FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 17.06.2009 o 20:26, LittleBigLegend napisał:

> Mirror''s edge to nie fps :O
To FPS...


Pozwól iż się nie zgodzę. Owszem, w Mirror''s Edge masz widok z pierwszej osoby, ale tak jak kolega powiedział, jest więcej biegania niż strzelania, więc można na ten temat polemizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2009 o 20:30, Zabrajin napisał:

> > Mirror''s edge to nie fps :O
> To FPS...

Pozwól iż się nie zgodzę. Owszem, w Mirror''s Edge masz widok z pierwszej osoby, ale
tak jak kolega powiedział, jest więcej biegania niż strzelania, więc można na ten temat
polemizować.



Mirror''s Edge to gra akcji FPP :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2009 o 20:40, Budep napisał:

> > > Mirror''s edge to nie fps :O
> > To FPS...
>
> Pozwól iż się nie zgodzę. Owszem, w Mirror''s Edge masz widok z pierwszej osoby,
ale
> tak jak kolega powiedział, jest więcej biegania niż strzelania, więc można na ten
temat
> polemizować.


Mirror''s Edge to gra akcji FPP :)



Pięknie powiedziane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2009 o 20:40, Budep napisał:

> > > Mirror''s edge to nie fps :O
> > To FPS...
>
> Pozwól iż się nie zgodzę. Owszem, w Mirror''s Edge masz widok z pierwszej osoby,
ale
> tak jak kolega powiedział, jest więcej biegania niż strzelania, więc można na ten
temat
> polemizować.


Mirror''s Edge to gra akcji FPP :)


Dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2009 o 20:20, MAcKO_Maciej napisał:

Riddick - Wygląda nieźle
GRAW - Jak z tempem akcji ?
Left4dead -Pytanko.Czy na serwerach w coopie szerzy się chamstwo ?



Co do tempa akcji w GRAW nie ma zarzuty, czasem nawał jest taki że ledwo zdążysz cele zdejmować, to gra bardziej taktyczna, powiedzmy trudniejszy Vegas.

W L4D jakiegoś dużego chamstwa nie ma, mniej niż w innych fps-ach. Tu się pzrede wszystkim sprawny co-op i działanie drużynowe liczy, bez tego za długo się nie pogra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedzieć cokolwiek na temat NFS''ów na PSP? Tak się zastanawiałem ostatnio nad Undercover, bo wyścigów jest niewiele na tego handhelda. Aha i coś może jeszcze na temat Rige Racer 2, bo demo niewiele mi mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2009 o 20:20, MAcKO_Maciej napisał:

GRAW - Jak z tempem akcji ?


GRAW jest gra, powiedzialbym, specyficzna.
Tu sie nie lata na prawo i lewo z tona sprzetu. Tu masz do dyspozycji siebie i 3 towarzyszy (lub mniej gdy ktoregos po drodze stracisz). Musisz ich przygotowac do kazdej misji - a ilosc amunicji i broni jest mocno ograniczona, wiec trzbea sie chwile zastanowic co brac.
Poruszac tez trzeba sie raczej ostroznie, pamietajac z jednej strony o tym, by byc za jakas oslona, a dodatkowo o tym, zeby towarzyszom wydac rozkazy ktore nie spowoduja ich natychmiastowego zgonu.
No - ale gdy juz dochodzi do walki - to prawdziwy majstersztyk.

Jesli lubisz wymagajace gry, w ktorych oprocz nawalanki trzeba choc troche poglowkowac, to GRAW jest wysmienity.
Jesli zas lubisz typowa rozpierduche w stylu Quake 3 - to do GRAW nawet nie podchodz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja ponawiam moję pytanie :-) Chyba to odpowiedni temat na zadanie tego typu pytanie. Czy ktoś kojarzy/poleca grę w realiach boksu? Coś pokroju Fight Night Round tyle że ma to być gra na PC''ta. Czy są jakieś tego typu tytuły? FNR jest ciekawe ale wszystkie części na konsole :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja poradziłbym kupienie World of Warcraft.Zajebista gra MMORPG cały czas uaktualniana przez Twórców.Bardzo dużo serwerów, graczy(ponad 11 mln). Pomimo abonamentu i ceny gra warta jest zakupu i grania. polecam wszystkim fanom świata Warcrafta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2009 o 21:49, Daros_93 napisał:

Ja poradziłbym kupienie World of Warcraft.Zajebista gra MMORPG cały czas uaktualniana
przez Twórców.Bardzo dużo serwerów, graczy(ponad 11 mln). Pomimo abonamentu i ceny gra
warta jest zakupu i grania. polecam wszystkim fanom świata Warcrafta ;)

Mi się wydaje , że wowa nie trzeba polecać to marka sama w sobie , a poza tym już dużo "ochów i achów" na temat tej gry napisano ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2009 o 21:49, Daros_93 napisał:

Ja poradziłbym kupienie World of Warcraft.Zajebista gra MMORPG cały czas uaktualniana
przez Twórców.Bardzo dużo serwerów, graczy(ponad 11 mln). Pomimo abonamentu i ceny gra
warta jest zakupu i grania. polecam wszystkim fanom świata Warcrafta ;)


Nie musiałeś tego pisać. Każdy wie jaki jest WoW, chyba nie ma gracza, który by onim nie słyszał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie inwestuj w jakiegokolwiej NfS''a na PSP. Grałem bodaj we wszystkie częście (MW, Carbon oraz Undercover) i są to naprawdę słabe gry (zwłaszcza Undercover). RR2 także grałem w demo, jednak osobiście w ogóle mi się nie podobał. Niestety nie ma dobrej ścigałki na PSP, a jak już koniecznie chcesz się pościgac na tej konsolce to kup średniego, czyli już grywalnego Burnouta. Mam nadzieję, że Motor Storm oraz Gran Turismo będą naprawdę bardzo dobre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2009 o 22:44, MaccCry napisał:

a jak już koniecznie chcesz się pościgac na tej konsolce to kup średniego, czyli
już grywalnego Burnouta.


Z tej serii to akurat tylko Paradise do mnie przemawia

Dnia 17.06.2009 o 22:44, MaccCry napisał:

Mam nadzieję, że Motor Storm oraz Gran Turismo będą naprawdę
bardzo dobre...


Oj też mam taką nadzieję.

Ps. dzięki za ostrzeżenie, bo jeszcze bym wywalił kasę w błoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2009 o 21:27, Davw napisał:

Może mi ktoś powiedzieć cokolwiek na temat NFS''ów na PSP? Tak się zastanawiałem ostatnio
nad Undercover, bo wyścigów jest niewiele na tego handhelda. Aha i coś może jeszcze na
temat Rige Racer 2, bo demo niewiele mi mówi.

Jeśli chodzi o RR, to bierz jedynkę. Tańsze, a to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2009 o 22:50, Davw napisał:

> a jak już koniecznie chcesz się pościgac na tej konsolce to kup średniego, czyli

> już grywalnego Burnouta.

Z tej serii to akurat tylko Paradise do mnie przemawia

Jak naprawdę chcesz miec jakąś ścigałkę na PSP, to Burnout to naprawdę dobry wybór, bo gra się naprawdę dobrze i jest to imo najlepsza ścigałka (takie 7/10). Do tego ładnie wygląda :)

Dnia 17.06.2009 o 22:50, Davw napisał:

Ps. dzięki za ostrzeżenie, bo jeszcze bym wywalił kasę w błoto.

Ja też bardzo się cieszyłem, że tego nie kupiłem, a bardzo korciło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2009 o 22:56, MaccCry napisał:

Jak naprawdę chcesz miec jakąś ścigałkę na PSP, to Burnout to naprawdę dobry wybór, bo
gra się naprawdę dobrze i jest to imo najlepsza ścigałka (takie 7/10). Do tego ładnie
wygląda :)


To chyba już jednak wytrzymam do premiery Motor Storma i GT. Na razie Killzone, Tekken, Patapon, LocoRoco... Potrzebuję czegoś przy czym będę mógł spędzić dużo czasu, ale jednocześnie nie umrę z nudów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja od siebie polecam jakieś GTA, Syphon Filter (świetna skradanka/akcja) i Dragon Ball Z: Shin Budokai, zwłaszcza jak jesteś fanem tego anime (imo bije Tekkena). Z FPSów możesz spróbowac MoH Heroes, ale jest mega krótki (dwa wieczory grania), a niestety CoD na PSP jest mocno średni. Pod żadnym pozorem nie kupuj Rainbow Six, straszna lipa. I oczywiście mój faworyt, God of War. Must have każdego dojrzałego posiadacza PSP. Mimo, że konsolkę niedawno sprzedałem, to ta gra jest u mnie nadal na półce i nie zamierzam jej sprzedac :)

Edit: Teraz zajrzałem do pewnego tematu, i widzę, że masz GoW, PES6 i Clanka ;] Jak lubiesz piłkę, to polecam FIFA Street 2, naprawdę bardzo dobra pozycja. A, i LocoRoco jest genialne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za rady. Teraz tylko trzeba będzie się udać do odpowiedniego punktu sprzedaży i chwilę pomyśleć ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się