Zaloguj się, aby obserwować  
solki

Warhammer Online: Age of Reckoning

2590 postów w tym temacie

Dnia 12.09.2008 o 20:57, Terrorite napisał:

Natomiast po dokonaniu platnosci, jesli znalazles sie w tej grupie 800 osob, przyjdzie
mail z kluczem do headstartu. Wiec prawdopodobnie klient beta spatchowany przez autoupdatera
wystarczy zeby grac 2 dni wczesniej.


Czyli "we is safe". W poniedziałek rano szybki przelew internetowy i mamy headstarta :) Niech tylko GOA nie zawali sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2008 o 19:52, zawcia napisał:

Hm...powiedziałbym, że grając TYLKO miesiąc (no chyba, że zdążyłeś nabić 80 w tym czasie:)
jesteś jednym z tych, którym gra po prostu nie przypadła do gustu, a nie jednym z tych,
którym się znudziła z racji tzw. braku end contentu, czy różnych sytuacji nazywanych
bugami:P


To sprawdź definicję buga. Te mogą się zdarzyć i na 1 poziomie, i na maxymalnym. A w AoCu takowych ci dostatek. I jeżeli wielu różnych błędów doświadczyłem do 40 poziomu, to naprawdę boję się myśleć o tym, co dzieje się dalej. Ale to nie bugi zadecydowały o mojej rezygnacji, a postawa devsów, którzy prośby, sugestie, postulaty graczy mieli (może już nie mają, nie wiem) głęboko w de i radośnie zwodzili ich kolejnymi obietnicami unikając odpowiedzi na zadawane pytania. I jeszcze te liściki od game directora, w których rozpływał się nad boskością gry. Hipokryzja w mistrzowskim wydaniu. :)
Mam nadzieję, że coś takiego ominie WARa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2008 o 21:45, Tokix napisał:

Tak. Sama gra wystarczy.
Ew. potem pre paid, jeżeli będziesz chciał kontynuować przygodę z War''em. : )


Super w takim razie zamawiam i dokonuję przelewu. Niach niach. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2008 o 22:01, zawcia napisał:

Teraz to wszyscy testują nerwy :P


Ja już się akurat nagrałem, prawie 9 lvl więc co nieco już zwiedziłem. Teraz pozostaje wbijać na oficjalne serwery...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem pewną zależność: gdy odpalam WARa saomoistnie ścisza mi się wave w regulacji głośności prawie do minimum...jaka może być tego przyczyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2008 o 22:05, oOreVenOo napisał:

> Teraz to wszyscy testują nerwy :P

Ja już się akurat nagrałem, prawie 9 lvl więc co nieco już zwiedziłem. Teraz pozostaje
wbijać na oficjalne serwery...:)



no widzisz, ja tylko closed beta, a open jeszcze nie miałem okazji i czekam teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2008 o 22:00, oOreVenOo napisał:

Po testuj lepiej szamana, to jest jazda dopiero...xD


aj za duzo sie w lineage 2 nagralem casterami :D teraz ich omijam bo wiem, ze jak znowu zaczne grac to nie przestane xD

jak chwile pogralem CHosen to spodobalo mi sie jedno, na scenariuszu gdzie wszyscy byli 10lvl a tylko ja biedaczek na 3... i tak dosc dlugo przezywalem :D nie powiem zebym mogl kogos zabic, ale moja zywotnosc byla wieksza nawet od tej jak mialem na 11lvl witch elfa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpierw do nerfa to idzie Bright Wizard, chociaż jak mam być szczery to chyba najbardziej imba jest szamanek. Olbrzymi heal + ostry dmg robią sieczkę. Zawsze na RvR jest minimum 5 szamanów, istna miazga.

@Onybic

Bleh, L2 sux na pełnej linii. Miałem Scouta na 79 lvl i całe S grade, daj spokój zmarnowałem czas w tej grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2008 o 22:14, oOreVenOo napisał:

Bleh, L2 sux na pełnej linii. Miałem Scouta na 79 lvl i całe S grade, daj spokój zmarnowałem
czas w tej grze.

mi to mowisz xD gra masakrycznie wciagajaca.. istna farma po prostu.

no a co do nerf sticka to ja bym elfiego maga/healera dal na pierwszy ogien.. rozumiem jest mocny, ale zebym ja grajac witch elfem (ktory jest mowiac szczerze do odstrzalu casterow) nie potrafie dobic takiego bo sie ulecza za szybko a jak mnie juz trafi czarem to padam z miejsca prawie ;e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, iż heal w tej grze jak i większość skilli to instanty, nie wspomnę o skillach za morale np u szamana Divine Favor czyli +500 heal więc ostro. Tak czy siak mechanika gry mi odpowiada, nie ma to jak dynamiczna akcja. Jutro śmignę sobie po 1GB ram bo kurcze 2GB dla tej gry to trochę maławo, potrafi przyciąć czasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bright ma olbrzymi DPS ale w starciach w których występuje mało osób po prostu się składa. Wystarczy, ze usiądzie na nim jeden meele dps. Natomiast szaman i arcymag, rety, cuda da się tym robić bo klasy są tak mobilne że aż szok.
Może na wyższych poziomach to się troszkę zmieni ale do 11lv nie ma sobie klasa równych.
PVE tez, świetnie się soluje championów.
Jak wstaną serwery to zahexuj mocny cel, rzuć na siebie heale, hex który redukuje dmg wroga o 50% i odwróć się od niego plecami.
Spowoduje to, że nie zdejmiesz tego ostatniego hexa auto atakiem. Po 15s odwracasz się, powtarzasz wszystko i się odwracasz :D
Wczoraj polowałem tak na championów, spory mają drop itemków :))

Edit: gdzie Tobie przycina? Mam 2gb, VisteB32bit, wymuszone AF x16 i AA x8q. Zero przycinek w 1440x900.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2008 o 22:22, Selv napisał:

Wczoraj polowałem tak na championów, spory mają drop itemków :))


Aż sprawdzę. :)

Dnia 12.09.2008 o 22:22, Selv napisał:

Edit: gdzie Tobie przycina? Mam 2gb, VisteB32bit, wymuszone AF x16 i AA x8q. Zero przycinek
w 1440x900.


Dokładnie obszar PQ3 w Chapter 3 dla Greenskins. Masakra, wcześniej gra chodziła normalnie ale tamte okolice to lekka średniawka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Propo przycinek... Athlon X2 5400+ (2.8ghz), 2gb ram, Radeon 4850, win XP, 1024x768, komputer czysty (brak spyware i wirusów) i zdarzało mi się że miałem 20 fps przy niewielkiej bitewce (20x20) w rejonie RvR u empire/chaos. WTF?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miało być EoT, ale pozwól jeszcze panie Selv, że dam panu drobną radę.
Nie staraj się więcej czytać w cudzych myślach, bo naprawdę kiepsko Ci to wychodzi.

Momentami jak czytam Twoje posty, to nie wiedzieć dlaczego, ale przypomina mi się scenka z obrad sejmu w filmie "Dzień Świra".


PS. Natomiast co do samej gry, to rzeczywiście nie ma sensu dalej teoretyzować. Po prostu: kupię, zagram, ocenię (w takiej kolejności, nie w innej ;-)).
Jeśli gra pod względem ilości absurdów, tak w sferze fabuły jak i mechaniki itd., będzie choć trochę dorównywała WoW, to może faktycznie długo w nią nie pogram. Zawsze pozostaję parę dobrze zapowiadających się cRPGów.
Ale zobaczę jak zobaczę. Do premiery już tylko kilka dni.

In the meantime…This is where I get off.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować