Zaloguj się, aby obserwować  
solki

Warhammer Online: Age of Reckoning

2590 postów w tym temacie

Dnia 12.09.2008 o 18:49, Tokix napisał:

A może koniec tego dobrego ? : P
Tj Bety.
Czas na oryginała ^^?


A nie miały być przypadkiem do jutra :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2008 o 19:12, EmperorKaligula napisał:

jakies zrodlo tej informacji ?


Doświadczenia empiryczne i szara lista serwerów w menu WARa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2008 o 19:17, lordfett napisał:

> jakies zrodlo tej informacji ?

Doświadczenia empiryczne i szara lista serwerów w menu WARa :P

eeee to jaki sens wypościć nowego patcha? jeśli się chce zamknąć serwery^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z pre-orderami i kluczami headstart na gramie? Jest ich 800 dla pierwszych osób, które z góry opłacą zamówienie. Informacje o zamówieniu mają przyjść 5 dni przed premierą, czyli jutro. Więc pierwszych 800 osób, które jutro grę opłacą dostaną klucze? Czy może można było opłacać grę już dawno temu a ja to przegapiłem? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2008 o 19:21, Astropath napisał:

Jak to jest z pre-orderami i kluczami headstart na gramie? Jest ich 800 dla pierwszych
osób, które z góry opłacą zamówienie.


Dokładnie i nie wiesz, nawet opłacając z góry czy będziesz w gronie tych 800 czy też nie. Na ultimie takie klucze dostawali wszyscy, niezależnie od wybranej formy płatności. Niestety dzisiaj klucze albo się skończyły albo po prostu już za mało czasu zostało do premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2008 o 19:33, ^RaZZieL^ napisał:

Dokładnie i nie wiesz, nawet opłacając z góry czy będziesz w gronie tych 800 czy też
nie. Na ultimie takie klucze dostawali wszyscy, niezależnie od wybranej formy płatności.
Niestety dzisiaj klucze albo się skończyły albo po prostu już za mało czasu zostało do
premiery.


Poczatkowo planowałem kupić w Empiku, żeby mieć grę w dniu premiery (i nie czekać na dostawę), ale w końcu zdecydowałem się na pre-order dla headstartu. Jeśli teraz nie dostanę headstartu, to będzie porażka totalna, bo znając moje szczęście (i motywy z pre-orderami w przeszłości) kurier pewnie nie wyrobi się na piątek i grę dostanę po niedzieli. Chcę zacząć grać od tego poniedziałku a wyjdzie na to, że zacznę za tydzień :] Ale bądźmy dobrej myśli.

Propo leżących serwerów. Początkowo patch miał być wprowadzony wczoraj wieczorem, ale GOA zrezygnowała z tego, by w godzinach szczytu nie odcinać graczy od gry na pełną godzinę, którą zajęłoby zaimplementowanie patcha. Mieli to zrobić rano, ale mieli powody by to przesunąć. I w sumie odcieli nas na... ile to już 3-4h? W ciągu tygodnia niewiele grałem (jedna postać do 9 lvl) i miałem nadzieję, że dziś wieczór i przez sobotę to odbiję a tu... <no comment> :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.09.2008 o 19:45, Astropath napisał:

Propo leżących serwerów. Początkowo patch miał być wprowadzony wczoraj wieczorem, ale
GOA zrezygnowała z tego, by w godzinach szczytu nie odcinać graczy od gry na pełną godzinę,
którą zajęłoby zaimplementowanie patcha. Mieli to zrobić rano, ale mieli powody by to
przesunąć. I w sumie odcieli nas na... ile to już 3-4h? W ciągu tygodnia niewiele grałem
(jedna postać do 9 lvl) i miałem nadzieję,


Też miałem taką nadzieję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2008 o 19:17, lordfett napisał:

Doświadczenia empiryczne i szara lista serwerów w menu WARa :P


bez urazy ale to nic nie warte argumenty... a szara lista serverow jest dlatego ze po prawej jest napis ze servery sa narazie offline

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2008 o 17:28, damianvs napisał:

Ja doskonale wiem, dlaczego AoC poległ, sam w niego przez miesiąc grałem. Co nie zmienia
faktu, że z ochami i achami na temat WARa moim zdaniem lepiej się jakiś czas wstrzymać,
bo nikt z nas tej gry po prostu dobrze jeszcze nie zna, a poza tym nie mamy pojęcia,
jak devsi się zajmą grą i graczami.



Hm...powiedziałbym, że grając TYLKO miesiąc (no chyba, że zdążyłeś nabić 80 w tym czasie:) jesteś jednym z tych, którym gra po prostu nie przypadła do gustu, a nie jednym z tych, którym się znudziła z racji tzw. braku end contentu, czy różnych sytuacji nazywanych bugami:P

@oOreVenOo
>Nikt WARem się nie podnieca, gra jest oceniana obiektywnie i nie da się jej porównać do WoWa.

Mimo wszystko panuje tendencja przy wielu nowych MMO, że ludzie mówią "ta gra zmiażdży WoWa"

@Selv

>Jeśli będziesz szukał następcy w WoWa to poczekaj na WotlK bo ta gra nie jest następcą a równoległa linią która wiedzie ku czemuś innemu. Zawiedziesz się tylko niepotrzebniei. Sam nie rozumiem, czemu ludzie np: odchodzą z WoWa aby szukać tego co w WoWie było/jest :)


coś w tym jest...i wpadają w pułapkę poszukiwania ideału :>

@Astropath

>Nie działa. Coś popsuli. Mam nadzieję, że po prostu konieczne były dodatkowe poprawki i trochę się to przedłuża. Bo jeśli mają takie problemy ze zwykłym załadowaniem patcha, to Boże miej nas w swojej opiece !

skąd my to znamy...skrócenie bety też by stawiało Mythic w wyjątkowo złym świetle w szczególności patrząc na to co wydarzyło się na początku ob.

Nie miałbym nic do tego, tylko właśnie teraz dopiero mam okazję przetestować ob, albo miałbym :) i czuję się jakby ktoś mi zakosił cukierek sprzed nosa :D


BTW.

"As you will have noticed the open beta servers are still down following the patch operation. Our technicians are working on the issue and we expect to be able to reopen them shortly. We are sorry for the delay."

Hm...jest i nasza odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2008 o 19:52, zawcia napisał:

"As you will have noticed the open beta servers are still down following the patch
operation. Our technicians are working on the issue and we expect to be able to reopen
them shortly. We are sorry for the delay."


Po przetłumaczeniu na PL i, wycięciu paru zbędnych rzeczy wychodzi:
"Skoro już zauważyliście, że gra nie działa - zaraz ją naprawimy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2008 o 19:21, Astropath napisał:

Jak to jest z pre-orderami i kluczami headstart na gramie? Jest ich 800 dla pierwszych
osób, które z góry opłacą zamówienie. Informacje o zamówieniu mają przyjść 5 dni przed
premierą, czyli jutro. Więc pierwszych 800 osób, które jutro grę opłacą dostaną klucze?
Czy może można było opłacać grę już dawno temu a ja to przegapiłem? :/


Dzwonilem specjalnie w tej sprawie do gram.pl. Wiec wyglada to tak ze jeszcze za klienta placic nie mozna, maile z informacja o platnosci przyjda prawdopodobnie w poniedzialek gdyz oni nie licza tych 2 dni wczesniejszych jako daty startowej. Dla nich start WH to 18.09. Natomiast po dokonaniu platnosci, jesli znalazles sie w tej grupie 800 osob, przyjdzie mail z kluczem do headstartu. Wiec prawdopodobnie klient beta spatchowany przez autoupdatera wystarczy zeby grac 2 dni wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2008 o 19:58, Wielki Bubba napisał:

Ja zamówiłem w nie powiem którym sklepie ale pewnie każdy już się domyśla i dostałem
już klucz do headstartu. Wie ktoś kiedy będzie można to wklepać ?


Prawdopodobnie zaraz po zamknięciu OB. W zależności od tego jaką wersje posiadasz, będziesz mógł grać od 14 dla CE albo 16 dla S x]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować