Zaloguj się, aby obserwować  
MaccCry

Max Payne 3 - Temat Ogólny

480 postów w tym temacie

Dnia 01.06.2012 o 14:58, Leos8 napisał:

PS. Ludzie, piszcie o optymalizacji więcej niż "daje rade" bo g.... wie o co z tym chodzi.
Chodzi płynnie? Są spadki FPSów, ale tak nikłe, że "daje rade"?


Na pierwsze pytanie nie odpowiem bo jeszcze nie probowalem.
Co do optymalizacji to u mnie dziala bardzo dobrze (konfig niżej), w 1920x1200 wszystko co sie da na very high, ambient occlusion SSAO bo na HDAO lekko już przycina, jedyne czego jeszcze nie probowalem wlaczac to MSAA.

Mój konfig:
Core I5 750
8GB Ram
GF 480 GTX
MSI P55-GD85

Wersja pudełkowa Maxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra zainstalowana, uruchomiona, działa prawie na maxa, nie próbowałem jeszcze opcji antyaliasing MSAA, wszystko na bardzo wysoki lub wysoki, 1920X1080, DX11.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O. To fajnie, dziękuję.
Ja mam 1680x1050 więc myślę, że z HDAO dam radę ;) Jakby ktoś jeszcze dał swoje optymale i konfigi byłbym wdzięczny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No super. Odebrałem grę w wybranym punkcie, ale nie dostałem rachunku i nie mogę dostać teraz kodu na super\hiper\duper DLC. :X Dzięki gram.pl, za zmianę zasad wysyłania kodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2012 o 17:24, kesik93 napisał:

Do tych, którym działa: Jakie macie systemy?

Jeżeli masz wersję bez steam wystarczy pewnie że zmienisz nazwy folderów z Max Payne 3 na maxpayne3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2012 o 14:58, Leos8 napisał:

A jak wygląda sprawa z zapisami? Da się mieć 2 profile gry albo różne zapisy czy trzeba
się męczyć na jednym?
Bo chcę złożyć się z bratem, ale grać na jednym kompie będziemy.

PS. Ludzie, piszcie o optymalizacji więcej niż "daje rade" bo g.... wie o co z tym chodzi.
Chodzi płynnie? Są spadki FPSów, ale tak nikłe, że "daje rade"?

I jeśli ktoś ma zbliżoną konfigurację:
8 GB Ram
GTX 560 Ti
Amd Phenom II X4 955
To niech da znać jak chodzi.


Jest typowo konsolowy zapis. Jak w Alan Wake - jeden i więcej mieć nie można, ale możesz sobie wybrać rozdział w jaki chcesz zagrać (jak go oczywiście wcześniej odblokujesz). Co do optymalizacji - nie ma żadnych spadków FPS. Wszystko full płynnie. Gram na takich ustawieniach, jak na obrazku (wymaga 2 GB pamięci na karcie).
A co do samej gry : to nie jest już Max Payne. Niby wszystko jest takie samo, ale nie ma klimatu. Skończyłem 4 rozdział i tylko na końcu tego rozdziału był stary dobry klimat gdy

Spoiler

gra cofnęła się do Nowego Jorku, gdzie Max poznał tego kumpla z Brazylii i zabił syna szefa nowojorskiej mafii i musiał spierdzieliać po dachach, padał śnieg, nikt nie gadał po portugalsku i przygrywała stara dobra "Pejnowska" muzyczka.

20120601175007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2012 o 17:53, Redjevel napisał:

Jeżeli masz wersję bez steam wystarczy pewnie że zmienisz nazwy folderów z Max Payne 3 na maxpayne3


Już próbowałem wcześniej i nic to nie dało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Windows 7.

Co do działania... Jak mogę zmienić ustawienia? Ustawiam jak chcę i nie mogę potwierdzić, Enter ani Spacja nie działają. Mogę tylko nacisnąć [Esc], a wtedy oczywiście jest komunikat, czy chcę wyjść bez zapisywania zmian.
Gra mi się niestety tnie co jakiś czas...

Nie wiem w ogóle czemu wykrywa mi kilkaset megabajtów pamięci graficznej na Radeonie HD 6550M...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, dziękuję. No cóż, szkoda klimatu ale ocenię jutro. A sama gra jak? Grywalność infinite? :D

Ta mozaika - co to jest i bardzo sprzętożerna?

PS. Da się grę zainstalować na 2-3 kompach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To chyba nie temat na to, ale..
Tak, kupiłem wersję konsolową ze zniżką, następnie sprzedałem drożej i kupiłem ze zniżką na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować