FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 20.01.2008 o 16:38, BoloMaster napisał:

szukam dobrej gry RPG lub wyścigowej w cenie do 60zł


To ja polecam Sagę Gothic lub Gothica III, albo Fable, ewentualnie Jade Empire.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2008 o 16:38, BoloMaster napisał:

szukam dobrej gry RPG lub wyścigowej w cenie do 60zł


Polecam Sagę Baldur''s Gate, Sagę Icewind Dale, Sagę Gothic, Diablo II + LoD, Morrowind,Oblivion, Neverwinter Nights, Wiedźmin ewentualnie możesz kupić Tormenta z allegro :) Masz duży wybór. Co do wyścigów: Juiced, Juiced 2, Wszystkie NfS, Collin McRae Dirt, FlatOut II, Trackmania United, Sega Rally - wybór nie mniejszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2008 o 16:38, BoloMaster napisał:

szukam dobrej gry RPG lub wyścigowej w cenie do 60zł

Jesli szukasz naprawde dobrej gry crpg to polecam Planescape torment.Moim zdaniem jest kilka razy lepszy od baldura, fakt gra ma swoje lata ale fabula jest przecudna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2008 o 20:24, Ero Sennin napisał:

A ja mam pytanie takie. Czy warto wydać kasę na Fury? Chociaż i tak pewnie kupię, bez względu
na to co powiecie x)


Ja powiem ci tak jak niemasz to lepiej wydaj kase na wiedźmina :)
Jak dla mnie bardziej warto niż mniej warto xD(wydać kase na Fury)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2008 o 20:44, Ero Sennin napisał:

Wiedźmin bleeeeee bo nie pójdzie ;P A w Fury grałeś czy oceniasz na podstawie wypowiedzi innych
osób??

Pff większość osób poleca gry, o których trąbi się na prawo i lewo i... nic więcej.
...a Fury jest dość efektowna, szybka i zabawa powinna być przednia, choć ciągłe rąbanie może się kiedyś znudzić;P Ja polecałbym poczekać na Warhammer Online;>
BoloMaster
Jak już ktoś wspomniał - Fable jest najlepszą propozycją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2008 o 20:24, Ero Sennin napisał:

A ja mam pytanie takie. Czy warto wydać kasę na Fury? Chociaż i tak pewnie kupię, bez względu
na to co powiecie x)


Jedynie dla maniaków MMORPG i PvP, chociaż może też być tak że gra Ci się nie spodoba :d Ale btw. czy ta gra nie jest f2p już przypadkiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Counter Strike 1.6 albo Source do tej gry zawsze się wraca i starcza na dłuższy czas - i ma stosunkowo niskie wymagania. Watro wydać pieniądze. A jeśli chcesz RPG to sobie kup Guild Wars albo Fury. A jeśli chodzi o WoW-a to i tak beznadzieja bo dosyć że abonament to jeszcze drogi i do tego ta cukierkowa grafika, no ale ta gra teą ma swoje plusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popieram Szespira, ale ja dorzuciłbym jeszcze Quake III Arena (i tak tego nigdzie nie znajdziesz) lub UT3, który ma zabójcze tempo i pięknie się prezentuje.

PS
Dziwię się ludziom, którzy zagrywają się WoW''a. Dla mnie to kompletna strata czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy warto kupić F.E.A.R''a: Perseus Mandate ? Po tym co doświadczyłem grając w podstawkę mam nadzieję na coś świetnego ale nie chcę się rozczarować (szczególnie tępą fabułą, która w podstawce była na dość dobrym poziomie). Czy może lepiej dołożyć trochę pieniędzy i kupić World in Conflict czy tez poczekac trochę na Warhammera w Platynowej Kolekcji? A może macie jakieś inne ciekawe propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2008 o 16:31, Abdell napisał:

A czy warto kupić F.E.A.R''a: Perseus Mandate ? Po tym co doświadczyłem grając w podstawkę
mam nadzieję na coś świetnego ale nie chcę się rozczarować (szczególnie tępą fabułą, która
w podstawce była na dość dobrym poziomie). Czy może lepiej dołożyć trochę pieniędzy i kupić
World in Conflict czy tez poczekac trochę na Warhammera w Platynowej Kolekcji? A może macie
jakieś inne ciekawe propozycje?

Myśle że Perseusza się nie opłaca .Ale jeśli masz mocny komp możesz śmiało kupić WiC.jeżeli taki sobie to kup Dawn of War(osobiście polecam AoE III z dodatkami:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2008 o 16:31, Abdell napisał:

A czy warto kupić F.E.A.R''a: Perseus Mandate ? Po tym co doświadczyłem grając w podstawkę
mam nadzieję na coś świetnego ale nie chcę się rozczarować (szczególnie tępą fabułą, która
w podstawce była na dość dobrym poziomie).


Moze tak. Jestem wielkim fanem F.E.A.R i mi sie gralo w niego bardzo dobrze. Dodatek jest wporzadku i polecam.

Czy może lepiej dołożyć trochę pieniędzy i kupić World in Conflict

Mam WIC i jest wporzadku chociaz powiem ze i tak bardziej mi sie podoba C&C TIBERIUM WARS

czy tez poczekac trochę na Warhammera w Platynowej Kolekcji?

Jelsi chodzi o warhammera to bardzo mi sie podoba i polecam go


A może macie jakieś inne ciekawe propozycje?

hmm teraz bedzie ZLOTA EDYCJA HOMM5 i STALER z platyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy mogę powiedzieć w tym temacie jakiej gry nie kupować ? Nie warto kupowac Painkiller - Overdose... Po prostu totalna porażka, śmiech na sali, płacz i ból...

A żeby nie było to warto kupić poprzednie części Painkillera :) Painkiller i Painkiller-Battle out of hell

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się