FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 02.01.2010 o 10:42, Peter44 napisał:

Men of war to moim zdaniem najlepsza tego typu strategia.
Mam crysisa, ale interesuje mnie głownie multiplayer.. Czy powinienem kupić crysis wars,
bądź crysis warhed? Czym się różnią od podstawki, i czy jest więcej osób na serwerach?


Na serwerach jest mnóstwo osób, nie ma problemów ze znalezieniem gry.:) Crysis Warhead to tylko single player, ale jest dołączany do niego Crysis Wars, chociaż lepiej upewnij się przed zakupem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad kilkoma grami, nie wiem którą wybrać:

Mass Effect - ciągle miałem na to chrapkę, ale nie jestem do końca przekonany
Kotor - jak wyżej, kiedyś widziałem u kumpla jak grał, spodobało mi się, później o tym zapomniałem

Te dwie gry, mają na gramie czasowo niedostępny, więc to jest ich minus ;P

Borderlands - nie jest droga, jak na nowość, słyszałem dużo pozytywnych opnii, ale czy nie jest za bardzo nastawiona na multi? Mi net przymula strasznie więc jechałbym pewnie solo, dopiero za 3 miechy będę miał nowy net
Assassins Cree - narzekano tu na monotonność, chciałbym mieć rozrywkę na dłuższy okres, jak to wygląda przy AC?

I dochodzą jeszcze nowy PoP i Bioshock i Stalker pierwszy, cóż radzicie wziąć? Jak wspominam nie chciałbym trafić na grę pokroju Mirror''s Edge, gdzie po 6 godzinach miałem ją skończoną, mimo że fajna to czas krótki. Borderlands wydaje się najdłuższy, a już dawno nie grałem w jakiegoś shootera, podobnie Stalker łączy jakieś elementy rpg z shooterem.

Radę do jutra max proszę! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/...caich.../

Będzie problem, bo każda z tych gier ma coś fajnego w sobie.
Ale po kolei.
Mass Effect to świetny trzecioosobowy shooter z elementami taktyki i RPG, jednak jest w tym coś takiego, że czuje się ogromny niedosyt, bo ni to shooter z krwi i kości, ni to RPG, więc: jeśli chcesz coś bardziej role-playowego to weź KotOR''a, a jeśli coś bardziej shooterowego poczekaj na Mass Effect 2. Poza tym, KotOR to klasyka (no, moze nie taka stara klasyka) i każdy powinien w niego zagrać.

A co AC i Borderlands to. AC według większości jest monotonny, jednak ja cały czas się bawiłem przy nim świetnie. To cale skakanie po tych dachach, zabijanie po cichu nożykiem... A Borderlands to kawał świetnego pierwszoosobowego shootera (chociaż jak się człowiek uprze to i zrobi z tego TPSa) z pustkowiami, które wcale takie puste nie są, ze świetnym humorem i piękną rysunkową grafiką.

Więc jakby to tak podsumować to jeśli chcesz shootera to bierz Borderlands, jeśli chcesz RPGa to bierz KotOR''a. Co do Stalkera to: To jest gra dla lubiących adrenalinę i ryzyko, ale... przy kupnie, bo to jest gra, którą albo się pokocha, albo znienawidzi, ja należę do tych drugich, dlatego też odradzam ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2010 o 12:22, EjVi napisał:

Witam
Miałem brać God of War Collection ale okazało się że w niedziele jadę do Wrocka i zajrzę
do mm ;]
i stąd pytanie: Widzieliście może jakieś gry w promocyjnej cenie w MM?
I zainteresowała mnie gra Heroes over Europe, możecie mi coś o niej powiedzieć? xd

Już jutro jadę do MM więc ponawiam pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie. Chce sobie sprawić grę. Ale jednak stać mnie na jedną. Którą z poniższych radzicie? Zdaje sobie sprawę że to zupełnie różne gatunki ale jednak trzeba wybrać jedną:
-Borderlands
-Batman AA
-Prince of Persia
-Prototype

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2010 o 10:42, Foutonzor napisał:

Witam mam pytanie. Chce sobie sprawić grę. Ale jednak stać mnie na jedną. Którą z poniższych
radzicie? Zdaje sobie sprawę że to zupełnie różne gatunki ale jednak trzeba wybrać jedną:
-Borderlands
-Batman AA
-Prince of Persia
-Prototype

Osobiście wziął bym Batmana , ew. Borderlands jeśli lubisz takie klimaty . Price of Persia jest fajny jeśli masz <15lat.
Prototype do mnie w ogóle nie przemawia , jest strasznie nudne , ale to tylko moje zdanie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W pozostałe gry nie ograłem ale z czystym sumieniem polecić mogę Batmana, tony grywalności, opatrzone ładną grafiką, gra wciąga i to na długo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2010 o 10:42, Foutonzor napisał:

Witam mam pytanie. Chce sobie sprawić grę. Ale jednak stać mnie na jedną. Którą z poniższych
radzicie? Zdaje sobie sprawę że to zupełnie różne gatunki ale jednak trzeba wybrać jedną:
-Borderlands
-Batman AA
-Prince of Persia
-Prototype


jeżeli ja bym miał kupować wybrał bym Batmana albo prince of persia.Ale bardziej przemawia do mnie batman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2010 o 10:42, Foutonzor napisał:

-Borderlands
-Batman AA
-Prince of Persia
-Prototype


Ja wybrałbym Batmana AA, ponieważ jest niesamowity. Bardzo dobry klimat i dobra grywalność. A na drugim miejscu umieściłbym Borderlands. Jednak weź Batmana, bo może dostarczyć Ci dużo fajnych wrażeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.01.2010 o 10:42, Foutonzor napisał:

-Borderlands
-Batman AA
-Prince of Persia
-Prototype


To zależy ^^ I Batman i Prototype są bardzo dobrymi i wciągającymi grami ale są to zupełnie inne gry i to ty byś musiał wybrać czy wolisz grę typu prototype czy z superbohaterem bo obie są warte uwagi. Jeżeli lubisz grać po sieci to oczywiście borderlands, batmana przejdziesz, prototype przejdziesz a w borderlands nadal będziesz mógł grać a zanim jeszcze odkryjesz wszystkie bronie to wieki miną ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2010 o 10:42, Foutonzor napisał:

-Borderlands

Nie grałem, to nie powiem.

Dnia 03.01.2010 o 10:42, Foutonzor napisał:

-Batman AA

Druga gra roku ogólnie i gra roku na PC, tylko dość krótka i łatwa, ja na hardzie w ok 11h według xfire przeszedłem.

Dnia 03.01.2010 o 10:42, Foutonzor napisał:

-Prince of Persia

Śliczna grafika, bardzo fajny klimat i bardzo przyjemna gierka, bardzo łatwa, ale za to bardzo przyjemna, jedna z najbardziej przyjemnych gier w jakie grałem.

Dnia 03.01.2010 o 10:42, Foutonzor napisał:

-Prototype

W grze przez cały czas robisz praktycznie to samo, czyli siekasz przeciwników na kawałki, ale za to tak przyjemnie się to robi. Jeszcze w żadnej grze zabijanie przeciwników nie dało mi takiej frajdy. Takie połączenie GTA IV, AC1 według kogoś kto ma nierówno w głowie. Idealna gra do wyżycia się po ciężkim dniu w szkole i w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dylemat: Dragon Age (drugie RPG w życiu?), AC2 czy czekać do lutego lub marca na Heavy Rain, God of War Collection, God of War 3? Dodam, że ostatnio nabyłem SW: TFU Ultimate sith Edition, więc mam możliwość skakania, mordowania i czynienia zua. Zależy mi na jakieś spokojnej, relaksującej grze.
AAAA! Jeszcze mi jedna gra przyszła na myśl. Grał ktoś może w Flower...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2010 o 10:42, Foutonzor napisał:

Witam mam pytanie. Chce sobie sprawić grę. Ale jednak stać mnie na jedną. Którą z poniższych
radzicie? Zdaje sobie sprawę że to zupełnie różne gatunki ale jednak trzeba wybrać jedną:
-Borderlands
-Batman AA
-Prince of Persia
-Prototype


Ja bym wziął Batmana, sam właśnie gram, ma super grywalność i klimat. Ewentualnie Borderland, jeśli wolisz sobie postrzelać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym dobrą gre do multi, a czy L4D2 mi to da? Chcę z taką grą spędzić dużo tygodni, i mam dużą ochotę na nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się