Zaloguj się, aby obserwować  
Milteen

GOTHIC

16146 postów w tym temacie

Dnia 30.10.2006 o 18:39, Samug 69 napisał:

od Diego dostałem misje przyniesienia jakiejś listy poszedłem do tej kopalni i znalazłem tego
gostka ale on niechce mi dać tej listy co mam zrobić??


Musisz mu powiedzieć, że Diego przysłał Ciebie po listę i powinien Ci dać ją bez problemu jeśli nie da to masz buga ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2006 o 18:39, Samug 69 napisał:

od Diego dostałem misje przyniesienia jakiejś listy poszedłem do tej kopalni i znalazłem tego
gostka ale on niechce mi dać tej listy co mam zrobić??

Mnie się wydaje, że powinien dać Ci q z wybiciem pełzaczy. Sprawdź w dzienniku misji, a jak nie, to wczytaj wcześniejszego sejwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2006 o 18:39, Samug 69 napisał:

od Diego dostałem misje przyniesienia jakiejś listy poszedłem do tej kopalni i znalazłem tego
gostka ale on niechce mi dać tej listy co mam zrobić??


Jeszcze w czasie rozmowy z Diegiem musisz powiedzieć "Skąd pewność że Ian da listę komuś takiemu jak ja?". Diego powie Ci co masz powiedzieć i wtedy w kopalni w rozmowie z Ianem powinna być dostępna kwestia "Przysyła mnie Diego. Mam odebrać listę." Jak ją powiesz to listę dostaniesz.
No, chyba że tak zrobiłeś i to faktycznie jakiś bug :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2006 o 18:39, Samug 69 napisał:

od Diego dostałem misje przyniesienia jakiejś listy poszedłem do tej kopalni i znalazłem tego
gostka ale on niechce mi dać tej listy co mam zrobić??

Musisz pogadać wpierw z Diego w ten sposób:
Bohater: "Skoro ta lista jest taka ważna, to skąd pewność że IAn wyda ja komus takiemu jak ja?"
Diego: "BO powiesz, że przysłał cię Diego"
Jeżeli nie zagadałeś tak do Diego to musisz się wrócić. :) Dopiero jak powiesz Ianowi, że to Diego kazał ci przyjść po listę, to Ian ci ją da. Pozdro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Witam! Zainstalowałem sobie Gothic z CDA, ale w płycie nie ma instrukcji. Czy ktoś mógłby mi podać jakiś adres, gdzie mógłbym przeczytać podstawowe ruchy w Gothic, np. jak bierze się broń itp.? Jak dla mnie sterowanie jest strasznie zagmatwane, więc proszę o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 16:21, Full Wypas napisał:

Czy ktoś mógłby
mi podać jakiś adres, gdzie mógłbym przeczytać podstawowe ruchy w Gothic,

Prosze bardzo: http://www.gothic.phx.pl/gothic/

Dnia 02.11.2006 o 16:21, Full Wypas napisał:

np. jak bierze się broń itp.?

Do podnoszenia przedmiotów, zakładania ich, a także rozmów z NPC-ami używa się kombinacji CTRL+W (przy walce można korzystać też z klawiszy A, S, D).

Dnia 02.11.2006 o 16:21, Full Wypas napisał:

Jak dla mnie sterowanie jest strasznie zagmatwane, więc proszę o pomoc!

Początkowo może się ono wydać przekombinowane, ale im dłużej będziesz grał, tym bardziej będziesz doceniał jego zalety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2006 o 18:15, Keymil napisał:

o co chodzi s tą wydzieliną pełzaczy w 2 roździle

naucz się wytegowywać wydzielinę i sru zabijać pełzacze:) Mój ulubiony qest bo exp można nabić dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2006 o 18:15, Keymil napisał:

o co chodzi s tą wydzieliną pełzaczy w 2 roździle

Wydzielina to bardzo ważny składnik wywarów wyrabianych przez Cor Kaloma i Caina (pomocnika Cor Kaloma) w ich laboratorium. Potrzebują ich jak najwięcej by móc odprawić rytuał przywołania Śniącego. Za wiele ci nie będę zdradzał. By móc ową wydzielinę zdobyć należy się wyuczyć umiejętnosci wycinania wnętrzności pełzaczy. Uczy jej zupełnie za darmo Gor Na Drak, oraz Gor Na Bar (ale ten chyba nie za darmo ;)). Potem mozna wycinać z pełzaczy wnętrzności z wydzieliną. Oczywiście sama wydzielina nie wystarczy, trzeba się udać do samego gniazda pełzaczy by... i tu przerwę bo nie chcę ci psuć zabawy ;) Powodzenia, mam nadzieję, że pomogłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam 2 pytania odnośnie gry:
1. Czy kolumnę w klasztorze gdzie był kamień ogniskujący da się wywrócić(wiem że tą rozpadline można akrobatyką przeskoczyć, ale ja chce kolumne wywrócić :P)
2. Jak otworzyć tajne pomieszczenie w świątyni śniącego (drzwi do niego są w pomieszczeniu z przełącznikami [obok walniętego strażnika]). Są tam dwa przyciski do włączenia strzałami z łuku lub kuszy, ale gdy strzelam nic się nie dzieje.

Prosze o szybką odpowiedz. Z góry dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolumny nie da sie przewrocic , obejdz cały pokoj i rozglondaj sie za uchomymi cegłami na scianach . ps pamientaj ze musisz tam robic wszystko po kolejii bo potem niektore zeczy nie działaja , co sprawia bóóllll :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 10:12, Bumara napisał:

Mam 2 pytania odnośnie gry:
1. Czy kolumnę w klasztorze gdzie był kamień ogniskujący da się wywrócić(wiem że tą rozpadline
można akrobatyką przeskoczyć, ale ja chce kolumne wywrócić :P)
2. Jak otworzyć tajne pomieszczenie w świątyni śniącego (drzwi do niego są w pomieszczeniu
z przełącznikami [obok walniętego strażnika]). Są tam dwa przyciski do włączenia strzałami
z łuku lub kuszy, ale gdy strzelam nic się nie dzieje.

Prosze o szybką odpowiedz. Z góry dziękuje :)


Odpowiem na pierwsze pytanie- nie, nie da się wywrócić kolumny. Możesz albo tam doskoczyć (o czym wspomniałeś), albo wykorzystać zwój "Telekineza", który dostajesz od Lestera.
Drugie pytanie- nie pamiętam żadnych "tajnych" przejść w świątyni Śniącego. Wytłumacz dokładniej o jakie miejsce chodzi, albo napisz do mnie na gg (6863085). Postaram się Ci pomóc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 12:15, Fragenstein napisał:

> Mam 2 pytania odnośnie gry:
> 1. Czy kolumnę w klasztorze gdzie był kamień ogniskujący da się wywrócić(wiem że tą rozpadline

> można akrobatyką przeskoczyć, ale ja chce kolumne wywrócić :P)
> 2. Jak otworzyć tajne pomieszczenie w świątyni śniącego (drzwi do niego są w pomieszczeniu

> z przełącznikami [obok walniętego strażnika]). Są tam dwa przyciski do włączenia strzałami

> z łuku lub kuszy, ale gdy strzelam nic się nie dzieje.
>
> Prosze o szybką odpowiedz. Z góry dziękuje :)

Odpowiem na pierwsze pytanie- nie, nie da się wywrócić kolumny. Możesz albo tam doskoczyć (o
czym wspomniałeś), albo wykorzystać zwój "Telekineza", który dostajesz od Lestera.
Drugie pytanie- nie pamiętam żadnych "tajnych" przejść w świątyni Śniącego. Wytłumacz dokładniej
o jakie miejsce chodzi, albo napisz do mnie na gg (6863085). Postaram się Ci pomóc :P

W pokoju z 3 przełącznikami w podłodze (obok jest pomieszczenie z kratą i Gor kimś tam [walnięty sekciarz]) Na ścianie są jakby uryte drzwi, a pod sufitem 2 przyciski uruchamiane strzałami. Strzelam do obu i nic się nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 13:22, Bumara napisał:

W pokoju z 3 przełącznikami w podłodze (obok jest pomieszczenie z kratą i Gor kimś tam [walnięty
sekciarz]) Na ścianie są jakby uryte drzwi, a pod sufitem 2 przyciski uruchamiane strzałami.
Strzelam do obu i nic się nie dzieje.


Te przełonczniki to takie slupy do krecenia?? Jezeli tak, to musisz krecic nimi w odpowiedniej kolejnosci. Nie pamietam w jakiej. Jak zle bedziesz krecil to demon wyjdzie. A te kraty za Gor Bobą powinny się otworzyć po strzeleniu w tamten przeloncznik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować