FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 09.03.2010 o 20:35, Thog napisał:

Witam mam trochę ponad 100zł co radzicie kupić MW2 , czy Bad Company 2?


BC2, MW2 to crapidło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Szukam gry traktującej o wojnie zwanej misją pokojową w Iraku, Afganistanie, coś w tych klimatach. Bodajże najnowszy Medal of Honor dzieje się w tego typu miejscach, o ile mnie pamięć nie myli, ale czy coś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2010 o 00:40, Outstaller napisał:

Witam. Szukam gry traktującej o wojnie zwanej misją pokojową w Iraku, Afganistanie, coś
w tych klimatach. Bodajże najnowszy Medal of Honor dzieje się w tego typu miejscach,
o ile mnie pamięć nie myli, ale czy coś jeszcze?

Terrorist Takedown 2 jest fajna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2010 o 22:10, Haregar1 napisał:

A mi doradzicie? :P AC2 czy CoD5?


To są dwie kompletnie inne gry, więc trochę trudno coś doradzić. Chociaż chyba bardziej bym się skłaniał ku CoD5, bo Ubi to lepiej forsy nie dawać, bo wymyślą jeszcze jedno "superzabezpieczenie". Chyba, że na konsolę to wtedy AC2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2010 o 22:10, Haregar1 napisał:

A mi doradzicie? :P AC2 czy CoD5?

Będzie kłopot ponieważ te gry należą do całkiem odmiennych gatunków. Nie można od tak sobie porównać tych gier. To zależy co wolisz. AC2 jest świetną grą akcji, jeśli podobała Ci się "jedynka" to polecam zakup właśnie AC. CoD5 wg wielu jest grą średnią, mnie się nawet podobała. A więc, jeśli lubisz gry akcji - bierz AC2, jeśli FPSy - bierz CoD 5. A jeśli planujesz zakup na konsole to AC2.
Jednak jeśli mógłbym polecić, to o wiele lepszym zakupem (jeśli chcesz kupić CoD) będzie CoD 4, ewentualnie 6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.03.2010 o 16:22, Gromo napisał:

ewentualnie 6.

Cod 5 mimo tego, że grą najlepszą nie jest to i tak jest arcydziełem w porównaniu do Coda 6 :) nie wiem dlaczego, ale to chyba jedyna rzecz, która mi się nie nduzi: jeżdżenie po MW2 przy kazdej możliwej okazji.

PS nie orientuje się moze ktoś kiedy jest dokładniejsza data premiery All Points Bulletin (I kwartał mało mówi)? Bo się zastanawiam, czy czekać na to, czy kupić coś teraz, a jeśli coś teraz to jaką nowszą grę na wiele godzin gry polecacie? Jakąś np. trzecioosobową strzelankę, bo tych mi ostatnio brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2010 o 17:43, konio1073 napisał:

Mam ochotę na jakąś grę logiczną. Opłaca się kuopić Puzzle Quest Challenge of the Warlords
??

Ja miałem ją z CD-ACTION i gra jest wyborna. Ja bardzo ją polecam, bo to kawał dobrej gry :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2010 o 17:46, SongoX napisał:

> Mam ochotę na jakąś grę logiczną. Opłaca się kuopić Puzzle Quest Challenge of the
Warlords
> ??
Ja miałem ją z CD-ACTION i gra jest wyborna. Ja bardzo ją polecam, bo to kawał dobrej
gry :P

Dzięki. Nie omieszkam jeszcze sprawdzić demka, zawsze to jakieś dodatkowe wrażenia przed kupieniem pełnej wersjii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2010 o 00:44, Llordus napisał:

Venetica - warto poświęcić tej grze czas i pieniądze?

miałem styczność z tą grą u kumpla, strata kasy nawet za 10 zeta bym tego nie nabyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2010 o 00:40, Outstaller napisał:

Witam. Szukam gry traktującej o wojnie zwanej misją pokojową w Iraku, Afganistanie, coś
w tych klimatach. Bodajże najnowszy Medal of Honor dzieje się w tego typu miejscach,
o ile mnie pamięć nie myli, ale czy coś jeszcze?


O wojnie w Afganistanie jest 9 kompania z tego co pamiętam, grę kupiłem już dość dawno i byłem z niej zadowolony :) A teraz nie wiem czy w którymś z magazynów o grach jest pełna wersja, za 9.90? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2010 o 09:47, MKRaven napisał:

Znów moje życie społeczne podupadnie bo znów mam fazę na managery. :D . Co polecacie
obecnie? FM 2010 daje radę?


Tak z najnowszym patchem działa już bardzo dobrze, poza tym według mnie jest dużo lepszy od poprzednich części :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się