Zaloguj się, aby obserwować  
solki

Warhammer Online: Age of Reckoning

2590 postów w tym temacie

Wof, może kwestia sterowników?
Przy kompie:
AMD Phenom 8450 2.1 GHz (~2,6 GHz overclocked), GF8800GT 512, 2048 DDR2, ustawienia gry max (to co działa ;P)+ wymuszone AF na x16, AAx 8 i co się dało w panelu (sync, bufforowanie itp) nie chrupnęła mi jeszcze animacja ani też fpsy nie spadły tak abym tego odczuł. Przy scenario chaos vs ludzie też wszystko było ok.
Problemy zaczynają się dopiero przy wymuszeniu AAx16q ale z tego co rozmawiałem na ogólnym, ludzie na G8800GT przy takich samych ustawieniach również nie mają problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2008 o 22:54, Dann napisał:

Miało być EoT, ale pozwól jeszcze panie Selv, że dam panu drobną radę.
Nie staraj się więcej czytać w cudzych myślach, bo naprawdę kiepsko Ci to wychodzi.


W takim razie, lepiej uzbieraj w słowa to co chcesz przedstawić bo jak Ciebie widza tak Ciebie piszą. Jeśli Tobie chodziło o coś innego to trzeba było przedstawić inaczej. Swoje podejście przedstawiłeś dosyć jednoznacznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"The open beta servers are still down following the patch operation. Our technicians and Mythic''s developers have identified the issue and are working on the fix. We can''t give you any ETA, though.

We are sorry for the delay."


...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2008 o 23:11, Selv napisał:

W takim razie, lepiej uzbieraj w słowa to co chcesz przedstawić bo jak Ciebie widza tak
Ciebie piszą. Jeśli Tobie chodziło o coś innego to trzeba było przedstawić inaczej. Swoje
podejście przedstawiłeś dosyć jednoznacznie.


Tak, a przy okazji dzięki Tobie dowiedziałem się o sobie wielu ciekawych rzeczy ... zadziwiających rzeczy, rzekłbym.

Ale skończmy już z tym.

Po 18-tym, kiedy pogram już nieco w WARa, spróbuję coś naskrobać o tym, czy moje "podejście" rzeczywiście jest aż tak odmienne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmiany graficzne są zatrważające... moja Witchhunterka ma teraz błękitne włosy zamiast białych ^^ Poprawy w grafice jako takiej nie zauważyłem. Dodatkowych opcji graficznych też nie ma... Mam nadzieję, ze chociaż usunęli te problemy z mobami...

Bez jaj... jakby mi tak włosy zmienili w retailu, to musiałbym zaczynać od nowa.
Gief bak silver hair plx!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grafika 0 zmian ALE znikł (so far) problem z mobami i pet white liona nie wariuje w ogóle, co więcej, naprawili pet skillbar i da się wyłączać kociakowi umiejętności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"As some of you might know the open beta will end this weekend, the head start will begin and lead us into the launch on September 18th. This is how the schedule for the coming days looks:

We will close the open beta servers on Saturday afternoon at 15:00 CET. We thank you for the time you spent in the game and for your feedback which helped us to apply the last layer of polish.
If you own a Collector’s Edition Pre-Order you will be able to enter your head start code on Sunday at 1:00am CET. Also, you will be able to register your bonus items at that time. The head start for the owners of a Collector’s Edition Pre-Order will begin on Sunday afternoon.
If you own a Standard Edition Pre-Order you will be able to enter your head start code and your bonus item code on Monday at 9:00am CET. You will be able to log into the game and play as soon as your code has been validated.


Those of you who played the open beta will be able to use the same client for the head start. If you haven’t played WAR yet, make sure to download the client be ready for the game.

To be part of the head start you need an active account on our webpage www.war-europe.com. If you already have one, make sure that you know your login and password and then all you have to do is wait until you can enter the head start code.

If you don’t have an account yet, now is the time to create a new account. Even if you don’t have a head start code, you will need this account for release on September 18th.

This is going to be an interesting time for all of us. WAR is finally coming and the battles for the Warhammer world will begin.

See you on the battlefield!
"


Aj, aj, czyli jutro koniec, a ja się całkiem wczułem moim Chaos Zealotem rank/renown 5/5 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurde no teraz mam dylemat.. pogralem sobie Chosen na 7/7 renk/renown i powiem ze postac jest niezla, duzo przezywa a i zabic moze :) teraz sie bede zastanawial nad Witch elf czy Chosen xD aj nie duzo czasu zostalo, nieduzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wlasnie jestem po paru godzinach z DoK''iem... 7/5 nabiłem i o dziwo jest to healer ktory bardzo dobrze walczy, ciekawe polaczenie, a przy tym cholernie skuteczne :] Ale i tak lepiej mi sie gralo Black Orc''iem i to wlasnie nim bede gral po premierze :] Jutro jeszcze sobie popykam DoKiem te pare lvl do zamkniecia bety :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mama 1mb internet 2GB RAM, 512 Radeon i procek na obrazku^^. Wchodzę do gry loguje się , niema żadnego filmiku obrazu stoję w miecie, NPC pojawiają się za chwile i nie mogę z nimi rozmawiać, nie mogę tez się wylogować tylko C+A+D. (gram chodzi na minimalnych detalach)

20080913080330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego, gdy próbuje stworzyć konto, obok ramki E-maila pokazuje się na czerwono napis:
"The format of your e-mail address is invalid"
I nie mogę kontynuować rejestracji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, no widzisz... a mi zmienili z czarnych na srebrne również w WH... no i układ blizn również uległ zmianie, ale to nie ma znaczenia i tak dziś cała populacja serwerów zginie w niewyjaśnionych okolicznościach ;]. Zauważyłem za to poprawe efektów umiejętności, np "Trial by Pain" gdy WH stoi i strzela pare razy ze swojego "pistoleciku".
@tokix
Może spróbuj użyć innego maila. Najlepiej gmail, może nie przyjmują email''i z końcówką pl, kto wie, gdzieś już się z tym spotkałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2008 o 23:50, Selv napisał:

GOA - uczy i bawi.


To prawda grając od 18stego unikniemy znając życie paru problemów, więc zobaczymy jak będzie. Wiecie co mnie przeraża w becie ? Pustka od +Chapter3, w ogóle tam ludzi nie ma. Mam nadzieje, iż tylko takie pierdy w becie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Worlds Edge problemu nie było ale sam na przykład też nie chce iść dalej bo po prostu nie chce zobaczyć tak dużego kawałka bety. Mój arcymag 11/10 to i tak więcej niż chciałem zobaczyć ;P
Pamiętam jak kiedyś w becie Factions przeleciałem praktycznie całą i... to był błąd.
Pomijam resztę postaci na 7 (white , shadow, sword)
Do 15 pomęczę jeszcze Witch Huntera i czekam w kącie na 18.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować