FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Która z tych dwóch gier jest według was lepsza: Call of Duty modern Warfare 2 czy Bad company 2?? Na sieciowych FPS-ach "zjadłem zęby" , więc szukam rozbudowanego FPS-a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2010 o 20:53, Sithis napisał:

Która z tych dwóch gier jest według was lepsza: Call of Duty modern Warfare 2 czy Bad
company 2?? Na sieciowych FPS-ach "zjadłem zęby" , więc szukam rozbudowanego FPS-a.


Hm, jeśli preferujesz szybką, zręcznościową walkę to MW2. Jeśli wolisz taktyczne podejście i nacisk na współpracę, to polecam BC2. Grałem w obydwie i dla mnie BC2 jest o niebo lepsze. Ale to tylko moje skromne zdanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie którą grę kupić czy harry potter i kamień filozoficzny na ps1 czy harry potter i kamień filozoficzny na ps2.Mój brachol nie długo będzie miał ps2 a gry na ps1 działają na ps2.Więc nie wiem czy różni się czymś, wiem że harry potter na ps2 jest chyba ok dwadzieścia złotych droższa.Czy opłaca kupować harrego na ps2?
Proszę pomóżcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2010 o 23:12, Hedwig napisał:

Mam pytanie którą grę kupić czy harry potter i kamień filozoficzny na ps1 czy harry potter
i kamień filozoficzny na ps2.Mój brachol nie długo będzie miał ps2 a gry na ps1 działają
na ps2.Więc nie wiem czy różni się czymś, wiem że harry potter na ps2 jest chyba ok
dwadzieścia złotych droższa.Czy opłaca kupować harrego na ps2?
Proszę pomóżcie.


IMO gry z serii Harry Potter to porażka więc odradzam zakup czegokolwiek z Harry Potter w tytule

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2010 o 20:53, Sithis napisał:

Która z tych dwóch gier jest według was lepsza: Call of Duty modern Warfare 2 czy Bad
company 2?? Na sieciowych FPS-ach "zjadłem zęby" , więc szukam rozbudowanego FPS-a.


Jeśli wolisz szybką, drużynową, taktyczną rozpirduchę to bierz BC2, a jak chcesz łazić cały czas na każdej mapie tak samo, wyskakiwać zza rogów i robić inne nierealne wygibasy to... na pewno nie bierz MW2, tylko jakiegoś Unreala, Kłejka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Czy w Call of Duty: WaW gra po sieci dużo ludzi? Po nie wiem co wybrać, CoD5 - Assasyna 2 czy może też Dragon Age. Chodzi o szybką, fajną rozwałkę po całym dniu roboty i jak najmniejszą cenę, w końcu to "zajączek" zapłaci! ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2010 o 22:16, Haregar1 napisał:

Witam!
Czy w Call of Duty: WaW gra po sieci dużo ludzi? Po nie wiem co wybrać, CoD5 - Assasyna
2 czy może też Dragon Age. Chodzi o szybką, fajną rozwałkę po całym dniu roboty i jak
najmniejszą cenę, w końcu to "zajączek" zapłaci! ;]


W sumie ciężko Ci doradzić skoro każda gra podana przez Ciebie należy do innego gatunku ;D
CoD : WaW - gra dużo ludzi, choć niestety teraz MW2 jest na topie, co jest jak dla mnie dziwne bo gra jest średnia.
AC2 - nie wypowiem się bo nie grałem, ale inni sobie tytuł chwalą więc jest raczej wart zakupu.
Dragon Age - typowy RPG, dialogi, questy, walka.

piotr961103
Orange Box, CoD : MW, Turok, Bioshock...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Chciałbym kupić jakąś dobrą strzelankę lub zręcznościówkę do 35 zł.Ważne jest, by był świetny/bardzo dobry lub dobry tryb single.Jaką grę polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2010 o 16:45, piotr961103 napisał:

Orange Box mam , CoD : MW tez mam a Turok mnie nie interesuje .


Więc może pakiet F.E.A.R lub Prey. Szczególnie druga gierka bardzo dobra;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2010 o 16:45, matis9988 napisał:

Witam!
Chciałbym kupić jakąś dobrą strzelankę lub zręcznościówkę do 35 zł.Ważne jest, by był
świetny/bardzo dobry lub dobry tryb single.Jaką grę polecacie?

Jeszcze chyba trwa promocja The Orange Box na 3kropki.pl . IMO to najlepsze gry zarówno single, jak i w multi (Team Fortress 2). Tych gier nie da się nie lubić. V

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2010 o 19:11, 97NEO22 napisał:

Czesc
Jaka gre lepiej kupić: Toca race driver 3 czy race 07??? Z gory dzienki

Toce 3 bierz w ciemno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2010 o 16:44, Longer napisał:

CoD : WaW - gra dużo ludzi, choć niestety teraz MW2 jest na topie, co jest jak dla mnie

Wybieram to jednak. :) Lubię CoDy, grałem we wszystkie oprócz trójki. Tylko ile ludzi gra, czy gra na tyle, że wciąż jest mnóstwo serwerów i jest w czym wybierać? Czy są też tacy, co nie są pro? I jak wygląda sytuacja z cziterami etc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.03.2010 o 19:36, Haregar1 napisał:

Wybieram to jednak. :) Lubię CoDy, grałem we wszystkie oprócz trójki. Tylko ile ludzi
gra, czy gra na tyle, że wciąż jest mnóstwo serwerów i jest w czym wybierać? Czy są też
tacy, co nie są pro? I jak wygląda sytuacja z cziterami etc?


Ludzie grają..jak to w Call of Duty które są popularne..nawet stareńki CoD2 nie narzeka na brak serwerów. Tacy co oszukują są zawsze...nie da się tego wyplenić;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2010 o 19:47, Longer napisał:

Ludzie grają..jak to w Call of Duty które są popularne..nawet stareńki CoD2 nie narzeka
na brak serwerów. Tacy co oszukują są zawsze...nie da się tego wyplenić;p

No cóż, cheaterów nie da się wyplenić niestety, ale czy masz WaW zainstalowane? Powiesz mi ile jest serwerów publicznych? I jak tam skill ludzi, czy będę nadążać? Bo dawno nie grałem w Call of Duty w czasach II Wojny Światowej po sieci. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2010 o 20:35, Thog napisał:

Witam mam trochę ponad 100zł co radzicie kupić MW2 , czy Bad Company 2?

Mimo wielu cheaterów czy problemów z grą jak i multi polecam MW2, aczkolwiek w BC2 jeszcze nie grałem i nie traktuj mojej opinii jako eksperta. Słyszałem tylko, że 2x lepsza jest ta druga pozycja.

A z mojej strony dylemat: po obejrzeniu gameplayów ze wszystkich gier, w które chciałbym pograć zostały CoD:WaW i AC2... co radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się