FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Ja z kolei po przejściu Dragona na PC odradzam. Jak już grać w duchowych następców klasyków cRPG, to lepiej pograć w same te klasyki, a nie jakieś pseudoklasyki - Dragon Age im po prostu do pięt nie dorasta, choć wpływ na świat i relacje między członkami drużyny bardzo dobre. Jeśli już w nowsze zaś, polecam od siebie bardzo Mass Effect 2 (zwłaszcza, że na PS3 wyszło z dodatkami poza Arrival - co jest irytujące, nie mogli zaczekać kilku miechów? :P). Podobno fajne (jeszcze nie grałem) i trudne jest Demon''s Souls. W Sieci chwali się Finala 7, a na PSN można kupić cyfrówkę za 36zł chyba (podobnie FF8 i FF9).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może tutaj mi coś fajnego podrzucicie?
Szukam sobie prezentu (tak bez okazji) w postaci gry. Na razie uruchomiłem się w dwóch tematach z grami.
No szukam czegoś fajnego. Ostatnio gram w M&B Warband przeplatane z PES 10, który jednak mnie męczy po 5 meczach. Mam też zamiar kiedyś jak zapomnę trochę przejść drugi raz AC: Brotherhood- już mnie kusi, ale się trzymam :)
Czego oczekuję od gry? Fajnej fabuły i żeby nie kończyła się po 2 godzinach, bo kasy tracić nie lubię.
Oczywiście akcja jest fajna (kilka razy CoD''a BO przechodziłem), ale w takich grach chciałbym efektywnych misji z elementem skradania się. Bardzo, bardzo w CoD''ach podobały mi się wyłomy- ta zwolniona kamerka... Lub w MW2 misja na platformie wiertniczej... No nic- nie lubię w grach też zbyt wysokiego poziomu trudności- może to i głupie, ale gram dla relaksu, a nie, żeby rozwalić monitor. Nie jestem wybitnym graczem i jak się gdzieś zacinam to na amen (mam takie dwie fajne gry, których ruszyć nie mogę, bo nawet kodów tam nie wymyślili [ostateczność]). A co do gatunku jestem otwarty.
Oczywiście cena jest też ważna. Myślę, że 150zł mogę przeznaczyć. Lepiej byłoby, gdybym kupił np. dwie gry po mniej niż 100zł, ale jak jedna wypasiona za 120 będzie to ok. Czekam i liczę na fajne propozycję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - co wybrać:
- Dawn of War II + Chaos Rising
- Lego SW: The Clone Wars
- Star Wars: The Force Unleashed II
?

Z tym że - mam już poprzednie 2 części Lego SW/ trochę ostatnio grałem dużo w strategie i nie wiem czy kolejna to nie będzie za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mass Effect 2 - super fabuła/super akcja/ długa(u mnie na liczniku 40 godzin plus 30 na drugie podejście). A jeżeli nie grałeś w 1 to również jedynka. Całość na PC zamknie się w kwocie 75 zł(chyba że będziesz potem do ME2 DLC dokupywał - wtedy trochę więcej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co wybralibyście z tych gier na moim miejscu?

Borderlands GOTY(za przemawia cena, ale gra podobno robi się szybko nudna)
Castelvania:LoS(za przemawia cena, ogólnie słyszałem że to w porządku gra)
DC Universe Online(od jakiegoś czasu miałem ochotę w to zagrać)
Dynasty Warriors 7(jestem fanem serii, prędzej czy później i tak zagram)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na twoim miejscu wziąłbym Borderlands GOTY jeśli masz kogoś z kim możesz grać(samodzielnie może Ci się faktycznie znudzić). Jeśli nie, to naprawdę polecam Castlevanie, jest to świetna gra pod każdym względem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zależy czy będziesz robił wszystkie zadania i zaglądał w każdy kąt. Mnie jedynka zajęła coś koło 30 godzin, a dwójka chyba trochę więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja DLC nigdy do niczego nie kupowałem i raczej tak zostanie. Po prostu jestem tego przeciwnikiem. Mapki do multi to jeszcze ok, ale wycięte fragmenty nigdy :)
Dużo tego usunęli? Ile DLC w ogóle wydali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć, chciał bym żeby ktoś mi z was polecił jakaś grę która dobrze oddaję klimat wojny na bliskim wchodzie, może to być każdy rodzaj gry byle nie strategia :) oczywiście gra nie musi być nowa ważne żeby była DOBRA ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2011 o 13:25, matis9988 napisał:

Co sądzicie o Guild Wars?Opłaca się kupić przy wolnym necie? Długo by się patche pobierały?Dużo
osób jeszcze gra?


Dobra gra, sam wczoraj do niej wróciłem po prawie 2-letniej przerwie. Ja gram głównie na Amerykańskich dystryktach, a tam tłok jak zawsze. O jak wolnym necie mówimy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się, jak najbardziej. Najlepiej od razu sprawić sobie jakąś "Complete Edition". Co więcej, to właściwie RPG OnLine niżeli MMO, dzięki czemu zadania posiadają swój charakter, fabułę - nie uświadczysz zlecenia typu "Idź, zabij 10 wilków".
Podaj może prędkość, bo dla mnie termin "wolny Internet" odnosi się do 1-2 megabitów. A taki na pewno wystarczy. Jeżeli masz jeszcze słabsze łącze, to chyba jest napisane w wymaganiach ile potrzeba - celuję (coś tak mi się kojarzy) w 512 kilobitów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się