FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Witam!
Poszukuję jakąś fajna gierkę FPS do 100zł, z którą spędzę dużo czasu, a nie jak w przypadku COD''a - 7h40min. Najlepiej jakby była to strzelanka(w klimacie horroru, jakimś wojennym lub w stylu Crysisa).
Najlepiej jakby odpowiedź znalazła się do wtorku.
Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2010 o 22:24, wojcio102 napisał:

Witam!
Poszukuję jakąś fajna gierkę FPS do 100zł, z którą spędzę dużo czasu, a nie jak
w przypadku COD''a - 7h40min
. Najlepiej jakby była to strzelanka(w klimacie horroru,
jakimś wojennym lub w stylu Crysisa)
.
Najlepiej jakby odpowiedź znalazła się do wtorku.
Pozdro!


Far Cry 2. Chociaż nie wiem ile kosztuje, ale chyba nie więcej jak 100 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

L4D jest głównie do multi, ale chyba wiesz, jak tam multi wygląda ? Jak nie wiesz, to nie wiem, czy Ci się spodoba, ale ogólnie nie jest zła. Jak nie masz jedynki, to polecam na początek jedynkę. A jak masz jedynkę i Ci się podoba to możesz dwójkę kupić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

L4D2 to kilka kampanii przechodzonych w Coopie, a także kilka bardziej hardkorowych trybów. Wciągnąć cię wciągnie, bo gra nie jest powtarzalna, mimo iż za każdym razem idziesz tymi samymi ścieżkami, to AI Director już się postara, byś się nie nudził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2010 o 22:26, maciekstaar napisał:

Far Cry 2. Chociaż nie wiem ile kosztuje, ale chyba nie więcej jak 100 zł.

Far Cry 2 mam i od razu nie polecam nikomu. Gra nie ma fabuły - przez całą grę ścigamy jednego gościa. Gra się strasznie nudzi.
A co do L4D to kusiło mnie od jakiegoś czasu, żeby kupić, a teraz to już chyba wogóle kupię, szczególnie, że spadną ceny po świętach.
Dzięki za pomoc.
Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam już od dawna dawna dawna chciałem sobie zakupić Tom Clancy''s Endwar, ale zdecydowałem się na E:TW i zapomniałem o Endwarze i teraz chciałbym się zapytać czy gra jest warta uwagi? Chciałbym aby ktoś wymienił mi zalety i minusy tejże gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, jakoś ostudziła ta twoja recenzja mój zapał, otwieranie menu komend z opóźnieniem i limit 12 jednostek trochę mnie przerażają.. Chyba zainwestuje te 100 zł w coś innego :-P Pytanie tylko w co.. ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prosto i krotko: co wziac ze Steam:

- Killing Floor
- Torchlight
- czy Bioshock

najbardziej bym sie sklaniaj do Torchlight, bo dawno nie gralem w zadne hack''n''slash''a, a shooterow mi nie brakuje, zarowno singlowych jak i w multi.. ale slyszalem, ze Killing Floor jest dobre, Bioschock tez... no i nie wiem czy mi sie Torchlight nie znudzi jak ostatni hns (Frater), jest w nim tez multi, wiec moze byc ciekawie, choc mam nadzieje, ze nie hardcorowo (nie mam duzo czasu na gry) :P

edit:nie proponujcie mi GTAIV ze Steama (ktorego juz zdazylem nabyc:P), ani innych gier po okazyjnych cenach ze Steama, interesuja mnie tylko podane wyzej pozycje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodam od siebie, że to nie jest raczej typowy RTS, myślę że robiony pod konsolę. Jeśli chodzi o RTSy, szczerze, ale to szczerze polecam Złotą Kolekcję Company of Heroes(jeśli jeszcze nie masz, bierz!)lub WiC z dodatkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakieś RPG do 50zł się znajdzie? Mam: Fable, Morrowinda, Two worlds, Titan questa, Sacred, Gothica. Ta Venetica, godna polcenia? Może też być coś z akcji albo zręcznościówek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2010 o 16:58, Orion napisał:

Jakieś RPG do 50zł się znajdzie? Mam: Fable, Morrowinda, Two worlds, Titan questa, Sacred,
Gothica. Ta Venetica, godna polcenia? Może też być coś z akcji albo zręcznościówek.


Hmm, KOTOR1 lub KOTOR2 - stoja chyba po ok 40 plnow kazda.
Do tego za nieco wiecej, bo w okolicy 60 pln powinienes dostac Legendy RPG z Platynowej Kolekcji. Zestaw, ktory bije na glowe tytuly przez Ciebie wymienione: Baldur''s Gate 1 i 2, Icewind Dale 1 i 2 czy Planescape: Torment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może uda Ci się kupić Obliviona za ok. 50 zł, ale wspominam o tym tylko dlatego, że zobaczyłem w Twoim poście wzmiankę o tym, iż posiadasz Morrowinda. Od siebie nie polecam, gra strasznie mi się nie podoba, jest gorsza od Morrka. Jeśli wcześniejsza część podobała Ci się, to możesz zakupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2010 o 16:58, Orion napisał:

Jakieś RPG do 50zł się znajdzie? Mam: Fable, Morrowinda, Two worlds, Titan questa, Sacred,
Gothica. Ta Venetica, godna polcenia? Może też być coś z akcji albo zręcznościówek.


Może Wiedźmin? Jeśli jeszcze nie maiłeś przetestować to bardzo polecam.
Z akcji i zręcznościówek to:
1. Max Payne 1 i 2.
2. Hitman Krwawa Forsa.
3. Devil May Cry 4 (ostatnio staniała, bo była niedawno w CDA)
4. Assasin''s Creed (jednak nie wiem jaka jest obecna cena tej gry)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I u jest problem bo już od dawna chciałbym zagrać w jakiegoś fajnego RTS''a ale... wymienię pozycje jakie posiadam z tych które są często polecane..

WiC + SA
Company of heroes + dodatki
Dawn of War 2
Dawn of War i dodatki
Red Alert 3 + Uprising
Wszystkie gry z serii C&C (nie TFD)
Anno 1404
Starcraft + dodatek
Supreme Commander + dodatek
Warcraft 3 + dodatek
Armies of Exigo
Empire Total War
Medieval 2 Total war + dodatek

I tu mam problem bo raczej wyczerpały się pozycje RTS te warte uwagi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się