FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Szukam przyjemnej gry w której trup ścieli się gęsto, jest krew i ewentualnie flaki. Ładna graficznie. Fajnie by było gdyby była broń palna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

The Punisher. Jedyny problem, to że gra ma już swoje lata, choc grafika jest komiksowa, więc nie zestarzała się za bardzo. Jednak brutalniejszej gry chyba nie znajdziesz. To, co można tam robisz przekracza wszelkie pojęcie, chociaż gameplay jest na wysokim poziomie i naprawdę miło się w to gra (jeśli ktoś lubi przemoc). Z tych o ładniejszej grafice, gdzie jest dośc brutalnie (flaki, odpadające nogi, ręce, głowy), to namyśl przechodzi mi CoD 5 i BiA: HH. Oba tytuły trzymają wysoki poziom (grywalnośc i oprawa). Z takich większych różnic, to CoD 5 to raczej wojenna sieka, a w BiA: HH trzeba byc uważnym i dobrze przemyślec każdy krok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz krew i flaki to polecam Soldier of Fortune 2. Gra należy do gatunku FPP, co prawda nie jest najnowsza i grafika jak na dzisiejsze czasy już nie powala, ale swego czasu wyglądała świetnie. Broni palnej w grze jest całkiem sporo (z tego co pamiętam to wszystkie pukawki są prawdziwe) a dodatkowo część zabawek posiada kilka trybów prowadzenia ognia. Przeciwników też mało nie jest, choć na pewno Serious Sam czy Painkiller to to nie jest. Generalnie warto się zainteresować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2009 o 23:47, Fatal-X napisał:

Szukam przyjemnej gry w której trup ścieli się gęsto, jest krew i ewentualnie flaki.
Ładna graficznie. Fajnie by było gdyby była broń palna.


Na myśl przychodzą mi Painkiller i NecroVisioN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2009 o 01:00, Jan3d napisał:

co lepiej wybrać arma2 czy cod4 mw goty?


To zależy. Jeśli lubisz dynamiczną, szybką i intensywną akcję gdzie kule latają ci koło głowy itp., to oczywiście Modern Warfare.
Jeśli zaś lubisz dosć długie planowanie, powolne podchodzenie do i rozpracowywanie przeciwnika. Sporo elementów taktycznych i zarządzanie drużyną to oczywiście ArmA2.
Osobiście z tych dwóch gier wziąłbym CoD4. Wybór należy do ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2009 o 01:07, kaczek93 napisał:

> co lepiej wybrać arma2 czy cod4 mw goty?

To zależy. Jeśli lubisz dynamiczną, szybką i intensywną akcję gdzie kule latają ci koło
głowy itp., to oczywiście Modern Warfare.
Jeśli zaś lubisz dosć długie planowanie, powolne podchodzenie do i rozpracowywanie przeciwnika.
Sporo elementów taktycznych i zarządzanie drużyną to oczywiście ArmA2.
Osobiście z tych dwóch gier wziąłbym CoD4. Wybór należy do ciebie.


hieh no dobrze powiedzieć sam wybierz ja włosy wyrywam a nie wiem co wybrać no qurde ;//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2009 o 01:00, Jan3d napisał:

co lepiej wybrać arma2 czy cod4 mw goty?

Zdecydowanie CoD4! ArmA2 to powolna rozgrywka i kampienie (precz kamperom!). Bez adrenaliny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ,ktorą grę byscie wybrali idąc do sklepu...Bo mam zamiar kupić 1 z gier,choć to trudne pytanie:
-Gears of War
-Orange box
-Left 4 dead
z góry dziękuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2009 o 10:16, Net_com napisał:

proponuje kupić orange boxa i poczekać , aż gow będzie w ekstra klasyce za 30zł ;)

Bo własnie jade w piątek( w piątek EK) na zakupy więc się zastanawiałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2009 o 10:06, Bartex69 napisał:

Witam ,ktorą grę byscie wybrali idąc do sklepu...Bo mam zamiar kupić 1 z gier,choć to
trudne pytanie:
-Gears of War
-Orange box
-Left 4 dead
z góry dziękuje :D

Orange Box, Orange Box i jeszcze raz Orange Box! Nie tylko bombowe gry do zabawy w single (Half-life''y i Portal) i jeszcze po prostu świetny, bombowy, wciągający Team Fortress 2!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2009 o 10:31, darth_16 napisał:

Co lepiej kupić: Mirror''s Eadge-a czy Prototypa?


Według mnie żadną z tych dwóch, obydwie gry robią się szybko nudne, szczególnie ME.

Net_com
No jasne, IMO to jest jedna z najlepszych strategii fantasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2009 o 10:44, Pawlo09 napisał:

Pewnie że się opłaca gra jest bardzo dobra i dużo osób gra po internecie.

http://www.gry-online.pl/S020.asp?ID=3294 tu masz recenzję 8.5/10

Ok , właśnie sie zastanawiałem jak jest z multi , ale mnie uspokoiliście ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie znacie gry gdzie budujemy miasto, obojętnie w jakim wieku, z naciskiem bardziej na ekonomie? Anno 1701 zalicza sie do tych gier?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się