Zaloguj się, aby obserwować  
Ponury666

Szkoła i sprawy wokół niej. [M]

18306 postów w tym temacie

Dnia 12.11.2009 o 21:28, Shego napisał:

Słucham? xD

Tak, dobrze przeczytałeś. Nie boję się śmierci. Na strachu opiera się większa siła bandytyzmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2009 o 21:43, Hellmut napisał:

> Słucham? xD
Tak, dobrze przeczytałeś. Nie boję się śmierci. Na strachu opiera się większa siła bandytyzmu.

Albo jestes głupi albo powinienes sie jak najszybciej udac do psychiatry:D Nie mam zamiaru cie obrazac ale albo nie wiesz co piszesz albo jestes autentycznie głupi. Bez urazy ale chyba sam sobie nie zdajesz sprawy jaka głupote palnales xD
Mam nadzieje ze mnie nie zbanujesz za ta chwile szczerosci:P To tak jak tacy internetowi bossowie ktorzy mowia jakby to wszystkich złych zabijali i w ogole nie baliby sie rozwalic komus glowy baseballem a na oczy nie widzieli martwego czlowieka. Ty tez pewnie naogladales sie filmow i myslisz ze jestes odwazny. Chyba ze po prostu tak mocno wierzysz w Boga ze spieszno ci umierac. W innym wypadku pozostaje psychiatra, idz do psychologa i mu powedz ze sie nie boisz smierci to cie tam posle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2009 o 22:04, Shego napisał:

> > Słucham? xD
> Tak, dobrze przeczytałeś. Nie boję się śmierci. Na strachu opiera się większa siła
bandytyzmu.
Albo jestes głupi albo powinienes sie jak najszybciej udac do psychiatry:D Nie mam zamiaru
cie obrazac ale albo nie wiesz co piszesz albo jestes autentycznie głupi. Bez urazy ale
chyba sam sobie nie zdajesz sprawy jaka głupote palnales xD
Mam nadzieje ze mnie nie zbanujesz za ta chwile szczerosci:P To tak jak tacy internetowi
bossowie ktorzy mowia jakby to wszystkich złych zabijali i w ogole nie baliby sie rozwalic
komus glowy baseballem a na oczy nie widzieli martwego czlowieka. Ty tez pewnie naogladales
sie filmow i myslisz ze jestes odwazny. Chyba ze po prostu tak mocno wierzysz w Boga
ze spieszno ci umierac. W innym wypadku pozostaje psychiatra, idz do psychologa i mu
powedz ze sie nie boisz smierci to cie tam posle


ja bym tobie poradził odwiedzić psychologa. dziecięcego. Chociaż na twój przypadek nie ma już lekarstwa możesz spróbować.
Wracając do tematu. Wielu ludzi nie boi się śmierci. Min. ja. Uważam to jako windę do lepszego świata:) ma to bolec tylko chwilę, a potem zostaniesz spisany ze wszystkich dobrych i złych uczynków (:P) i wysłany gdzie twoje miejsce;) Śmierć to przedostatnia misja, to epilog najbardziej zaskakuje i daje wiele do zrozumienia, ale go zobaczymy dopiero po śmierci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2009 o 22:04, Shego napisał:

Albo jestes głupi albo powinienes sie jak najszybciej udac do psychiatry:D

Obrażając mnie udowodniłeś, że nie dojrzałeś jeszcze do dyskusji, a nie mając możliwości fizycznego zaszkodzenia mi nie możesz przekonać nikogo do swoich racji - uciekasz się do tak żenujących sztuczek...
Za obrażanie forumowiczów są przewidziane kary w regulaminie.
Degrad -1.

Dnia 12.11.2009 o 22:04, Shego napisał:

Nie mam zamiaru cie obrazac ale albo nie wiesz co piszesz albo jestes autentycznie głupi.

To zdanie jest wewnętrznie sprzeczne. Przeczytaj je jeszcze raz.

Dnia 12.11.2009 o 22:04, Shego napisał:

Bez urazy ale chyba sam sobie nie zdajesz sprawy jaka głupote palnales xD

Nie. To Ty nie zdajesz sobie sprawy, dlaczego mnie wyśmiewasz.

Dnia 12.11.2009 o 22:04, Shego napisał:

Mam nadzieje ze mnie nie zbanujesz za ta chwile szczerosci:P

Degrad wystarczy.

Dnia 12.11.2009 o 22:04, Shego napisał:

To tak jak tacy internetowi bossowie ktorzy mowia jakby to wszystkich złych zabijali i w ogole nie baliby sie rozwalic komus glowy baseballem a na oczy nie widzieli martwego czlowieka.

Znowu wszystko obracasz wokół przemocy? Powtarzam, że miałem już problemy pokroju jcl-a, a nawet większe (pokrzywdzony w napaści). Nie użyłem siły. W efekcie nikt nie mówił "sam się o to prosiłeś".
Następnym razem nie omijaj postów dlatego, że są za długie.

Dnia 12.11.2009 o 22:04, Shego napisał:

Ty tez pewnie naogladales sie filmow i myslisz ze jestes odwazny.

Oznaką odwagi dla Ciebie jest tylko i wyłącznie bicie się. Więc jestem tchórzem w Twoim mniemaniu. I wolę nim pozostać dla Ciebie.

Dnia 12.11.2009 o 22:04, Shego napisał:

Chyba ze po prostu tak mocno wierzysz w Boga ze spieszno ci umierac.

Wprost przeciwnie. Nie wierzę w żadnego boga.

Dnia 12.11.2009 o 22:04, Shego napisał:

W innym wypadku pozostaje psychiatra, idz do psychologa i mu powedz ze sie nie boisz smierci to cie tam posle.

Niepokoi mnie, jak zerojedynkowo i dosłownie traktujesz, co się do Ciebie mówi. Nigdzie nie napisałem, że pragnę śmierci, tylko że się jej nie boję. Strach osłabia, a napastnicy boją się tych, którzy go nie okazują. Często rezygnują z napadu, albo przeprowadzają go nieskutecznie. Rozumiesz? Dlatego nie boję się śmierci. Aby nie dawać asów do ręki bandyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z góry sorry za Double''a ale odp dać musze a już padaman ryj:

Dnia 13.11.2009 o 00:21, Shego napisał:

Dobra odwal sie juz ode mnie panie niebojesiesmierci. Przyjaciol szukasz?


Czemu miałby bać się śmierci? Pomyśl po co bać się tego co nieuniknione....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pięknie dzień się zaczął. Okazuje się w szkole że nie mam 1szej lekcji(WF) i trzeba było przyjść w stroju galowym, którego oczywiście nie mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2009 o 08:17, Kirabaxior napisał:

Dzisiaj pięknie dzień się zaczął. Okazuje się w szkole że nie mam 1szej lekcji(WF) i
trzeba było przyjść w stroju galowym, którego oczywiście nie mam...


Łoho, a jakie wydarzenie, że na galowo? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2009 o 16:28, Jakli napisał:

> Dzisiaj pięknie dzień się zaczął. Okazuje się w szkole że nie mam 1szej lekcji(WF)
i
> trzeba było przyjść w stroju galowym, którego oczywiście nie mam...

Łoho, a jakie wydarzenie, że na galowo? ;]

Dzień odzyskania Niepodległości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2009 o 16:38, Cha0tizz napisał:

> > Dzisiaj pięknie dzień się zaczął. Okazuje się w szkole że nie mam 1szej lekcji(WF)

> i
> > trzeba było przyjść w stroju galowym, którego oczywiście nie mam...
>
> Łoho, a jakie wydarzenie, że na galowo? ;]
Dzień odzyskania Niepodległości.

był 2 dni temu
Teraz to mogl byc jakis mega spozniony apel z tej okazji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lubie Piątki!
Ja z kolei w piątki mam luz, angielski, polski, łacina, wok, religia. Mam na 7:30, ale za to kończe o 11:55.
Cały tydzień ucze się do 15.30, a w taki dzień jak dziś, nie dość że jutro wolne, to dziś luz:D
pozdrawiam wszystkich studentów uczniów i innych:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2009 o 16:38, Cha0tizz napisał:

Dzień odzyskania Niepodległości.


Niekoniecznie, na przykład gimnazjum mego braciszka obchodziło "dzień ziemniaka", więc apele w szkołach potrafią być z najróżnieszych okazji. Może mieli urodziny albo imieniny dyraktora? W moim LO wtedy zawsze coś się dzieje a dyrektor zwalnia nas koło południa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2009 o 16:28, Jakli napisał:

Łoho, a jakie wydarzenie, że na galowo? ;]

Apel na 11 listopada... Polska odzyskuje niepodległość a ja w luzackim stroju? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, człowiek nadal jest tylko zwierzęciem. Niektóre zwierzęta mają to do siebie, że nie używają za bardzo mózgu. Człowieka można posegregować na bardziej cywilizowanego i na bardziej zwierzęcego (chociaż lepszym słowem byłoby "ze zwierzęcymi instynktami"). Ten cywilizowany pragnie spokoju itd. itd., ogólnie większości praw i nauk moralnych, chociażby zawartych w wierze chrześcijańskiej (nie chciałem się rozpisywać co, jak i dlaczego).
Teraz użycie siły może wydawać się bardzo dobrym rozwiązaniem. Pokaże kto tu góruje, kto tu jest alfą. Ale koniec końców, za parę lat, to się zmieni. Nikomu nie zaimponujesz pobiciem.
Zobacz, dlaczego typowe karki co to lubią lać się z każdym, wszędzie i bez powodu, są zazwyczaj niezbyt inteligentni? No właśnie, ich można porównać do zwierząt. Nie chcę tu nikogo obrażać, ale moim zdaniem te moje przemyślenia i refleksje są prawidłowe. Człowiek widocznie nie ewoluuje w tym samym tempie, dlatego jedni są cywilizowani, drudzy mniej, a trzeci zupełnie są dzicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie najgorszy dzień tygodnia w szkole to wtorek, gdyż jednego dnia mam biologię, geografię i chemie. A w piątek mam osiem :) ale lekcje raczej bez stresowe, no może z wyjatkiem fizy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2009 o 16:55, Shego napisał:

był 2 dni temu
Teraz to mogl byc jakis mega spozniony apel z tej okazji

Lol, jakbym nie wiedział. Moja szkoła jednak w środę nie mogła wyprawić apelu z tej okazji (sam domyśl się dlaczego), więc zrobiła to dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki polecacie podręcznik do fizyki w zakresie rozszerzonym żęby dobrze przygotować sie do matury?Czy może lepiej kupić jakieś repetytorium?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować