FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Szukam gier do pogrania z kolegą.
Zaznaczam przy tym, że Fifę i NBA już mam.
Przydała by się jakaś innowacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2010 o 19:16, jcl99 napisał:

Szukam gier do pogrania z kolegą.
Zaznaczam przy tym, że Fifę i NBA już mam.
Przydała by się jakaś innowacja.


Jak masz konsolę to Army of Two jest dobre...żaden hit ale mi się z kumplem grało fajnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2010 o 19:40, jcl99 napisał:

Tylko PC.


Więc sam nie wiem, mi tam zawsze FIFA, Pes czy NBA wystarczała..choć polecam Wormsy (te 2D)...kiedyś ze znajomymi grało się super ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2010 o 19:16, jcl99 napisał:

Szukam gier do pogrania z kolegą.
Zaznaczam przy tym, że Fifę i NBA już mam.
Przydała by się jakaś innowacja.

Jeżeli masz pada lub kierownicę moze warto poszukać jakiejś wyścigówki gdzie można grać na we dwóch na jednym PC (podzielony ekran), będą to jednak gierki sprzed paru lat (np. Coliny) bo w najnowszych takiego bajeru chyba jednak nie ma:)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś może więcej gier typu Dark Messiah lub Zeno Clash? (tzn. widok z pierwszej osoby i nawalanka na miecze, łuki, pięści itd)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2010 o 19:51, Kuban11 napisał:

Zna ktoś może więcej gier typu Dark Messiah lub Zeno Clash? (tzn. widok z pierwszej osoby
i nawalanka na miecze, łuki, pięści itd)

Jednym słowem- Morrowind. Jeżeli nie grałeś, a bardzo podobał Ci się oblivion- bierz, nie gadaj!
PS; Gierka była w 140 numerze CDAction.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam mały problem. Zbierałem się na kupno Batman: Arkham Asylum od jakiegoś czasu i dopiero teraz mam kasę na tę grę. Jednak jest Mass Effect, jest Bioshock 2 i tak naprawdę nie wiem na co się zdecydować :-P Jakieś wskazówki może macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2010 o 20:39, Kineq116 napisał:

Ja mam mały problem. Zbierałem się na kupno Batman: Arkham Asylum od jakiegoś czasu i
dopiero teraz mam kasę na tę grę. Jednak jest Mass Effect, jest Bioshock 2 i tak naprawdę
nie wiem na co się zdecydować :-P Jakieś wskazówki może macie?

Zależy, na czym Ci najbardziej zależy. Powiem tak B:AA to dla mnie jedna z najlepszych i najbardziej dopracowanych gier, w jakie w życiu grałem. Natomiast ME jest świetnym shotero-RPG''iem, który starcza na ponad 20 h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2010 o 20:39, Kineq116 napisał:

Ja mam mały problem. Zbierałem się na kupno Batman: Arkham Asylum od jakiegoś czasu i
dopiero teraz mam kasę na tę grę. Jednak jest Mass Effect, jest Bioshock 2 i tak naprawdę
nie wiem na co się zdecydować :-P Jakieś wskazówki może macie?


Batman niedługo wychodzi w Premium Games za 60zł więc o ile jeszcze nie masz możesz kupić do niego jeszcze pierwszą część Bioshocka w pomarańczowej kolekcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2010 o 20:39, Kineq116 napisał:

Ja mam mały problem. Zbierałem się na kupno Batman: Arkham Asylum od jakiegoś czasu i
dopiero teraz mam kasę na tę grę. Jednak jest Mass Effect, jest Bioshock 2 i tak naprawdę
nie wiem na co się zdecydować :-P Jakieś wskazówki może macie?


Tylko co do Bioshocka 2 to.. jak dla mnie jest krótki 7h grania WTF?! A niby nie spieszyłem się tak bardzo i bawiłem się kamerą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2010 o 21:11, Alehor napisał:

Batman niedługo wychodzi w Premium Games za 60zł więc o ile jeszcze nie masz możesz kupić
do niego jeszcze pierwszą część Bioshocka w pomarańczowej kolekcji


O to miło bardzo. Będę musiał się nad tym zastanowić, a Bioschocka mam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2010 o 17:16, Wintesun napisał:

Pewnie mało kto gra tu w płatne MMORPG ale zapytam: Age of Conan PL czy Lord of the
Rings Online?

Moim zdaniem AoC, ale nie grałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2010 o 17:16, Wintesun napisał:

Pewnie mało kto gra tu w płatne MMORPG ale zapytam: Age of Conan PL czy Lord of the
Rings Online?

Zależy jaki ze światów wolisz. AoC to brutalny świat z tylko jedną rasą ( ludzi ) do wyboru, a Władca Pierścieni... to chyba sam wiesz :D Ale chyba w żadną z tych gier nie gra dużo osób, więc najlepiej kup WoWa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2010 o 17:16, Wintesun napisał:

Pewnie mało kto gra tu w płatne MMORPG ale zapytam: Age of Conan PL czy Lord of the
Rings Online?


Ano, ponoć w jedno i drugie już nie gra tak dużo osób jak kiedyś. LoTRO miał chyba niedawno jakiś nowy dodatek, ponoć całkiem niezły, przy czym z tego co słyszałem we władcy raczej dominuje PvE. Z MMO nie ma co się w sumie spieszyć, bo szkoda kasy jak nie jesteś przekonany, obydwie gry mają swoje triale - po prostu pociągnij je z neta i przetestuj i na pytanie odpowiedz sobie sam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2010 o 18:36, NdysH napisał:

A ja dziś zapytam was o jakiś tytulik głównie na multi najchętniej FPS: odpadają CS,
CS:CZ, CS:S, CoD4:MW. Wiem Orange Box''a mógłbym kupić i mam genialne TF 2 ale narazie
nie chcę :P

Sprzęcik:
Procesor: Core Duo T2320 1.6 Ghz
Grafika: Ati Radeon HD 2400
Ram:3GB

jeśli chodzi o FPSY na multi to jeszcze może być Left 4 Dead. generalnie to jest FPS tylko że raczej nastawiony na Co-op niż na taki multi jak np w Cod 4. Left 4 Dead 2 też chociaż nie wiem jak by działało na takim sprzęcie, bo po prostu się nie znam na kartach Ati.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się kupić Turoka ?? Pytam, bo mam ochotę na skradankę, a Tom Clancy''s Splinter Cell: Chaos Theory już przeszłem. Czy można tam po cichu elminować nieprzyjaciół, i wywoływać (też pokryjomu) batalie między dinozaurami i żołnierzami ?? A i czy ruszy na kompie 1,5 Ghz, 768 RAM`u i Radeon 9600 ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2010 o 19:55, konio1073 napisał:

/.../

Powiem CI, że niby można się skradać, ale ta gra jest bardziej nastawiona na strzelaniny. Gra jest ogólnie dobra. Całkiem niezła fabuła i nie mało godzin grania. Do tego jeszcze nie wysoka cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się