FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Half-Life 1 i 2, Quake III Arena i Quake IV, Doom 3, Wolfenstein (2009). Chociaż mam wrażenie, że we wszystkie wymienione (może oprócz Wolfa) grałeś i zapomniałeś wymienić :) W ww. grach leciałem tylko singla, oprócz Q3A oczywiście. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2010 o 19:02, Gumisiek2 napisał:

Half-Life 1 i 2,

Na jedynkę mam chęć od bardzo dawna ale jakoś nie po drodze mi było, poza tym dość ciężko ją dorwać i w ogóle jestem ciekaw czy by mi odpaliła na XPku. Co do dwójki - pisałem że mam OB. :-P
>Quake III Arena
Niezbyt mnie pociąga.
>Quake IV,
Grałem w demko i miałem dość mieszane odczucia ... miałem wrażenie że gram w trochę bardziej upakowanego Dooma III + latanie po powierzchni - okazjonalnie ale zawsze.
>Doom 3,
Patrz wyżej - odrzuciło mnie to że ani to straszne ani fajne [ przynajmniej dla mnie ] a łażenie przez większość [ jeśli nie całą ] grę po sztucznych, zamkniętych pomieszczeniach w których nawet szyb się nie da rozbić niespecjalnie mnie pociąga.
>Wolfenstein (2009).
Zobaczę choć wątpię że to to czego szukam. ;-D

Coś innego albo trochę nowszego? Jakieś tpp też może być ale oprócz Scarface''a [ mam i średnio mi się podoba ], TRaiderów i wspomnianego GTA.

@up - EtM zobaczę, Desert Storm strasznie mi do gustu nie przypadł. Wiem, wybredny jestem. ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2010 o 19:09, Tyler_D napisał:

> Half-Life 1 i 2,
Na jedynkę mam chęć od bardzo dawna ale jakoś nie po drodze mi było, poza tym dość ciężko
ją dorwać i w ogóle jestem ciekaw czy by mi odpaliła na XPku. Co do dwójki - pisałem
że mam OB. :-P


Mam windę xp i H-L jedynka działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2010 o 19:09, Tyler_D napisał:

> Half-Life 1 i 2,
Na jedynkę mam chęć od bardzo dawna ale jakoś nie po drodze mi było, poza tym dość ciężko
ją dorwać i w ogóle jestem ciekaw czy by mi odpaliła na XPku. Co do dwójki - pisałem


Jedynke mozna dorwac za 20-30zl na allegro plus pare innych gier, ale to tylko w formie klucza do steama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm ... dobrze wiedzieć ale jakoś nie lubię cyfrowej dystrybucji - wolę mieć pudło i w ogóle a nie jakieś nowoczesne popierdółki. :-P

ev1l_on3 => a to ok, dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2010 o 19:09, Tyler_D napisał:

(...)
Coś innego albo trochę nowszego? Jakieś tpp też może być ale oprócz Scarface''a [ mam
i średnio mi się podoba ], TRaiderów i wspomnianego GTA.

@up - EtM zobaczę, Desert Storm strasznie mi do gustu nie przypadł. Wiem, wybredny jestem.
;-D


To może "Just Cause"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2010 o 19:21, ev1l_on3 napisał:

To może "Just Cause"

Sorry ale też grałem - po demie byłem dość mocno rozczarowany, uprzedzając pytanie - tak, mam Total Overdose. :-P

No nic, chyba tyle wystarczy - jak nie pojawią się inne propozycje to spróbuję oblukać tego Borderlandsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2010 o 19:09, Tyler_D napisał:

Co do dwójki - pisałem że mam OB. :-P


A ja gapię się tępo w ten skrót i myślę, co może oznaczać ;-D Z pozostałych może być Total Overdose (takie połączenie GTA z Max Payne - stąd raczej tylko bullet time i bardzo fajne akrobacje, a z FPS-ów L4D (nie grałem, ale podobno AI Director czyni cuda) oraz Timeshift (zabawa z czasem daje dużo radochy, jest kilka zagadek, przy których nie trzeba mocno wytężać mózgu, a sama gra też jest porządnym FPS-em. Na chwilę obecną więcej propozycji nie przychodzi mi do głowy.

EDIT: OK, uprzedziłeś mnie z TO :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okej okej ... więc tak L4D chyba nie w moim typie, zwłaszcza że szukam czegoś z nastawieniem na singla, Timeshifta też chciałem już jakiś czas temu kupić ale nietrafiłem na żadną promocję więc może czas teraz poszperać a o Dead Space''ie też myślałem i koniec końców przed zakupem zrezygnowałem bo ponoć krótkie to to ale może teraz dam mu jeszcze raz szansę. Ok, to dzięki za rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2010 o 19:35, Harrolfo napisał:

Co lepiej kupić: Kotor 1 albo 2 na PC czy Tekken DR na PSP?


Zdecydowanie KotOR 1 na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fajny dead space ? bo zamierzam kupić gierke na ea store z wykorzystaniem kodów i 2 crysisy jeszcze i czy tam jest jeżyk pl oraz limity downloadu możliwość robienia kopi zapasowej itd ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dead Space jest bardzo dobry. Świetna fabuła, grafika. a zresztą, ja uważam, ze świetne jest wszystko, sam bym dał tej 10/10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma żadnych limitów, wszystko działa jak na steamie, pliki po ściągnięciu w stosownym katalogu wyglądają jak obraz płyty. Co do samej gry to ''must have'', najlepszy survival horrorek jaki w zeszłym roku grałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiejś nie tuzinkowej platformówki ( boże czemu ja nie mam Wii ;(,) nie musi być nowa ma dawać dużo frajdy i musi mieć jakiś tryb multiplayer czy to na jednym PC czy poprzez sieć cokolwiek. Od razu mówię, że gry z serii Lego i Trine odpadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, trochę pod platformówkę podpiąłbym ostatnie Star Łorsy - Republic Heroes. Gram właśnie i daje mnóstwo frajdy, zabawny lajtowy klimacik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm ok to nie jest taki czysty platformer co prawda ale może Overlord 1 i 2 ?
Sam często pocinam sobie w platformery na moim już wysłużonym ps2 i jak zakupiłem sobie pierwszego Overlorda [którego nota bene kumpel mi polecił jak wpadł do mnie i zobaczył jak sobie pocinałem w Jack&Dexter] to zagrywałem się w niego dobry miesiąc z hakiem, zaliczyłem go z 3 razy z rzędu, a dwójka tez nie jest taka najgorsza, mniej więcej dwie równe części całkiem udanej produkcji.

Giera daje sporo funu, elemnty platformowo-zręcznościowe ma całkiem przyjemne, jak nie grałes daj jej szanse.


Z kolei z pctowych platformerów może Psychonauts, świetna giera śmiało możesz ją sobie sprawdzić [chyba że grałeś]
Ewentualnie Rayman 3 [jak również 1 i 2], wiadomo tu to już klasyka, nie trzeba jej nawet przedstawiać [tu tez zakładam żeś pewnie już grał]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2010 o 18:38, Tyler_D napisał:

Dobra - to teraz ja poproszę o jakąś radę, szukam sobie jakieś gierki do pogrania a więc:

- fps / tpp / akcja
- szukam czegoś w miarę nowego ale powinno pójść na moim sprzęcie, w sumie nie nowy ale
daje radę [ c2d 2.33 GHz, radek x1950pro 256 mb, 2 gb ram ]
- raczej z nastawieniem na singleplayer bo wątpię żeby mnie coś wciągnęło tak mocno jak
CoD4
- nie chce żadnych drmów, steamów, dzikich węży i innych pierdół, podobnie jak nie interesują
mnie co-opy i takie tam
- z góry można wykluczyć [ bo albo mam albo grałem i nie spodobało mi się ] serię GTA
oprócz 4, Hitmany, Splinter Celle, serię BiA, Bioshocka, Tomb Raidery, MoHy, BFy, CSy,



spróbuj zagrać w Call of Juarez 1 i Call of Juarez Więzy krwi

Dnia 06.01.2010 o 18:38, Tyler_D napisał:

CoDy, SoFy,Crysisy, F3, OB, Far Cry i takie tam.
- przydałby się też mocny klimat jak w Stalkerze, Mafii albo K&L :-P

Jest coś fajnego i w miarę nowego co spełniałoby takie wymagania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się