FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 20.06.2009 o 18:38, dexter1023 napisał:

A czy w tej grze rzeczywiscie jest tak wysoki poziom?

Poziom czego? Trudności? Jakości? Grafiki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warto kupić te Legendy RPG z PK? Dość stare tam są gry i boję się, że na sprzęcie moim(opis) będą problemy, za szybko będzie gra chodzić czy coś(mam XP Home). I czy te 10 gier jest warte swojej ceny? Jakieś 6 zł za sztukę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem za 40zł w promocji, no grafika super, chyba lepsza do Crysisa, ogień fajnie się zachowuje ale niekiedy w połowie pola zgaśnie nie wiadomo dlaczego, trudna ta gra nie jest, zależy jakie masz doświadczenie w FPSach. Na początku wszystko fajne jest wciąga ale strasznie monotonna gra. Każda misja tylko z pozoru polega na czym innym.
Edit: Multi ma fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2009 o 19:29, Gromo napisał:

Warto kupić te Legendy RPG z PK? Dość stare tam są gry i boję się, że na sprzęcie moim(opis)
będą problemy, za szybko będzie gra chodzić czy coś(mam XP Home). I czy te 10 gier jest
warte swojej ceny? Jakieś 6 zł za sztukę.

Czy warto? To na pewno. Te gry są po prostu klasykami rpgów, mają ten swój klimat, no i oczywiście fabułę. Co najważniejsze, wciągają ;d Tylko nie wiem jak jest z działaniem na twoim komputerze.

To pewnie będzie offtop, ale wybaczcie. Chciałbym się dowiedzieć, czy w moim 8-letnim komputerze nie byłoby problemów z działaniem płyty, ogólnie z tej nowej PK? Mam pewne doświadczenia z Wiedźminem, po prostu DVD nie mógł płyty otworzyć ;) Jego prędkość (napędu) to 16x/48x.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2009 o 18:34, dexter1023 napisał:

czesc
Widziałem w Realu Far Cry 2 za 65zł. Czy za taką cenę opłaca się tą grę kupić?


Powiem ci, że grafika jest rewelacyjna, ale co do rozgrywki to mi po krótkim czasie się znudziła. Wybuchy ognia, zjawiska przyrody wyglądają efektownie, ale misje nie są zbyt różnorodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2009 o 18:38, dexter1023 napisał:

A czy w tej grze rzeczywiscie jest tak wysoki poziom?

Mógłbym pisać w samych superlatywach :-). Niektórzy piszą że nudna, wrogowie się za szybko respawnują, za celni etc. Trochę w tym prawdy, mi to nie przeszkadzało a nawet najwyższy poziom trudności sę wziąłem jak grę przechodziłem. A wciągnęła mnie tak że grałem przez półtora tygodnia po 8-10 h tylko w nią aż nie skończyłem. Te wschody i zachody słońca, extra patent z podpalaniem i roznoszeniem się ognia, ''pikne'' kaniony z rzeczkami. Aż się nie chcę świata gry opuszczać :-)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2009 o 20:38, Sebuuu98 napisał:

Chcę zacząć grać w jakiś fajny FPS. Jaki mi radzicie (biorąc pod uwagę multiplayer)?


Może powiesz w co grałeś? Bo tak to ja polecam Call of Duty 4, Unreal Tournament 3, Frontlines Fuel of War, Left 4 Dead (to właściwie jeden wielki co-op, ale jest świetne).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2009 o 20:38, Sebuuu98 napisał:

Chcę zacząć grać w jakiś fajny FPS. Jaki mi radzicie (biorąc pod uwagę multiplayer)?


Jeżeli jeszcze nie masz to musisz zainwestować w Call of Duty 4 Modern Warfare. Ma niesamowity multiplayer i dość ciekawą fabułę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź jest oczywista - Call of Duty 4: Modern Warfare. Niestety dziś możesz mieć pewien problem z nabyciem nówki, a jak już się coś trafi to zwykle cena jest dość wygórowana, zawsze jednak możesz spróbować zapolować na użwke na allegro. Gra na pewno jest tego warta, nawet jakbyś chciał pograć tylko i wyłącznie w kampanie single player. Jedyny jej minus to to że jest dość krótka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2009 o 19:29, Gromo napisał:

Warto kupić te Legendy RPG z PK? Dość stare tam są gry i boję się, że na sprzęcie moim(opis)
będą problemy, za szybko będzie gra chodzić czy coś(mam XP Home). I czy te 10 gier jest
warte swojej ceny? Jakieś 6 zł za sztukę.


Te gry sa po prostu rewelacyjne. Jesli lubisz gatunek, to powinienes w nie zagrac.
A 6 pln/sztuka gry to w tym przypadku znaczy jedno - sa za darmo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2009 o 20:38, Sebuuu98 napisał:

Chcę zacząć grać w jakiś fajny FPS. Jaki mi radzicie (biorąc pod uwagę multiplayer)?


Ja w takim razie zaproponuję coś innego - Call of Duty 4 ... ;D
W żadnej grze nie znajdziesz lepszego multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2009 o 21:11, Wintesun napisał:

A tam jest takie tradycyjne multi że tylko się łazi czy tak jak w rasowych multi-schooterach
można wsiąść do pojazdów np czołgu czy helikoptera?


Niestety, nie ma możliwości wejścia do pojazdu. Z takich rzeczy przychodzi mi na myśl tylko stacjonarny KM, za którego możesz chwycić. ( dla mnie jest to zaleta )
Mimo to gra posiada wiele zalet :
- umiejętności, które odblokowujesz w momencie awansu na wyższy poziom, np. większa moc pocisków, większa szybkostrzelność czy podsłuchiwanie czatu głosowego przeciwnej drużyny. Jest ich multum, podzielone są na 3 grupy, z których możesz wybrać po jednej umiejętności,
- system awansów i odblokowywania broni. Niektórzy narzekają, ale moim zdaniem jest to zaleta - max. level osiągasz szybko i równie szybko znika różnica uzbrojenia między graczami,
- wiele ciekawych, aczkolwiek standardowych, trybów rozgrywki,
- ogromna ilość dostępnego wyposażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio poluje na cod4 . Chciałbym kupic nową (zafoliowaną) grę i nigdzie nie moge znaleść , wiecie czy jest gdzieś dostępna ?

I czy polecacie mi sage Iced Wild (czy jak to sie pisało xD) ogólnie lubie rpg ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie CoD4 - prawdopodobnie nowe partie mają się pojawić pod koniec tego miesiąca, bądź jakoś na początku przyszłego (z tego co widzę na stronach sklepów internetowych).

Odnośnie Icewind Dale (mniemam, że to masz na myśli) - cóż, wpierw poleciłbym Baldur''s Gate - Icewind Dale jest również dobre - i z obecnego punktu widzenia - grafika jest nieco odpychająca. Icewind Dale jest jak najbardziej wskazane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się