FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 01.05.2011 o 15:28, Byl napisał:

za 55 zł można dostać Crysisa + Crysisa: Warhead + Crysisa Multi, co - w porównaniu do Crysisa
2 za 130 zł - jest ofertą niezmiernie kuszącą.


Crysisa 2 znajdziesz też za 55 PLN.

Dnia 01.05.2011 o 15:28, Byl napisał:

A czy ze strategii wyszło ostatnimi czasy coś, co wyciskałoby siódme poty z karty graficznej,
przy tym racząc nasze oczy wyjątkową jakością obrazów przez ww. generowaną?


Shogun 2 - gdzie ten DX 11! ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2011 o 18:49, Shinigami napisał:

Crysisa 2 znajdziesz też za 55 PLN.


Hmm... Byłoby fajnie, ale gdzie?

Dnia 01.05.2011 o 18:49, Shinigami napisał:

Shogun 2 - gdzie ten DX 11! ;]


Wow, a ma wyjść łatka wprowadzająca DX11, tak jak w "dwójce" Crysisa? Jeśli tak, to wypadałoby kupić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2011 o 19:08, Byl napisał:

Hmm... Byłoby fajnie, ale gdzie?


Pewien serwis aukcyjny, jak dobrze się rozejrzysz to znajdziesz nawet taniej. Klucz oczywiście ;]

Dnia 01.05.2011 o 19:08, Byl napisał:

Jeśli tak, to wypadałoby kupić...


Albo zbojkotować. Poważnie w tym miesiącu ma się takowa pojawić, czy się uda? Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2011 o 19:20, Shinigami napisał:

Pewien serwis aukcyjny, jak dobrze się rozejrzysz to znajdziesz nawet taniej. Klucz oczywiście
;]


Iii, odpada. Uwielbiam mieć gry fizycznie, w ładnych opakowankach, nawet, jeśli zyskuję tylko ww. i instrukcję - taka mania.

Dnia 01.05.2011 o 19:20, Shinigami napisał:

Albo zbojkotować. Poważnie w tym miesiącu ma się takowa pojawić, czy się uda? Zobaczymy.


Się zgadza. Poczekam, pojawi się, to kupię, jak nie, oszczędzę sobie bolesne rwanie włosów z głowy.

A czy ktoś wie może, jak prezentuje się grafika w Two Worlds II (w praktyce, nie ze zdjęć)? Od dłuższego czasu ostrzę sobie na tę polską produkcję zęby, ale dopiero teraz sprzęt ładnie ją uciągnie, tylko czy nie kupię czegoś, co tylko na screenach prezentuje się fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Crysis 2, Shift 2 Unleashed (nie wiem jak przedstawiają się inne niedawno wydane samochodówki ale wg. mnie ma świetną grafikę.), Shogun 2. Ewentualnie nieco starszy Dirt 2. No i niedługo wychodzi Wiedźmin 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy, żeby przejść Demon''s Souls trzeba bardzo dobrze znać angielski czy średnia znajomość wystarczy? Czy ktokolwiek gra w Bad Company 2 na PSN (oczywiście jak działało)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma wiekszego problemu z Demons Solus bez zaawansowanej znajomosci angielskiego, a gre z całego serca polecam bo jest naprawde wyjątkowa. Co prawda nie mam BC2, ale gra w to masa znajomych i jestem pewien, ze jeszcze dlugo grać będą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2011 o 19:51, Fimbulvinter napisał:

Czy, żeby przejść Demon''s Souls trzeba bardzo dobrze znać angielski czy średnia znajomość
wystarczy? Czy ktokolwiek gra w Bad Company 2 na PSN (oczywiście jak działało)?


Człowieku nawet w Pankilerze znajdziesz osoby do pogrania, a co dopiero w BC2. Za pięć lat też w to będą grali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2011 o 22:03, bobobo napisał:

Watro tera kupić Portala 2 na PC czy poczekać na zniżke do ok. 80-90 zyla?

Dla mnie warto wydać każdą premierową cenę na Portala. Ta gra jest po prostu rewelacyjna.
Ja szczerze polecam, od kilku dni nie mogę wyjść z wrażenia, jakie wywołała u mnie ta produkcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaką z tych gier na PC polecacie i dlaczego? :)

Battlefield: Bad Company 2
Ojciec Chrzestny 2
Władca Pierścieni: Podbój

Chciałem kupić Orange Boxa, ale patrzyłem w Empikach i nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2011 o 19:49, Harrolfo napisał:

Ojciec Chrzestny 2

Gra jest moim skromnym średnia jakościowo, ale zawiera parę fajnych patentów i - jeśli jesteś fanem takich klimatów - może się podobać. W każdym razie nie jest to coś rewelacyjnego, niemniej, uważam, że za małe pieniądze jak najbardziej warto kupić. Swego czasu całkiem nieźle się przy tej grze bawiłem.

Dnia 09.05.2011 o 19:49, Harrolfo napisał:

Władca Pierścieni: Podbój

Ja jako fan gier i filmów z LotR kupiłem grę dawno temu i cały czas zdarza mi się do niej wracać, gdy przychodzą do mnie znajomi (niewidzialny scout WTF). Gierka fajna, ale zawiera sporo mankamentów m. in. trochę niedopracowany system walki i - jeśli zwracasz na to uwagę - kiepską grafikę. J/w, trzeba być fanem, lub kupić po atrakcyjnej cenie (takiej jaka jest teraz), żeby nie narzekać na jakość całokształtu i ilość wdanych pieniędzy.

Dnia 09.05.2011 o 19:49, Harrolfo napisał:

Battlefield: Bad Company 2

Co do BFa to się niestety nie wypowiem. W FPSy przestałem grać jakiś czas temu (no, chyba, że ze znajomymi na split-screenie od czasu do czasu).

Gdybym ja miał wybierać, to kupiłbym LotR, ale to już kwestia gustu. Obie gry stoją na podobnym poziomie (imo takie 6+,7-/10), ale potrafią bawić i myślę, że za małe pieniądze jak najbardziej warto kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2011 o 23:16, Harrolfo napisał:

Odświeżam pytanie:
LOTR: Conquest, Ojciec Chrzestny 2, czy Bad Company 2?
I dlaczego?


Myślę, że akurat Renzov całkiem dobrze powiedział jeśli chodzi o Ojca Chrzestnego 2 i LOTR:Conquest. Gry te powiedzmy sobie szczerze wybitnie dobre nie są, ot takie średniaki, ale na pewno ocena będzie zawyżona jeśli jesteś fanem filmów\ książek, jeśli nie, raczej bym sobie darował. LOTR to zresztą raczej bardziej nastawione na multi, a prawdę mówiąc nie wiem czy ktoś w to jeszcze gra, niech tu ktoś obeznany się lepiej wypowie. Co do BF: BC 2 to według mnie jest to świetna gra, tylko tu ponownie bardziej nastawiona na multi, single owszem jest ale raczej kiepawy, mnie dość szybko znudził, nawet go nie skończyłem. Multi daje za to dużo frajdy, z serwerami też nie ma problemów, do tego jeśli cenisz sobie dobrą grafikę, to tu ją jak najbardziej znajdziesz :)
Ogólnie jeśli chcesz wybrać obiektywnie najlepszą grę z pośród tych 3 to ja bym brał Bad Company 2, jeśli za to jesteś fanem Ojca Chrzestnego, bądź Władcy to istnieje duża szansa, że lepiej będziesz się bawił przy którejś z tych dwóch pozostałych, ale na to pytanie musisz odpowiedzieć już sobie sam. W razie dalszych wątpliwości po prostu obejrzyj kilka filmików z gameplayami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli zostaje BC2 i Ojciec Chrzestny.
Co do OC - grałem w jedynkę i bardzo mi się podobała, film tez oglądałem pierwszy i się podobał, książka - też pierwsza część tylko zaliczona i również się podobała. Tylko nie wiem, czy OC2 trzyma poziom jedynki, nie jest źle zoptymalizowany, krótki, ma bugi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam do was sklepowe pytanie, forumowicze :p
Mam pytanie odnośnie DLC do Bad Company 2, SPECACT. Czy ktoś z was wie czy można go kupić gdzieś indziej niż na Allegro i EA Store?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2011 o 23:55, Harrolfo napisał:

Czyli zostaje BC2 i Ojciec Chrzestny.
Co do OC - grałem w jedynkę i bardzo mi się podobała, film tez oglądałem pierwszy i się
podobał, książka - też pierwsza część tylko zaliczona i również się podobała. Tylko nie
wiem, czy OC2 trzyma poziom jedynki, nie jest źle zoptymalizowany, krótki, ma bugi?


Szczerze to Ci dokładnie nie odpowiem na to pytanie, bo też grałem tylko w jedynkę, która nawet mi się podobała. Z tego co jednak pamiętam to druga część zebrała gorsze oceny i miała sporawo bugów. Ocena w CDA to 5+/10, więc na kolana nie powala i sporo narzekania tam widziałem. Fakt, że oczywiście wszystko zależy od tego jak bardzo jesteś wstanie przymknąć oko na takie rzeczy :) Mi na przykład bardzo podobał się swego czasu Force Commander, czy The Force Unleashed mimo, że jeżdżono po tych grach równo, no ale mi tam do szczęścia wystarczało Star Wars w tytule... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się