FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 19.07.2009 o 19:16, 1096 napisał:

Mogłby mi ktoś zaproponować jakąś fajną gre RPG w stylu Fable''a i gothic''a z niskimi
wymaganiami ???


Możesz też spróbować LotR: Return of the King ale lepiej sprawdzić jego dostępność.
Może też Dark Messiah of Might & Magic albo Viking Battle of Asgard.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prosiłbym o małą poradę - jaki jeden tytuł wybrać z Kolekcji Klasyki (tylko z wymienionych ;)
Bard''s Tale (wg mnie najprawdopodobniej)
Antologia Max Payne (sam nie wiem co o tym sądzić)
Quake Wars (mam UT3 więc raczej nie, chyba, że naprawdę dobra)
Prey

I przy okazji - kupując Dreamfalla, również w KK, na okładce pisali, że zawiera płytę z soundtrackiem, tymczasem jej wcale nie było. Czyżby to był babol składaczy okladki (przeniesione z SS) i nie było czego reklamować? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2009 o 09:01, Liqid napisał:

Prosiłbym o małą poradę - jaki jeden tytuł wybrać z Kolekcji Klasyki (tylko z wymienionych
;)
Bard''s Tale (wg mnie najprawdopodobniej)
Antologia Max Payne (sam nie wiem co o tym sądzić)
Quake Wars (mam UT3 więc raczej nie, chyba, że naprawdę dobra)
Prey

I przy okazji - kupując Dreamfalla, również w KK, na okładce pisali, że zawiera płytę
z soundtrackiem, tymczasem jej wcale nie było. Czyżby to był babol składaczy okladki
(przeniesione z SS) i nie było czego reklamować? :/


Max Payne albo Prey. Ja z przyczyn subiektywnych wybrałbym tę drugą pozycję. Prey to jeden z najlepszych FPSów wydanych po roku 2000. Świetnia oprawa audiowizualna, innowacje (portale, brak grawitacji, Spirit Walk, Death Walk, udziwniane bronie) i momentu fabularne, gdzie autentycznie człowiek może się przejąć. Jeżeli chciałbyś dowiedzieć się więcej o tej grze, poczytaj recenzje.

Spoiler

U mnie na GS także dostępna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2009 o 09:55, Pawlo09 napisał:

Ja bym się wahał między Max Payne a Prey.


ja również wybrałbym Prey, wciągająca gierka z naprawdę dobrą grafiką i świetną fabułą. Słyszałem, że ponoć mają zrobić kolejną część ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy opłaca się kupić Kroniki Riddicka:Assalult on Dark Athena czy może jakąś inną gre?Przy okazji ile teraz kosztyje Riddick??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2009 o 12:04, Sareth napisał:

Czy opłaca się kupić Kroniki Riddicka:Assalult on Dark Athena czy może jakąś inną gre?Przy
okazji ile teraz kosztyje Riddick??


osobiście nie grałem ale słyszałem ok kumpla, że gierka jest dobra.
Koszt gierki to ok 100zł ale pewnie jak dobrze poszukasz to jeszcze można znaleźć taniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2009 o 10:49, kato86 napisał:

> Ja bym się wahał między Max Payne a Prey.
>

ja również wybrałbym Prey, wciągająca gierka z naprawdę dobrą grafiką i świetną fabułą.
Słyszałem, że ponoć mają zrobić kolejną część ;)


Robią. Prey 2 wyjdzie w 2010r.(wg planów wydawniczych) ;)).

@ Sareth
Zdecydowanie tak. Otrzymujesz dwie bardzo dobre gry, których universum i świat wciąga jak mało który. Do tego dobra oprawa audiowizualna i sam Riddick... ;)). Brać i się nie zastanawiać. Cena oscyluje w granicach 60-90zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2009 o 12:04, Sareth napisał:

Czy opłaca się kupić Kroniki Riddicka:Assalult on Dark Athena czy może jakąś inną gre?Przy
okazji ile teraz kosztyje Riddick??


Ja też polecałbym ci Kroniki Riddick''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie która z tych gier Team Fortress 2 , Battlefield 2 , Battlefield 2142, L4D dostarczy najwięcej zabawy i jest najbardziej rozbudowana i przy której nie można się nudzić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2009 o 17:04, gamemaster napisał:

Mam pytanie która z tych gier Team Fortress 2 , Battlefield 2 , Battlefield 2142, L4D
dostarczy najwięcej zabawy i jest najbardziej rozbudowana i przy której nie można się
nudzić ?


Battlefieldy są dosyć trudne dla początkującego, więc ściągnij np. demo 2 i sprawdź, czy Ci się spodoba.
Osobiście zainteresowałbym się TF2. Częste update''y, współpraca drużynowa, klimat i humor. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2009 o 17:04, gamemaster napisał:

Mam pytanie która z tych gier Team Fortress 2 , Battlefield 2 , Battlefield 2142, L4D
dostarczy najwięcej zabawy i jest najbardziej rozbudowana i przy której nie można się
nudzić ?

Lubisz zabawę, ostrą humorystyczną siekankę? TF2. Tyle, że może ci się znudzić, bo nie ma żadnych rankingów motywujących do dalszej zabawy.

BF2 - wojna teraźniejsza. Jeżeli wolisz tzw. "teamplay", podział na klasy itp. to gra dla ciebie.
BF 2142 - to samo co BF2, tyle że w przyszłości.

L4D - jeżeli masz kolegów, którzy mają L4D, to otrzymasz kupe frajdy. Nawet sam się będziesz świetnie bawił, ale chyba nie aż tak jak z kimś. Gra świetna i mimo wszystko ją bym brał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2009 o 17:04, gamemaster napisał:

Mam pytanie która z tych gier Team Fortress 2 , Battlefield 2 , Battlefield 2142, L4D
dostarczy najwięcej zabawy i jest najbardziej rozbudowana i przy której nie można się
nudzić ?


Przy żadnej nie będziesz się raczej nudził. W każdym razie ja jestem fanem serii Battlefield, więc mogę Ci porównać Battlefield''a 2 i Battlefield''a 2142. Co do trudności Battlefield''ów RazorBMW ma rację. W tej serii poziom zdołał się już tak wyśrubować, że dla początkującego ujechanie bądź przespacerowanie kilku metrów jest sukcesem. Jeśli chodzi o dopracowanie, to Battlefield 2142 tutaj raczej góruje. W tej odsłonie nasz wojak nie jest już takim "kozakiem" i nie utrzymuje broni w bezruchu, jest raczej mniej błędów oraz dużo więcej wyposażenia, które czynią rozgrywkę bardziej dynamiczną. Również wszelkiej maści efekty wyglądają lepiej, jak i cała gra, ponieważ silnik graficzny został lekko upiększony. Jedyną skazą jest tryb Tytan, który owszem, jest dobry, ale cholernie obciąża komputer podczas biegania po pokładzie. Natomiast pierwsze miejsce w grywalności wędruje do "dwójeczki", ponieważ żaden Battlefield (no może oprócz "staruszka") nie dorównał pod tym względem tej odsłonie. Oczywiście w grze znajdziemy wszelkiej maści statystyki, medale, odznaki i inne pierdółki, które mogą motywować albo demotywować do dalszej rozgrywki. No i to by było na tyle. Nie doradzę Ci, który BF jest lepszy, bo wszystkie były dobre na swój własny sposób. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się