FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 22.11.2007 o 00:12, Laska-z-Polski napisał:

- Warhammer 40000 Dark Crusade/ Winter Assault


Jedyny słuszny wybór. Naprawdę. POLECAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Te błędy to jakiś mit no chyba że ja ich nie widzę... w każdym razie polecam (sam sobie chcę kupić, grałem u kumpla i jest świetne :D )

@Kazekage:

Najlepiej kup sobie całą sagę Gothic jak już ktoś powiedział ( chodzi mi o 1 i 2+dodatek, no chyba, że chcesz to wydać na 3) . Potem możesz sobie jeszcze w mody pograć :) A jak jeszcze będziesz mieć 20 zł to polecam kupić Neverwinter Nights, albo oszczędzać na jakiegoś nowszego RPGa.
Albo możesz jeszcze dołożyć 20 zł i kupić sobie Wiedźmina ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 07:23, GearHead napisał:

Z rts-ów ja zasugerowałbym "Kompanię Braci: Na linii frontu", lub pierwszą część CoH
w Platynie. Oczwiście jeśli nie masz.


Za drogie :) W grę wchodzi stawka 20 - 40 zł, więc Extra Klasyka czy Kolekcja Klasyki pasauje mi jak ulał :)
Chyba jednak zdecyduję się na Dark Crusade :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 14:53, MasterHeroes napisał:

Szukam gry akcji, FPS, FPP. Czegoś długiego, nie nudnego.Z szybką akcją. Coś, mniej więcej
na tydzień gry.


Crysis ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mikołajki szkolne, wylosował mnie mój kolega tak więc z prezentem nie będę miał problemu, no może poza samym wyborem.
Limit to 20 zł, mam raczej jakąś gierkę na oku. Myślę nad Winter Assault oraz Dark Crusade, ale niestety jest ryzyko że nie będzie go jeszcze w moim mieście, a mikołajki klasowe będą chyba 4 grudnia, bo wypada to we wtorek :/
No więc lubię FPSy, gry akcji oraz RTSy. Co byście mi doradzili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 15:10, master matrox napisał:

Mikołajki szkolne, wylosował mnie mój kolega tak więc z prezentem nie będę miał problemu, no
może poza samym wyborem.
Limit to 20 zł, mam raczej jakąś gierkę na oku. Myślę nad Winter Assault oraz Dark Crusade,
ale niestety jest ryzyko że nie będzie go jeszcze w moim mieście, a mikołajki klasowe będą
chyba 4 grudnia, bo wypada to we wtorek :/
No więc lubię FPSy, gry akcji oraz RTSy. Co byście mi doradzili?

Dołóż 5zł i weź Far Cry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie zastanawiam się nad zakupem Devil My Cry III i Dreamfall''a bo w jednym sklepie internetowym pojawiły się za 29.90. Przynajmniej jeden prezent będę miał z głowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 15:21, ^RaZZieL^ napisał:

Ja właśnie zastanawiam się nad zakupem Devil My Cry III i Dreamfall''a bo w jednym sklepie
internetowym pojawiły się za 29.90. Przynajmniej jeden prezent będę miał z głowy ;)

GDZIE!? (,,wpatruje się błagalnym wzrokiem...'''')

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 15:20, master matrox napisał:


> Dołóż 5zł i weź Far Cry.

Już mam ;)

Hm. Nie koniecznie ten gatunek co lubisz , ale ja bym radził Sid Meier! Pirates , Bard''s Tale , lub Kroniki Riddicka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aye, mają też GOtY Obliviona z 79.90 - całkiem niezłe promocje na święta musze powiedzieć. Bo choć te gry nie są zbyt świeże, to napewno jeszcze jasno błyszczą wśród swoich kategorii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 15:38, kedzior141 napisał:

Ooo dokładnie, jeśli nie masz to Kroniki Riddicka będą bardzo dobrym wyborem:)


No nie wiem ;) Niby grałem w demko i było OK, ale jednak pozostawał jakiś niedosyt...
Czekam na kolejne propozycje, bo ciągle mam dylemat :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 16:57, master matrox napisał:

> Ooo dokładnie, jeśli nie masz to Kroniki Riddicka będą bardzo dobrym wyborem:)

No nie wiem ;) Niby grałem w demko i było OK, ale jednak pozostawał jakiś niedosyt...
Czekam na kolejne propozycje, bo ciągle mam dylemat :/

Mafia ? Prince of Persia SoT/WW ? Swat 4?
BTW. Czy Oblivion jedt lepszy od Morka pod względme fabuły i przyjekności z grania. Bo ja kupiłem Morka w EXN , 2 razy zabierałem się do grania i wysiadałem po 2 tygodniach. Załuję , że wydałem te 2 dychy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pod względem fabuły jest gorszy (można powiedzieć, że jej właściwie nie ma), siłą tej gry są zadania poboczne. Oczywiście wątek główny może się podobać, ale jest zrobiony jedynie na doklejkę. Przyjemność z grania: 100%. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 17:03, lewak napisał:

Pod względem fabuły jest gorszy (można powiedzieć, że jej właściwie nie ma), siłą tej gry są
zadania poboczne. Oczywiście wątek główny może się podobać, ale jest zrobiony jedynie na doklejkę.
Przyjemność z grania: 100%. ;)

Ale podobno level scalling rujnuje motywację z wykonywania zadań pobocznych. Chyba , że istnieje mod go zdejmujący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się