FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 19.06.2009 o 14:30, igor8472 napisał:

Oj, mnóstwo tego by się znalazło :-). Z tanich trochę starszych polecam np.: Locoroco,
Patapon, Burnout Dominator, Wipeout Pure, NFS Rivals.


A gra Battlefront III cos kojarzycie? (byle na PSP)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2009 o 20:10, tylor2 napisał:

A gra Battlefront III cos kojarzycie? (byle na PSP)


Na PSP to wyszedł Star Wars: Battlefront - Renegade Squadron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2009 o 22:18, Maciej2194 napisał:

Szukam jakiejś taniej strategi najlepiej RTS choć nie musi być. Znacie jakąś ciekawą?
C:

Czy mógł byś sprecyzować słowo tania bo dla niektórych to do 25zł a dla innych do 60 na przykład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2009 o 22:18, Maciej2194 napisał:

Szukam jakiejś taniej strategi najlepiej RTS choć nie musi być. Znacie jakąś ciekawą?
C:


Warcraft 3 : >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2009 o 22:18, Maciej2194 napisał:

Szukam jakiejś taniej strategi najlepiej RTS choć nie musi być. Znacie jakąś ciekawą?
C:


- Warhammer 40000: Dawn of War
- Age of Empires Złota Edycja
- Supreme Commander
- Europa Universalis II
- Mroczne Wieki
- Company of Heroes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam poszukuje gry która powinna być długa , wciągająca i tak do 60zł. Aha i żeby nie miała masakrycznej grafiki bo na moim 22'' monitorze może to wyglądać bardziej jak pokaz pikseli a nie godny siebie produkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2009 o 22:47, Lukiwwo94 napisał:

Witam poszukuje gry która powinna być długa , wciągająca i tak do 60zł. Aha i
żeby nie miała masakrycznej grafiki bo na moim 22'' monitorze może to wyglądać bardziej
jak pokaz pikseli a nie godny siebie produkt.


Hmmm... Polece ci Obliviona długi i wciągający i poza tym za 50zł ale za niedługo wyjdzie w Premium Games z dodatkami za 70zł więc radze poczekać i dołożyć te 20zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2009 o 22:29, Lukiwwo94 napisał:

> Szukam jakiejś taniej strategi najlepiej RTS choć nie musi być. Znacie jakąś ciekawą?

> C:
Czy mógł byś sprecyzować słowo tania bo dla niektórych to do 25zł a dla innych do 60
na przykład.

Tak do 20zł ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2009 o 22:49, NdysH napisał:

> //

Niestety to akurat nie jest strzał w 10 Morowind nigdy mnie nie fascynował a nawet odrzucał dzięki za chęci ale podziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2009 o 22:47, Lukiwwo94 napisał:

Witam poszukuje gry która powinna być długa , wciągająca i tak do 60zł. Aha i
żeby nie miała masakrycznej grafiki bo na moim 22'' monitorze może to wyglądać bardziej
jak pokaz pikseli a nie godny siebie produkt.

Proponuje dołożyć dyszkę (lub poczekać chwilę) i za 70zł kupić Legendy RPG w Platynowej Kolekcji. Masz tam w sumie 6 podstawek + do tego 4 dodatki do niektórych z nich. Gry mają wspaniałą fabułę, są długie, na pewno wciągają, to jedne z ważniejszych zalet. Tutaj masz coś więcej o tym wydaniu: http://www.gram.pl/prod_8g3rHu0_Legendy_RPG.html

Jeżeli to Ci nie pasuje, to podaj może twój ulubiony gatunek czy coś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2009 o 22:53, Maciej2194 napisał:

> >Ucinam

Tak najbardziej kojarzą mi się Kozacy Antologia w normalnym sklepie powinieneś je dostać za 25zł na gram.pl są dostępne za 19. Do tego polecam jeszcze Twierdza Warchest gdzie masz dwie gry z tej właśnie serii na gram.pl dostępne za 20zł. No i jeszcze gry od Relic czyli Warhammer:Dawn of War i Kompania Braci tą ostatnią polecam chyba najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2009 o 22:47, Lukiwwo94 napisał:

Witam poszukuje gry która powinna być długa , wciągająca i tak do 60zł. Aha i
żeby nie miała masakrycznej grafiki bo na moim 22'' monitorze może to wyglądać bardziej
jak pokaz pikseli a nie godny siebie produkt.


Drakensang - długi i naprawdę wciągający erpeg (na allegro nówki chodzą za 50zł)
King''s Bounty - coś a''la HoM&M z tym, że wywalono elementy strategiczne (rozwijanie zamku i pozyskiwanie surowców), a rozbudowano elementy RPG. Gra jest baaardzo wciągająca i starczy na kilkadziesiąt godzin (w Premium Games za 70zł, ale premierówki na allegro są za 50-60 zł)
Wiedźmin edycja rozszerzona - chyba nie muszę komentować ;)
Jak podał Edrehil: Legendy RPG - po tytule wywnioskuj jakość tych gier ;) Podpowiem, że nie jest przesadzony (no może w przypadku Lionhearta trochę przesadzili jednak ;]).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2009 o 22:55, Edrehil napisał:

> Witam poszukuje gry która powinna być długa , wciągająca i tak do 60zł. Aha

/prod_8g3rHu0_Legendy_RPG.html

Dnia 21.06.2009 o 22:55, Edrehil napisał:

Jeżeli to Ci nie pasuje, to podaj może twój ulubiony gatunek czy coś ;)

No wszystko pięknie gry naprawdę wspaniałe wielkie legendy ale problem tkwi w tym że zostały wydane wieki temu i ich rozdzielczość nie odpowiada mojemu monitorowi i zamiast wspaniałych RPG będę miał "orgie pikseli"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2009 o 22:53, Lukiwwo94 napisał:

Niestety to akurat nie jest strzał w 10 Morowind nigdy mnie nie fascynował a nawet odrzucał
dzięki za chęci ale podziękuje


Ale w Oblivionie jest całkiem inna mechanika gry niż w Morowindzie. Oblivion i Morowind to dwie inne gry radze ci pożyczyć od któregoś z kolegów Obliviona pograć troche i zobaczyć czy podoba ci się Oblivion. A propo Morowind mi się nie podobał a w Oblivionie się zakochałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2009 o 23:02, Lukiwwo94 napisał:

No wszystko pięknie gry naprawdę wspaniałe wielkie legendy ale problem tkwi w tym że
zostały wydane wieki temu i ich rozdzielczość nie odpowiada mojemu monitorowi i zamiast
wspaniałych RPG będę miał "orgie pikseli"


CDP dało moda, który pozwala dostosować rozdzielczość gry do nowych monitorów (także i panoramicznych). Mam zainstalowanego Tormenta z tym modem i gram na monitorze 22 cali - wygląda cudnie (nie ma jak to ładnie narysowane 2D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2009 o 23:01, zermithon napisał:

> Witam poszukuje gry która powinna być długa , wciągająca i tak do 60zł. Aha

Wiedźmina posiadam choć jakoś nie ciśnie mnie żeby ko ukończyć dalej tkwię w 2 akcie.
Jeśli chodzi o Drakensang to jakoś nie przekonuje mnie ten papierkowy system który tam obowiązuje jednak zawsze będę kochał D&D po wielu sesjach które rozegrałem z kumplami.
King''s Bounty to nawet dobra propozycja przemyśle to dzięki wielkie za chęci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2009 o 23:03, NdysH napisał:

> Niestety to akurat nie jest strzał w 10 Morowind nigdy mnie nie fascynował a nawet
odrzucał

Co do pożyczania to niestety moi koledzy to lamerscy piraci i nawet jeśli by kupowali gry to nie takie w których trzeba myśleć tylko takie trochę mniej umysłowe wiec nikt z nich Obliviona nie posiada ale trochę o tym poczytam i to przemyśle jeszcze raz dzięki za chęci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się