niech mnie ktoś poprawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2008 o 22:05, mateuszbanach0 napisał:

> > a ta edycja za 30 zł to jest kolekcjonerska??
> umożliwia zakup edycji kolekcjonerskiej w Polsce

nie łapię. objaśnisz??

nie ale pre-order umożliwia ci może jakiś kod albo kupon dostaniesz nie wiem^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować