FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 21.06.2009 o 23:06, Lukiwwo94 napisał:

Jeśli chodzi o Drakensang to jakoś nie przekonuje mnie ten papierkowy system który tam
obowiązuje jednak zawsze będę kochał D&D po wielu sesjach które rozegrałem z kumplami.
King''s Bounty to nawet dobra propozycja przemyśle to dzięki wielkie za chęci :)

Lubię gry cRPG i D&D mnie nie przekonał... znacznie wolę Czarne Oko użyte w Drakensangu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2009 o 23:09, KaRkAsZo napisał:

> Jeśli chodzi o Drakensang to jakoś nie przekonuje mnie ten papierkowy system który
tam

Mnie właśnie DnD przekonało swoją prostotą i jednocześnie trudnością w całkowitym opanowaniu i jednak będę się go trzymał a Czarne Oko zostawię sobie na kiedy indziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2009 o 23:06, zermithon napisał:

> No wszystko pięknie gry naprawdę wspaniałe wielkie legendy ale problem tkwi w tym

No to chyba nie mam innego wyjścia a jak z rozdzielczością w innych grac z pakietu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2009 o 23:11, Lukiwwo94 napisał:

> > No wszystko pięknie gry naprawdę wspaniałe wielkie legendy ale problem tkwi
w tym
No to chyba nie mam innego wyjścia a jak z rozdzielczością w innych grac z pakietu ?


Nie wiem. Tormenta nie mam z tego pakietu, tylko z ekstra klasyki. Jednak gdzieś czytałem, że z Baldursami też działa. Nie wiem natomiast jak jest z Lionheart i Icewind Dale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2009 o 23:14, zermithon napisał:

> > > No wszystko pięknie gry naprawdę wspaniałe wielkie legendy ale problem
tkwi

Lionheart już ukończyłem ale Icewind Dale jeszcze nie wiec warto było by zagrać pewnie jak poszukam to znajdę jak to jest z tą rozdzielczością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heja
Szukam gry fps łatwej, dlugiej(ale nie musi byc)niezłą grafą i bezproblemową w instalacji i użytkowaniu
(Oprucz gta sa, Crysisa, Stalkera Czyste NIebo Bo te gry już mam)
Z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2009 o 09:54, dexter1023 napisał:

heja
Szukam gry fps łatwej, dlugiej(ale nie musi byc)niezłą grafą i bezproblemową w instalacji
i użytkowaniu
(Oprucz gta sa, Crysisa, Stalkera Czyste NIebo Bo te gry już mam)
Z góry dzięki

No jak zwykle polecę Ci F.E.A.R. ;-) Świetna, świetna, świetna gra. Lepszych strzelanin nie ma chyba nigdzie! No chyba że w dwójce :P Polecam ;-) Śiwtna gra, dobra grafa, tania...na łatwym poziomie pewnie łatwa ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2009 o 09:54, dexter1023 napisał:

heja

Jak już kolega wyżej powiedział F.E.A.R-a ja polecił bym jeszcze Stranglehold i Counter Strike 1.6 jeśli szukasz czegoś do gry po sieci to to jest moim zdaniem najlepszy wybór legenda Gatunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale niekoniecznie ciekawa, już lepsze imo Left 4 Dead. Z ciekawych shooterów dorzucę jeszcze Rainbow Six Vegas 1&2, Cryostasis, Gears of War & Lost Planet & Mass Effect (w sumie tpp ale jakie!), Bioshock, Call of Duty Modern Warfare, Just Cause (takie GTA w tropikach), Dead Space, Kronik Riddicka Dark Athena, Crysis Wahead o ile nie masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2009 o 09:54, dexter1023 napisał:

heja
Szukam gry fps łatwej, dlugiej(ale nie musi byc)niezłą grafą i bezproblemową w instalacji
i użytkowaniu


Timeshift (mało doceniana, graficzka nawet nawet i fajne opcje z czasem), CoD5 (nie trzeba opisywać, dłuższa niż CoD4), Legendary (graficznie słabo, ale fajnie się gra) - znam więcej, ale nazwy uciekły chwilo z głowy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tutaj poprę jeśli chodzi o Timeshift bardzo fajne i wiele możliwości jeśli chodzi o ten "slow-motion". Do tego gra nie jest jakość specjalnie wymagająca a naprawdę można dobrze przy niej się bawić.

P.S. A Ty z dnia na dzień nowa forma Super Sayan''a? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2009 o 10:41, Infes napisał:

Ja tutaj poprę jeśli chodzi o Timeshift bardzo fajne i wiele możliwości jeśli chodzi
o ten "slow-motion". Do tego gra nie jest jakość specjalnie wymagająca a naprawdę można
dobrze przy niej się bawić.


Dość długa, i tak nie ma wymagań wielkich i dobrze wyglada na słabych sprzęcie. Najlepsze to i tak są walki. Gra w sam raz dla zabicia nudy. Szkoda, że nie doceniania, jakoś nikt się nią nie jara jak innymi :P

Dnia 22.06.2009 o 10:41, Infes napisał:

P.S. A Ty z dnia na dzień nowa forma Super Sayan''a? ;)


Z dnia na dzień nie, raz na jakiś czas zmiana :P

Niedługo SSJ4 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2009 o 10:26, Kakarotto napisał:

> heja
> Szukam gry fps łatwej, dlugiej(ale nie musi byc)niezłą grafą i bezproblemową w instalacji

> i użytkowaniu

Timeshift (mało doceniana, graficzka nawet nawet i fajne opcje z czasem), CoD5


What? CoD5 jest dłuższa od Modern Warfare? Poza tym to zwykła kupa nastawiona na napierdzielanie, napierdzielanie, wymianę magazynków, napierdzielanie, napierdzielanie... Według mnie ten tytuł morduje całą serię CoDów osadzonych w czasie II WŚ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Call of Duty 4. Na poborowym jest banalna, może nie za długa, ale to chyba najintensywniejszy FPS, ma bardzo dobrą grafę(na MAX. detalach) i bezproblemowo się ją i instaluje i używa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2009 o 11:25, EverettMcGill napisał:

What? CoD5 jest dłuższa od Modern Warfare?


MW najszybciej przeszedłem w trzy godziny (raczej speedrun to nie była, po prostu byle do przodu przez przerw), normalnie z sześć godzin (ciesząc sie graniem :P), CoD5 około dziewięć godzin za pierwszym razem, drugie raczej nie będzie w przyszłości :P

Dnia 22.06.2009 o 11:25, EverettMcGill napisał:

Poza tym to zwykła kupa nastawiona na napierdzielanie,
napierdzielanie, wymianę magazynków, napierdzielanie, napierdzielanie... Według mnie
ten tytuł morduje całą serię CoDów osadzonych w czasie II WŚ.


Kolega chciał by mu polecić łatwą grę, to poleciłem. Zabijasz co się ruszą i jest ci wrogie, jak w każdym CoDzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ale nie uważasz że CoD4 ma lepszą,ciekawszą fabułę niż CoD5? To zakończenie kiedy rzuca Ci tą broń,kiedy łapiesz ją i ledwo odajesz strzał po czym zabijasz tego Main Boss''a. To takie bohaterskie i to My jesteśmy tym bohaterem. Mi Modern Warfare przypadał chyba najbardziej z całej serii Call of Duty.

Dnia 22.06.2009 o 11:42, Kakarotto napisał:

Niedługo SSJ4 ;)


A będzie SSJ5 z białymi włoskami? xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się