FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 19.08.2009 o 10:54, Lord-Tyrranoos napisał:

> Poszukuję gier kryminalnych, detektywistycznych, i innym z tego rodzaju.
>
> Ale nie ma to być zwykła gra! Chcę żeby fabuła rozpieprzyła mi psychę :D
> A tak serio to jakiś dobry tytuł, poda ktoś?

- Overclocked: Historia o przemocy
- Art of Murder: Klątwa lalkarza
- Fahrenheit
- eXperience 112

Byś miał pewnośc, podpisuję się pod tym postem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2009 o 10:20, Arti_101 napisał:

Poszukuję gier kryminalnych, detektywistycznych, i innym z tego rodzaju.

Ale nie ma to być zwykła gra! Chcę żeby fabuła rozpieprzyła mi psychę :D
A tak serio to jakiś dobry tytuł, poda ktoś?



Bierz Fahrenheit. Ta gra kozaczy. Fabuła jest intrygująca (zjawiska paranormalne, jakieś klany/sekty, brutalne zabójstwa, różne zadania do rozwikłania, możesz wcielić się w zabójcę jak i policję). Mnie strasznie wciągnęła, naprawdę szczerze polecam ci tą grę, będziesz miał co robić, oj będziesz :P A jak chodzi o psychikę... to nawet w instrukcji we wstępie autorzy piszą, że chcieli zrobić taką grę, która by trafiła w psychikę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dreamfall.Gra jest według mnie świetna fabularnie,mimo że przydałby się wreszcie ten sequel:)Mieszasz światy paranormalny i świat przyszłości i dostajesz "shejka" o smaku świetnej gry..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2009 o 19:57, Ezio napisał:

Dreamfall.Gra jest według mnie świetna fabularnie,mimo że przydałby się wreszcie ten
sequel:)Mieszasz światy paranormalny i świat przyszłości i dostajesz "shejka" o smaku
świetnej gry..


Dreamfall to jest sequel gry The Longest Journey i pierwowzór IMO trochę lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie cię zdziwie, ale Fahrenheit''a miałem już dłuższy czas pożyczony od kolegi. Nie specjalnie mi podchodzi gdyż chcę wysilić swój mózg w rozwiązywaniu spraw, a w Fahrenheicie już wiem co sięwydażyło, bo sam wcześniej to zrobiłem ;/

A tak w ogóle to co mam wybrać? :(
Milionerem nie jestem i nie stać mnie na te wszystkie gry kt ore podaliście :(

Jak narazie planuję kupno CSI kryminalne zagadki Maiami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam do wyboru-infamouse,cod3,skate,fight night round 3. Problem w tym że jest już 6 części coda,4 fight night i 2 skate. Czy ktoś jeszcze będzie grał w multi w skate albo fight night? I czy cod 3 ma dobry single? I mam pytanie czy na ps3 jest coś tak wypasionego jak fable?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2009 o 11:29, Wijet napisał:

Mam do wyboru-infamouse,cod3,skate,fight night round 3. Problem w tym że jest już 6 części
coda,4 fight night i 2 skate. Czy ktoś jeszcze będzie grał w multi w skate albo fight
night? I czy cod 3 ma dobry single? I mam pytanie czy na ps3 jest coś tak wypasionego
jak fable?

Mam InFamous - jest to świetna gra, jeden z lepszych exó Sony. Polecam.
Skate (mam 2) - w multi raczej nie będzie duzo osób grać skoro w 2 mało gra.
FNR3 - tu mało kto gra w multi - ciężko sie połączyć.
COD3 - nie grałem, ale podobno bardzo słaby.
Czy na PS3 jest coś takiego "dopasionego" jak Fable? (osobiście obrzydza mnie fable, nie lubię takich gier) - ale za to na PS3 masz Demon Soul''s - jeden z najtrudniejszych RPG ostatnich lat (wydany jak dotąd tylko w KKW). Co tam jeszcze: Eternal Sonata (Jrpg ale wspaniały - kolorowy jak Fable), Oblivion - nadchodzi Dragon Age Początek - na razie jest tego mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2009 o 16:40, dexter1023 napisał:

Czesc
Ile trzeba czasu aby przejść Assasins Creed bo na pudelku pisalo ze niby 40 h


40 !? to jakiś kiepski żart ,na 8-10 godzin powinno ci starczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam do wydania 400zł na gry PS3. Jednak, jak to zwykle bywa, gier do kupienia jest dużo więcej od posiadanych pieniędzy. Postanowiłem więc, że będę kupował po kolei, po jednej grze, dzięki czemu nie wykoszę sobie funduszy od razu. Poniżej jest lista (kolejność losowa) gier, które zamierzam kupić. Chciałbym, abyście pomogli mi w wybraniu najsensowniejszej kolejności kupowania, wykluczeniu nieopłacalnych tytułów oraz dodaniu must have''ów.
*Grand Theft Auto 4 - nie tylko według mnie must have
*Metal Gear Solid 4 - poczytałem trochę, zagrałem w demo...i świat solid sneak''a wciągnął mnie bez reszty..może załatwię sobie też inne części na pc/psx ^^ do tego też przez wielu uważany za must have, chociaż nie wiem, czy bez grania w poprzednie części nie będzie trudniej skumać (bardzo dużo czytam o grach, w które gram, czy to pomorze?)
*Red Faction: Guriella - demko naprawdę mi się spodobało, a że ma multi, może być nawet fajne.
*inFamous - tu się nadal zastanawiam, demko super, tylko męczy mnie to, że misje będą polegać tylko na rozwalaniu dresów w kapturach..no i brak multi
*Burnout Paradise: The Ultimate Box - demko mi się naprawdę podoba, tylko czy naprawdę jest w pełnej wersji co robić i multi daje tyle frajdy?
*Tekken 5:DR - tu też po gameplayach i tekkenie 3 bardzo mi się podoba, tylko nie wiem czy bardziej się nie opłaca poczekać na tekkena 6, w końcu tekken 5:dr to taka mini wersja na ps3.
*Killzone 2 - demko super, kolejny must have, multi słyszałem, że lepsze od CoD''a
*Prototype - super sandbox, bardzo mi się podoba gameplay, ale czy to ma multiplayer? podobno tak...podobno nie
*Assassin''s Creed - grałem na moim PCzłomie z max 15 FPS, skakanie, walka super, tylko nudne misje. Byłem przed ostatnią misją, więc nie wiem, czy się opłaca...
*Mirror''s Edge - najświetniejsza gra w jaką grałem, dla mnie taki must have''ik
*Call of Juarez:Więzy krwi - demko super, pierwsza część super, multi podobno też super, do przejscia minimum 2x (2 postacie)

Nie będę wypisywał gier które jeszcze nie wyszły, bo nie wiadomo, czy będą takie świetne...
Z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2009 o 18:17, kotfilon napisał:

*Grand Theft Auto 4 - nie tylko według mnie must have

Mi osobiście się nie podobało.

Dnia 20.08.2009 o 18:17, kotfilon napisał:

*Metal Gear Solid 4 - poczytałem trochę, zagrałem w demo...i świat solid sneak''a wciągnął
mnie bez reszty..może załatwię sobie też inne części na pc/psx ^^ do tego też przez wielu
uważany za must have, chociaż nie wiem, czy bez grania w poprzednie części nie będzie
trudniej skumać (bardzo dużo czytam o grach, w które gram, czy to pomorze?)

Czytanie? Pomorze, lecz najlepiej zagrać w poprzednie części - jak nie zagrasz to każda cut-cenka (trwają po 1h nieraz) będzie cię nużyć - a takze nie rozpoznasz żadnego smaczku Kojimy. Ja jestem fanem universum MGS.

Dnia 20.08.2009 o 18:17, kotfilon napisał:

*Red Faction: Guriella - demko naprawdę mi się spodobało, a że ma multi, może być nawet
fajne.

UU totalny fail - mi sie ani trochę nie podoba - rozwalanie budynków się szybko nudzi a fabuła jest płaska jak deska.

Dnia 20.08.2009 o 18:17, kotfilon napisał:

*inFamous - tu się nadal zastanawiam, demko super, tylko męczy mnie to, że misje będą
polegać tylko na rozwalaniu dresów w kapturach..no i brak multi

Gra starcza spokojnie an tyle ile GTA4. Ma średnia fabułę ale za to świetną grywalność i bohatera - moce Cola są niesamowite. Kupuj śmiało - a co do kapturów to są 3 części miasta w grze - znajdziesz na każdym innych przeciwników i od razu zaznaczam zdziwisz sie po walkach z bosami i "innymi" przeciwnikami ;]

Dnia 20.08.2009 o 18:17, kotfilon napisał:

*Burnout Paradise: The Ultimate Box - demko mi się naprawdę podoba, tylko czy naprawdę
jest w pełnej wersji co robić i multi daje tyle frajdy?

Mi demko też sie spodobało - multi podobno wymiata ale jako że fanem racerów nie jestem omijam tą grę.

Dnia 20.08.2009 o 18:17, kotfilon napisał:

*Tekken 5:DR - tu też po gameplayach i tekkenie 3 bardzo mi się podoba, tylko nie wiem
czy bardziej się nie opłaca poczekać na tekkena 6, w końcu tekken 5:dr to taka mini wersja
na ps3.

Poczekaj na 6 część - choć 5 jest super - na PS3 poprawiono ciup grafikę.

Dnia 20.08.2009 o 18:17, kotfilon napisał:

*Killzone 2 - demko super, kolejny must have, multi słyszałem, że lepsze od CoD''a

Racja multi miecie - grafika miecie, gameplay miecie, fabuła ssie, ale daje dużo do myślenia - warto kupić - przecież to najbardziej dopracowana gra 2 XXI wieku ;]

Dnia 20.08.2009 o 18:17, kotfilon napisał:

*Prototype - super sandbox, bardzo mi się podoba gameplay, ale czy to ma multiplayer?
podobno tak...podobno nie

Nie ma multi. Mi sie podobało na początku - lecz potem nuży i to strasznie do tego sztampowa rozgrywka i fabuła - nie zaskakuje a miał być hit.

Dnia 20.08.2009 o 18:17, kotfilon napisał:

*Assassin''s Creed - grałem na moim PCzłomie z max 15 FPS, skakanie, walka super, tylko
nudne misje. Byłem przed ostatnią misją, więc nie wiem, czy się opłaca...

Opłaca sie ja miałęm na PC a teraz wymieniłem sie na PS3 - jest super polecam i warto zagrać na full detalach (konsola).

Dnia 20.08.2009 o 18:17, kotfilon napisał:

*Mirror''s Edge - najświetniejsza gra w jaką grałem, dla mnie taki must have''ik

Miałem ale wymieniłem - czemu? Obrzydził mnie po pewnym czasie desing, fabuła i prostota rozgrywki - bieg, skok, ślizg, walka, bieg.

Dnia 20.08.2009 o 18:17, kotfilon napisał:

*Call of Juarez:Więzy krwi - demko super, pierwsza część super, multi podobno też super,
do przejścia minimum 2x (2 postacie)

Zastanawiam sie nad zakupem (raczej wymianą bo na allegro drogo nadal chodzi).
Ja bym ci radził kupić po kolei:
1. MGS4 (tylko jeśli poznasz fabułę - ale będzie trudno)
2. InFamous
3. Killzone 2
4. GTA4
5. AC
Resztę sobie sam ułóż. A i zaproś mnie do znajomych na PSNie : kaucz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2009 o 14:19, Kaucz napisał:

Skate (mam 2) - w multi raczej nie będzie duzo osób grać skoro w 2 mało gra.


What did you say? Stary, jak ja grałem ile, 2 tygodnie temu, to ani razu się nie gapłem na małą ilość graczy. Chyba, że liczysz, że w skate2 jest multi na miarę killzona, gdzię toczy walkę 32 graczy ; p Tam wystarczy nawet 2-3 do dobrej zabawy. Więc nie wprowadzaj chłopaka w błąd. Ba, nawet w nocy często nie mogłem wejść na żaden serwer, bo były zapełnione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2009 o 15:55, Wijet napisał:

A czy w Skate jest dobry tryb single?


Jeżeli lubisz deskorolkę to wcielenie w postać ''chłostka'', który w raz z postępami w grze wygrywa coraz to ważniejsze zawody (później tj. x-games) i sięga szczebli tych wyczesanych, ba - chorych! psycholi (tj. Chris Haslam czy Pj Ladd) to ta pozycja jest jak najbardziej dla Ciebie. A o graczy w multi nie masz co się martwić. Na pewno znajdzie się jeszcze wielu ostro czosających w tą pozycję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za odpowiedź.

Moja lista wygląda następująco:
1. GTA4 - ze względu na wiele możliwości zabawy i to, że można sobie po prostu pojeździć/pozabijać dla frajdy bez żadnych misji (najlepsza rzecz w serii gta, pełny sandbox)
3. Killzone 2 - potrzebuję jakiegoś FPS''a, a i tak kupię
3. MGS4 - spróbuję dorwać pierwszą część na psx, drugą na pc...ale nie wiem co z trzecią..nie mam ps2. Oglądałem dziś rano na Youtube filmik mega64: mgs4 vs your mom i myślałem, że ten dłuuugi filmik to żart..ale skoro filmiki mają kikadziesąt minut..albo i godzinę...to jeszcze lepiej...strasznie lubię się zagłębiać w fabułe (oprócz długich rpg''ów) MGS 4 kupię przy pierwszej lepszej okazji
4. InFamous - zobaczy sie
5. Burnout Paradise, Tekken 6, CoJ:WK, CoD 6, AC 1, AC 2,Red Faction:Guriella, Batman:AA, Mirror''s Edge, Gran Turismo - to wszystko to dalsza przyszłość.

Ogólnie tak jak chciałem, GTA 4, MGS 4, Killzone 2 i do tego, jeżeli starczy kasy infamous, albo coś z punktu 5

Jeszcze chciałbym się dowiedzieć, za jaką cenę opłaca się kupić używkę i nówkę tych 3 pierwszych gier? O wymianie mogę narazie zapomnieć, bo jedyną grą którą mam jest LBP...lub gry na PC/PSX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się