Zaloguj się, aby obserwować  
Ponury666

Szkoła i sprawy wokół niej. [M]

18306 postów w tym temacie

Dnia 02.11.2009 o 22:41, Markush napisał:

Dlaczego stracona, idziesz gdzieś na tą godzinę i odrabiasz prace domowe. I wtedy w domu
masz trochę więcej czasu dla sobie.


Taaa... Idę do czytelni, dwie moje koleżanki próbują się uczyć, odrabiać zadania, ale po 10-15 minutach wrzuca się książki do plecaka ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.11.2009 o 22:47, Dark_ziom napisał:

Taaa... Idę do czytelni, dwie moje koleżanki próbują się uczyć, odrabiać zadania, ale
po 10-15 minutach wrzuca się książki do plecaka ;).


No to idź na kawę, albo na coś innego co tam lubisz. Albo wypożycz sobie książkę i poczytaj. Ja tam się nigdy nie nudzę jak mam na coś czekać, godzinę, albo i czasem dwie, a czasem to i 3. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2009 o 22:40, Shego napisał:

Poza tym mam w klasie pare naprawde niezlych sztuk. Tak ze 20:D


WTF!!! Fajnie masz :] No ja niestety nie mam sie czym chwalic, ale to moze dlatego, ze chodze jeszcze do gimnazjum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i być 30 niezłych lasek, a jak jesteś brzydki, to i tak żadna z Tobą nie porozmawia, a o szmege rege nie ma co marzyć. ^^ Napawać wzrokiem to każdy jeden się może. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2009 o 08:34, Ziomek_IV napisał:

WTF!!! Fajnie masz :] No ja niestety nie mam sie czym chwalic, ale to moze dlatego, ze
chodze jeszcze do gimnazjum ;)


Niektóre dziewczątka z gimnazjum to już całkiem nieźle wyglądają. W końcu opuszczając gim ma się 16 lat, więc wchodzi się w najlepszy okres życia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Także uważam, że matura próbna nie była za trudna, a mówi to osoba, która z matematyką jest na bakier ;)
Zadania zamknięte - prawie wszystkie banalne i prościutkie. Zadania otwarte nie poszły mi już zbyt dobrze, ale zdałem na pewno (wyżej nie celowałem w ogóle). Kiedy przeczytałem "wykaż" na początku dwóch zadań otwartych, miałem ochotę rozwalić ławkę głową...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2009 o 08:44, Leber16 napisał:

Może i być 30 niezłych lasek, a jak jesteś brzydki, to i tak żadna z Tobą nie porozmawia,
a o szmege rege nie ma co marzyć. ^^ Napawać wzrokiem to każdy jeden się może. ;)

Ja akurat brzydki nie jestem:P Chyba:P wiec mam fajnie w takiej klasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2009 o 13:48, Hellmut napisał:

Także uważam, że matura próbna nie była za trudna, a mówi to osoba, która z matematyką
jest na bakier ;)
Zadania zamknięte - prawie wszystkie banalne i prościutkie. Zadania otwarte nie poszły
mi już zbyt dobrze, ale zdałem na pewno (wyżej nie celowałem w ogóle). Kiedy przeczytałem
"wykaż" na początku dwóch zadań otwartych, miałem ochotę rozwalić ławkę głową...


Witaj w klubie. Ale jakoś udało mi się to zrobić. Te testowe, były banalne, a te otwarte również, no cóż pochodzę z matfizu i pisze rozszerzona maturę matmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2009 o 14:12, Piotrbov napisał:

Witaj w klubie. Ale jakoś udało mi się to zrobić. Te testowe, były banalne, a te otwarte
również, no cóż pochodzę z matfizu i pisze rozszerzona maturę matmy.

Ja jestem w mat-infie, i uważam to za jeden z największych błędów mojego życia ;) Maturę z matematyki zdaję wyłącznie podstawową, więc jestem jak najbardziej dobrej myśli. Co innego przedmioty humanistyczne, które mam zamiar zdawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2009 o 14:18, Hellmut napisał:

Ja jestem w mat-infie, i uważam to za jeden z największych błędów mojego życia ;) Maturę
z matematyki zdaję wyłącznie podstawową, więc jestem jak najbardziej dobrej myśli. Co
innego przedmioty humanistyczne, które mam zamiar zdawać.


Różnie z tym bywa. Ja na przykład mam dwie osoby w klasie, który jeden idzie na psychologie, a drugi na stosunki międzynarodowe i ten z psychologią to zdaj polski na rozszerzonym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2009 o 14:21, Piotrbov napisał:

Różnie z tym bywa. Ja na przykład mam dwie osoby w klasie, który jeden idzie na psychologie,
a drugi na stosunki międzynarodowe i ten z psychologią to zdaj polski na rozszerzonym

Ja idę na administrację i polski rozszerzony chyba będzie potrzebny - do tego zdaję na tym poziomie historię, WOS i geografię. Miałem jeszcze zdawać angielski na tym poziomie, ale zrezygnowałem - 4 egzaminy z języka obcego to zdecydowanie za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2009 o 12:54, Piotrbov napisał:

No to już po próbnej maturce z matmy podstawowej. Jak dla mnie była strasznie banalna.
A wy, jak uważacie. Co było trudne, a co łatwe?


W sumie była łatwa, zamknięte banalne, wiekszość otwartych też mi poszła. Poza zadaniem z książką, liczyłem na 3 sposoby i ciagle wychodziło mi, że czytał ją -96 dni :/ Dobrze, że to próbna tylko, nawet zadania z "wykaż" były całkiem przystępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2009 o 14:43, Adidas66 napisał:

W sumie była łatwa, zamknięte banalne, wiekszość otwartych też mi poszła. Poza zadaniem
z książką, liczyłem na 3 sposoby i ciagle wychodziło mi, że czytał ją -96 dni :/ Dobrze,
że to próbna tylko, nawet zadania z "wykaż" były całkiem przystępne.


A jak to obliczałeś. Możesz napisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2009 o 12:24, Adidas66 napisał:

Niektóre dziewczątka z gimnazjum to już całkiem nieźle wyglądają. W końcu opuszczając
gim ma się 16 lat, więc wchodzi się w najlepszy okres życia ;)


Mialen na mysli ile lasek masz w klasie, bo takto to ja mam raczej ladne laski :)
Ale mialem dzis ubaw na lekcjach (wczoraj tez juz troche), bo dowiedzialem sie ze kocha mnie 10 lasek, hehe :) Tylko ciekawe ktora z nich na powaznie ^^ Mam nawet karteczke gdzie jest 8 podpisow, haha :D Tylko musialbym znalesc aparat w tym domu, bo z komorki nie da rady (gdzies mi sie zapodzial kabelek, chyba ze przez sms''a na nk a potem na kompa pobrac, heh :D). Aparat sie juz predzej znajdzie, w koncu jest wiekszy :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2009 o 14:44, Piotrbov napisał:

A jak to obliczałeś. Możesz napisać?


Obliczałem to z układu równań. Zdaje mi się, że wyglądał tak:

x*y=480
(x+8)*(y-3)=480

x - ilość kartek
y - dni

Róznice były wyłącznie w obliczaniu samego układu, więc podejżewam, że błąd jest widoczny już teraz, choć sam go nie widzę :/


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam uczciwie i szczerze, że myślałem, że prostsza będzie ta matura z matmy. Sądziłem, że będzie dopasowania do poziomu przeciętnego dresa, a tu w paru miejscach trzeba się było wykazać...... no czymkolwiek się trzeba było wykazać. Oczywiście ja, jako osoba, która w swej głupocie związała swoje życie z szeroko pojętą matematyką i takie zadania trzaskałem i trzaskam bez popity, uważam tą maturę za banalną (nie, to nie jest jakiś tani lans), ale osoby z dajmy na to humanów mogły mieć problem. Jeszcze tych, którym nie poszło, pragnę uspokoić, że matura próbna jest zazwyczaj łatwiejsza od podstawowej, a tym, którym poszło dobrze, pogratulować. A tym wszystkim, którym poszła bardzo dobrze i zgrywają chojraków powiem, że studia, zwłaszcza matematyczne, burzą Wasz stereotyp o tym, ile umiecie z matmy. Bo jak byście nie byli super, uczelnia uświadomi Wam, że nic nie umiecie. Ja to przeżyłem na sobie. Ja można wyczytać z moich postów "sprzed lat" uważałem się za dobrego matematyka, ale Informatyka na UW uświadomiła mi, że nic nie umiem a zwyczajowa reakcja na jakiś problem matematyczny to "oż ty w życiu" :) No taka dygresja mnie naszła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2009 o 18:22, Erton napisał:

Powiem Wam uczciwie i szczerze, że myślałem, że prostsza będzie ta matura z matmy.


A ja myślałem, że 31, 32, 33, to zadania na rozszerzeniu, więc ich nawet nie ruszałem. A tak na serio to się nie podjąłem, tzn 32 ruszyłem, napisałem jak robić, ale źle popodstawiałem i ciągle źle, źle, źle, i 5pkt w plecy za darmo ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować